[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

gazeta_wyborcza_krakow gazeta_wyborcza_krakow

225 posts   851 followers   285 followings

Gazeta Wyborcza Kraków  Nam nie jest wszystko jedno. Codzienne informacje z Krakowa i Małopolski. Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku i Twitterze!

http://www.krakow.wyborcza.pl/

Uwaga! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!Na Kalwaryjskiej grasuje złodziej...masła!
Pamiętajcie,żeby dobrze zamykać swoje lodówki 😂
#Repost from @toksyczny_msciciel #krakow #rabuś #igerskrakow
#vscocam

W środę w krakowskim magistracie o.Jan Andrzej Kłoczowski otrzymał Srebrny Medal Cracoviae Merenti - najważniejsze odznaczenie w #Krakow. Relacja z tej uroczystości również na krakow.wyborcza.pl. #Repost from @radamiastakrakowa
#radamiastakrakowa #salaobrad #cracoviaemerenti #sesja #kłocz #igerskrakow #vsco

Dziś na krakow.wyborcza.pl przeczytacie m.in, jakie propozycje dla miasta mają meleksiarze w związku z planem zmian w Parku Kulturowym.
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,22463643,meleksiarze-ida-na-ustepstwa-zglaszaja-poprawki.html#weźżeczytaj #krakow #meleksy #igerskrakow #gazetawyborcza

Gdzie mieszkają hipsterzy, a gdzie bogacze? Które dzielnice opanowali turyści? Specjalnie przygotowane mapy miast Polski sprawdźcie na wyborcza.krakow.pl
Zgadnijcie, który kolor, co oznacza!

#wyborcza #mapa #hipster #bogacz #turysta #miasto #krakow

Mural jak "krakowskie mieszkanie Lema" powstanie na północnej ścianie Galerii Krakowskiej. Autorem zwycięskiego, wyłonionego w konkursie projektu jest krakowski artysta Marcin Czaja. Laureat otrzymał nagrodę w wysokości 15 tysięcy złotych!
Co sądzicie o projekcie?
#krakow #galeria #krakowska #lem #sciencefiction #mural #wyborcza

Na swoich kanałach dzielą się codziennymi porażkami i szkolnymi stresami. Grają w RPG-i, coverują największe radiowe hity, rozmawiają z gwiazdami. Ich życie każdego dnia oglądane jest przez tysiące nastolatków. MeetUp, czyli spotkanie popularnych youtuberów z fanami, zawładnęło krakowską Tauron Areną. W sobotę, by podziwiać na żywo swoich idoli, przyszło ponad 20 000 osób.
#krakow #meetup #youtube #youtuberzy #tauron #arena
Fot. Adrianna Bochenek

"– To niezwykły młody człowiek. Na dwa tygodnie przed diagnozą ściął swoje długie włosy i przekazał jednej z fundacji, by zrobić z nich perukę dla chorych na nowotwór. On zawsze martwi się o innych." #dkms
Przez dwa dni w Krakowie i Brzesku będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego lub komórek macierzystych. Dni Dawcy organizuje fundacja DKMS.
Do takiej aktywności przekonała Fundację sprawa Wojtka Ślęczka, 22-latka z Krakowa. Ponad miesiąc temu zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę szpikową. Chłopak przebywa w szpitalu, jest pod ciągłą opieką. Trzeba znaleźć dla niego dawcę szpiku.
Zarejestrowaliście się już?
#krakow #dkms #dawca #szpiku #białaczka #pomóż
Fot. Archiwum rodzinne

Wielkie bitwy, ważne wydarzenia i zabytkowe budowle, a wszystko to zbudowane z ponad miliona klocków Lego. W krakowskim HistoryLandzie odkrywanie historii będzie niezwykłą przygodą. Pierwsi odkrywcy przekroczą próg tego centrum 29 września, ale bilety można już kupować.
Więcej przeczytacie na krakow.wyborcza.pl
#lego #legoland #historyland #krakow #historia

Świece, cisza i kilkadziesiąt osób trzymających się za ręce. W środowy wieczór na Rynku w Krakowie odbyła się manifestacja przeciw przemocy seksualnej. To reakcja na tragiczną śmierć 26-letniej łodzianki Moniki. Więcej przeczytacie na krakow.wyborcza.pl

#gwałtom #mówimy #nie #manifestacja #protest #krakow #wyborcza #przemoc #seksualna

Łódź ma kultowe Pan Tu Nie Stał, Katowice rozkochują Polaków w produktach z Gryfnie, Warszawa promuje się Chrum.com. A Kraków? Nadrabia zaległości i stawia na gołębie oraz feministyczne bohaterki z miejskich legend. Wszystko to opatrzone logo firmy Kup Se To. Widzieliście już na kimś takie koszulki? Może sami jakąś macie?
Więcej o Kup Se To przeczytacie na krakow.wyborcza.pl
#kupseto #krakow #koszulki #tshirt #krakowskie #wyborcza

105 lat! Tyle w sobotę skończyła emerytowana lekarka Irena Weiner, wieloletnia pracownica Szpitala im. Żeromskiego. W poniedziałek w jej domu w podkrakowskich Bolechowicach odbyła się uroczystość jubileuszowa.
#lekarka #irena #weiner #jubileusz #urodziny #wyborcza
Fot. Jakub Porzycki

Runmageddon, cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami odbył się w zeszłą sobotę w Krakowie. Udział wzięło prawie 5 tysięcy uczestników! Obejrzyjcie galerię ponad 100 zdjęć na krakow.wyborcza.pl #runmageddon #biegi #ekstremalne #krakow #wyborcza
Fot. Jakub Włodek

Most Popular Instagram Hashtags