[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

frpnet frpnet

261 posts   1407 followers   73 followings

FRPNET  FRPNET - Fantastik Yaşam Portalı

http://www.frpnet.net/

Makinelerin yükselemeyiși #terminator #johnconnor #t1000

Bugün fantastik edebiyatın kraliçesi Ursula K. Le Guin tam 88 yaşına bastı. İyi ki doğmuşsun Ursula.
#ursulaleguin #birthday #fantastik #fantasy #kitap

Ülkemiz fantazya ve korku edebiyat ve sinemasının büyük ustası Giovanni Scognamillo aramızdan ayrılalı bugün 1 yıl oldu. Çok öğrenci yetiştirdi, çok eser bıraktı. Onun öğrencileri olarak fantastik türü yaymak ve geliştirmek için uğraşmaya devam edeceğiz. Huzur içinde uyu Gio.
#GiovanniScognamillo #gio #fantastik #korku #yazar #kitap #sinema

Fantazya ve gotik edebiyatın usta ismi Edgar Allan Poe bundan 168 yıl önce aramızdan ayrıldı. Huzur içinde uyu. #edgarallanpoe #death #writer #fantasy #gothic

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun. Onları bir gün değil her gün koruyalım.
#4ekimhayvanlarıkorumagünü #hayvan #fantastik #monstermanual

GoblinCon - Beholder dolu dolu gidiyor. Frpnet ekibi olarak hem FRP hem masaüstü oyunları hem de kart oyunlar masalarını doldurduk. Ortam efsane!
#frp #rpg #roleplay #frpnet #goblincon #beholder #boardgame #magicthegathering.

GoblinCon için FRP, kutu oyunları, Magic the Gathering ve Yu-Gi-Oh turnuvası masaları hazır. Şu anda örtüleri de hazırlanıyor. FRPNET ekibi olarak canla başla çalıştık ve ortaya güzel bir alan çıktı. Yarın GoblinCon'da görüşürüz.
#frp #boardgame #magicthegathering #yugioh #goblincon #beholder

Bizim kaplumbağalar sağlam pataklamıș Pennywise'ı. #pennywise #it #teenagemutantninjaturtles #tmnt

1 Ocak 2005 tarihinde George R.R. Martin'in yazdığı, bir şövalyenin silahtarını anlatan Gezgin Şövalye çizgi romanı Türkçe olarak yayınlanmıştı. O dönemde çok az kişiye ulaşmıştı. Erimer Bilişim tarafından basılmıştı. Okuyanlar, hatırlayanları görelim.
#georgerrmartin #thehedgeknight #gezginşövalye #çizgiroman #kitap #comicbooks

Buz ve Ateşin Dünyası kitabı, George R.R. Martin tarafından yazılan Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin tarihçe kitabıdır. Game of Thrones adıyla televizyon ekranlarına uyarlanan ve popülerliği bir anda artan eserin tüm tarihi bu kitapta. Dünyanın yaratılışı, İlk İnsanlar'ın gelişi, Ejderhaların Uyanışı, Robert'ın İsyanı derken romanlarda dahi anlatılmayan çok değerli bilgileri Buz ve Ateşin Dünyası kitabında bulabilirsiniz. Eğer Game of Thrones seviyorsanız kitaplığınızda Buz ve Ateşin Dünyası kitabına mutlaka yer açın. 📚
#kitap #book #BuzveAteşinDünyası #GameofThrones #Westeros #georgerrmartin #tarih

Most Popular Instagram Hashtags