gencliksporbak gencliksporbak

4,568 posts   72,120 followers   1 followings

Gençlik ve Spor Bakanlığı  Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi Instagram hesabı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale Kara Savaşları'nın 104'üncü yılı etkinlikleri kapsamında "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" düzenledi. Binlerce gencin katıldığı yürüyüşe katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Bu cennet toprakları vatan kılan ecdadın  açtığı bu yolda bu aziz coğrafyayı, bu cennet vatanı inşallah gençlerimizle birlikte ilelebet payidar kılacağız" dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, amaçlarının, binaların gölgesinde var olma savaşı veren gençlerle, çevrenin, yeşilin galip gelmesi mücadelesini daha güçlü kılmak olduğunu vurgulayarak, "Hep birlikte bu dünyanın, insanların hem barış içerisinde, hem kardeşlik içerisinde, daha yeşil bir dünyada, dostça yaşamasına imkan sağlayacağız. Bunun için tüm imkanlarımızı da seferber edeceğiz" dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Ülkemizde genç yaşlı, kadın erkek, engelli engelsiz demeden hep birlikte büyük bir spor seferberliğine imza atacağız. Hızlı Ayaklar o manada hem bizleri eğlendirecek hem de eğitecek" dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun final etabında yaptığı açıklamada “Ülkemizin gerek spor organizasyonları gerek diğer konular açısından dünyada çok öncü bir konumda olduğuna inanıyorum. Halkımızın muazzam bir ilgisi, coşkusu var. Bu noktada da turumuz halkımızla ayrı bir heyecana bürünüyor.” dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin dünyada en çok tenis turnuvası düzenleyen ülkelerden biri olduğunu belirterek, "Teniste 100'ün üstünde uluslararası organizasyon düzenliyoruz. İspanya ve ABD ile en çok tenis turnuvasına ev sahipliği yapan ülkeyiz. Bugün de İstanbul Cup'ın heyecanını yaşıyoruz. Çok güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacağımızdan eminim.” dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Önümüzdeki süreçte niteliklerimizi daha da artırarak bütün dünyada bilinirliğimizi, tanınırlığımızı kuvvetlendirici atılımlar için gayret göstereceğiz. Edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Türkiye bütün varlığıyla geleneksel spor dallarının her daim yanındadır ve destekçisidir” dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Mart ayındaki Şırnak ziyareti sırasında davet ettiği ortaokul öğrencilerini Ankara’da ağırladı.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladıkları işbirliği protokolünün, Türkiye'nin yarınları adına çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Gerek ülkemizin sosyal güvenlik harcamaları, gerek sağlık harcamaları, gerekse gençlerimizin, insanlarımızın zihinsel ve bedensel anlamda güçlü olmaları adına sporu tabana yaymak zorundayız" dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda madalya kazanan milli güreşçileri kabul eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporda sadece başarı değil, kişilikte çok önemli. Bu vesileyle sizleri, güreş camiamızı, sporcularımızı hep örnek gösteriyorum. Bu örnekleri daha da çoğaltacağız” dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gerek sporda gerekse diğer alanlarda çok daha güçlü bir Türkiye'yi, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, 'Dünya 5’ten büyüktür.' diyerek, tüm dünyaya ilan edeceğiz" dedi.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  Paris Maratonu'nda kişisel en iyi derecesi olan 2:08.14 süresiyle Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları'na katılmaya hak kazanan Polat Kemboi Arıkan'ı kutladı.

Detaylar için: www.gsb.gov.tr

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9.kez Avrupa Şampiyonu olan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'i başarısından dolayı telefonda tebrik ederek, "Rıza, seni tebrik ediyorum. Gözlerinden öpüyorum" dedi. Kayaalp’in şampiyonluk mücadelesini yerinde takip eden Bakan Kasapoğlu, “Rıza kardeşimiz bizlere büyük bir gurur yaşattı” ifadelerini kullandı.

Detaylar için:www.gsb.gov.tr

Most Popular Instagram Hashtags