[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

game_world_official game_world_official

3007 posts   41441 followers   233 followings

🇬ame -🇼orld -🇴fficial  ‎😂 با خنده وارد شوید 😄 ‎🙂 اول فالو کنید 🤗 ➖➖➖➖➖➖➖ ‎جهت خرید کنسول و بازی ⬅ www.TechSiro.com 09128504512 ➖➖➖➖➖➖➖ ‎لینک سایت جهت خرید انلاین 👇

https://TechSiro.com/

دسترسی ایرانیان از فروشگاه UBISOFT قطع شده است
.
بعد از تحریم IP ایران توسط شرکت EA و قطع شدن دسترسی ایرانیان به شبکه‌ی Origin، حال شرکت فرانسوی Ubisoft نیز دسترسی ایرانیان به فروشگاه خود را محدود کرده است.

به تازگی برخی از کاربران ایرانی متوجه شده‌اند که با IP ایران نمی‌توانند به فروشگاه Ubisoft دسترسی پیدا کنند و دسترسی ایرانیان به فروشگاه Ubisoft، چه از طریق کلاینت Uplay و چه از طریق وب‌سایت Ubisoft، قطع شده است. در صورت مراجعه به فروشگاه Ubisoft با این پیغام روبرو می‌شوید:"صاحب این وب‌سایت منطقه یا کشوری که IP شما در آن است (ایران) را از دسترسی به این وب‌سایت منع کرده است." شایان ذکر است که در حال حاضر تنها دسترسی به فروشگاه Ubisoft محدود شده و مشکلی برای خرید عناوین Ubisoft از طریق شبکه‌ی Steam وجود ندارد. همچنین خللی در تجربه‌ی عناوین این شرکت برای ایرانیان به وجود نیامده است. پس اگر از بازیکنان Rainbow Six Siege ،For Honor و یا The Division هستید، حداقل فعلا جایی برای نگرانی نیست و می‌توانید به تجربه‌ی عناوین مورد علاقه‌ی خود ادامه دهید.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا این اعمال تحریم باعث می‌شود در خرید عناوین Ubisoft تجدید نظر کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع :پردیس گیم
.

.
اقا این پیج فوق العاده هست 😍 @akhbar_bazii_jadid
لطفا سفارشی فالوش کنید 💙 👌👍
تریلر ،‌ ویدیوفان ، اخبار و ..... 📅🎮🕹📺
.
@akhbar_bazii_jadid🎮📰
@akhbar_bazii_jadid🎮📰
@akhbar_bazii_jadid🎮📰
@akhbar_bazii_jadid 🎮📰
@akhbar_bazii_jadid🎮📰

‎فیفا ۱۸ ریجن ال
‎ برای سفارش به سایت ما مراجعه فرمایید .
www.TechSiro.com
.
پ ن دوستانی تهرانی پرداخت درب منزل

‏The Evil Within 2 تریلر
زمان عرضه‌ی
📌این بازی در تاریخ ۲۱ مهر به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
همونطو كه ميدونيد اين بازى قبل از عرضه جهانى موجود شده. .
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
‏‎‏#instagamer #Ps3 #gamerlife #bestgame #onlinegaming #Gamerguy #ps1 #ps2 #playstation #ps4slim #girlgamer #videogames #gamergirl #bug #gamenight #gameday #gamestagram #gamerlife #gamers #gaminglife #instagaming #فان#گيم #گيمينگ #گيمر #بازى #پلى #پلى_استيشن

Most Popular Instagram Hashtags