[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

funi_house funi_house

55 posts   2340 followers   273 followings

Shahram Zaree  Iran_Karaj😍😍 #funi_house #کلیپ سرگرم کننده #فالو کن پشیمون نمیشی حرفت رو ناشناس بزن👇👇👇

https://t.me/harfbemanbot?start=NDA2MzgwNjgz

🔸همسر دوم مادر اهورا پس از تجاوز به اهورا سه ساله جانش را گرفت. 🔸در روز حادثه که ۲۲ مهرماه اعلام‌شده، کودک با ناپدری در خانه تنها بود که از سوی او مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد. کودک خردسال با خونریزی از ناحیه، دهان، بینی، مقعد و… به یکی از بیمارستان‌های رشت منتقل میشود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است 🔹ناپدری سنگدل در اعترافاتش اعلام کرده پس از تجاوز به پسربچه سه ساله به دليل گريه و بي تابی هایش عصباني شده و دوبار سرش را به ديوار کوبیده كه این ضربات به مرگ اهورا منجر مي شود. 🔸ناپدری و مادر کودک دستگیر شده اند. 🔻مادر اهورا شکایتی ندارد!! 🔹بعد از احضار مادر کودک به دادگاه او اعلام می‌کند که از همسر دومش که باعث مرگ کودکش شده شکایتی ندارد! اما به دلیل مرگ کودک، قاضی، پدر اهورا و ناپدری‌اش را احضار کرد و سپس برای بررسی‌های بیشتر برای مادر و ناپدری حکم جلب به جرم قتل عمد و زندان صادر کرد.

@funi_house

وی در جریان بازسازی صحنه قتل، در اعترافاتی هولناک گفت که چون پول تعمیر دوچرخه‌اش را نداشت، تصمیم گرفت ملیکا را به قتل برساند و گوشواره‌هایش را سرقت کند او یک روز پس از قتل 2گوشواره دخترانه را برای فروش به یک طلافروشی برده اما مرد زرگر حاضر نشده بود گوشواره‌ها را از او بخرد. این مهم‌ترین مدرک برای دستگیری پسر 14ساله بود. به این ترتیب او بازداشت شد
او درباره انگیزه‌اش گفت: «ملیکا در محله‌مان زندگی می‌کرد و او را می‌شناختم. مدتی بود دوچرخه‌ام خراب شده بود، اما پدرم برای تعمیر آن به من پولی نمی‌داد. می‌دانستم ملیکا گوشواره دارد و نقشه کشیدم تا گوشواره‌هایش را بدزدم. می‌خواستم آنها را بفروشم و با پولش دوچرخه‌ام را تعمیر کنم.» به بهانه بازی با هم به خانه متروکه‌ای که در آن نزدیکی بود رفتیم. در خانه قفل نبود. آن را باز کردم و دو نفری وارد شدیم. گفتم مدل بازی اینطور است که باید دست‌هایت را ببندم. او هم قبول کرد و من با بند کفش دستهایش را بستم. او دیگر نمی‌توانست کاری کند. آن موقع بود که گوشواره‌هایش را از گوشش در آوردم. سپس دستانم را دور گلویش فشار دادم و او را خفه کردم.» متهم به قتل فکر می‌کرد دختربچه در همان دقایق اولیه جان باخته است. به همین دلیل خیلی زود برای دفن کردنش دست به‌کار شد. او در این‌باره گفت:« او دیگر نفس نمی‌کشید و من هم چاله‌ای کندم، خاک‌ها را رویش ریختم و از آنجا فرار کردم.» اظهارات متهم درباره دفن کردن جسد در حالی است که نتایج اولیه گزارش پزشکی قانونی نشان می‌دهد در ریه ملیکا خاک و گل وجود داشته است.

این موضوع نشان می‌دهد که در لحظات اولیه دختربچه هنوز زنده بوده و در ادامه به‌دلیل دفن شدن جان باخته است.

@funi_house

#با_حیوانات_مهربان_باشیم🙏❤☺ امروز این توله سگ رو که به خاطر بی توجه ای و عدم رسیدگی وضعیت بدی داشت رو دیدم که دچار ضعف شدید جسمی و تحلیل رفتن عضلات شده بود از محل نگهداری بیرون اوردم و پس از یه شستشوی کامل و غذای خوب بعد تمام زخمهای بدنش رو با اسپری ضدعفونی و برای از بین بردن انگل های خارجی مثل کَک و شپش سطح پوست حیوان رو با داروی مخصوص ضد عفونی و پاکسازی کردم.
لطفا اگر کسی وقت یا حوصله نگهداری از حیوانات رو نداره اقدام به نگهداری هیچ حیوانی نکنه 🙏🙏🙏🙏

خوش امدی قهرمان🌹🌹 #محسن_حججی🌷
@funi_house

فقط اون دوتا که یه مهر شریکی دارن😂😂😂 چقدرخوبه دوران کودکی😍

کاش میشد همیشه تو اون دوران موند صاف و ساده بدون ریا😍

@funi_house

Most Popular Instagram Hashtags