franceskajace franceskajace

399 posts   106787 followers   118 followings

Franceska Jace  Photo Model 🌸 Miss Tourism of the World 🌸 Fashion Lover 🌸 👻: franceskajacaj

People will stare. Make it worth their while...

Te gjithe e dime talentin tend , se sa shume e do ti muziken ,sa fort punon ti per te dhe sa e meriton te jesh The Queen ...Jam
shume e emocionuar qe jam
pjese e ketij projekti te mbushur plot dashuri te sinqerte . Cdo kenge e jotja ka qene eshte dhe do te mbetet hit , por padiskutim #Ciao mbetet e preferuara ime , you know why 😝enjoy it 😊
https://youtu.be/pZxx6v-evyY @enca

Meet me where the sky touches the sea...

🚲

🥝

🦋

Most Popular Instagram Hashtags