foto_graf_78 foto_graf_78

285 posts   257 followers   146 followings

13💕78  78_13_55(bermudahocaüçgeni)T.C3harfliler;) 😍😍😍😍😍 in Turkey

MİLLET OLARAK GALİBA NE İSTEDİĞİMİZİ TAM BİLMİYORUZ ..
baz istasyonlarına karşıyız ama telefonumuzun her yerde çekmesini istiyoruz.
bir fatura yatırırken bile sıraya girmemek için bir tanıdığımızı araya koyuyoruz sonra da torpilin olmasa bu memlekette hiç bir şey yapılmıyor diye şikayet ediyoruz..
elektiriklerin hiç kesilmemesini istiyoruz , elektirikler gidince hayat duruyor devlet neden enerjiye çare bulmuyor diye veryansın ediyoruz nükleer enerji tesisleri kurulmak istenirse de hemen nükleer enerjiye karşı çıkıyoruz .... ama hiç birimiz gereksiz olarak kullandığımız aletleri kapatarak enerji tasarrufunda bulunmuyoruz ..
4o tane otomobille istanbul trafiğine çıkıyoruz oysa bir otobüs bu işi görür ...trafik sıkışınca hava kirlenince de hemen tepkimizi dile getiriyoruz ..biz yetkililerden önlem almasını istiyoruz hepimize özel bir yol açmasını yetkililerde bizden otomobil kullanmamamızı bisiklete binmemizi istiyor , hem çevre kirlenmiyor hemde de benzin mazot almak gerekmiyor hemde petrol çıkarmak için doğayı tahrip etmek gerekmiyor ,dış ülkelere bağlı olma sorunuda ortadan kalkıyor.
avmlere karşı olduğumuzu avmlerde mcdonaldslarda hamburgerimizi yediğimiz sırada attığımız twitlerle bu avmler küçük esnafı bitirdi. köfteci nuri abi iflas etti diyoruz bu tepkilerimiz o kadar etkili oluyor ki avmler şehirlerde mantar gibi türüyor biz avmlere karşı olduğumuzu gitmeyerek gösterirsek yeni avmler açılır mı ?
anket yapılıyor vatandaşın büyük çoğunluğu dizilere ,saçma sapan programlara karşı olduğunu söylüyor sonra bu programların reytinglerine bakıyoruz hiç te milletin karşı olduğu görülmüyor.
ya anket yapılan vatandaşlarla tv izleyen vatandaşlar ayrı , ya anketler ya da reyting ölçümleri yanlış.
ya da millet olarak bize mikrofon uzatıldığında ya da anket yapıldığında u dönüşü yapıyoruz ::
UZUN LAFIN KISASI İĞNEYİ KENDİMİZE BATIRMADAN ÇUVALDIZI BAŞKALARINA BATIRIYORUZ .
#farmerchilds
#bugununkaresi
#gununkaresi
#trtbelgesel
#severekcekiyoruz
#hayatandanibarettir
#naturephotography
#naturelovers
#lakeconstance
#photooftheday
#fotografdukkanim
#instanature
#naturegram
#colors_of_day
#igglobalclub #trtbelgesel -
#bugununkaresi
#gununkaresi
#trtbelgesel
#turk

Nar ağacı altın da semaver cayi (ma mahalle)

Safranbolu hıdırlık

Yorgunlukta bazen insana neşe verir hele ki değiyorsa. Birde üzerine çay molası değme keyifler e taş çıkartır . Telefon çekimidir.⏺#gezof#anadolugram#ig_today#picoftheday#main_vision#big_shotz#objektifimden#severekcekiyoruz#awesomeearth#ig_photosentez#hayatakarken#gununkaresi#allshotsturkey#beniminsanlarim#bestvacations#zamanidurdur#fotografdukkanim#altinkare#turkinstagram#benimkadrajim#aniyakala⏺#webstagram#natgeo#kadrajimizdan#naturelovers#anadolufotograf#ig_turkey#fotorgafdiyarimm#trtbelgesel#trtavaz

Arabaya bindiğinde misafirlerimden bazıları 🤣🤣🤣🤣

Most Popular Instagram Hashtags