[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

forumcinemaslv forumcinemaslv

689 posts   6546 followers   261 followings

Forum Cinemas  Kino!

http://www.forumcinemas.lv/

Jau nākamnedēļ koncertfilma "@prince - Sign o' the times". Vienīgais seanss 23. novembrī!

Hei! Pie mums ir super lielais XXL popkorns! Nāc uz kino, uzņem foto ar XXL popkornu, publicē to savā Instagram profilā ar #UzKinoArPopHouse.📸 Iespējams, tieši Tev jau nākamajā pirmdienā dāvināsim lielo popkornu un ielūgumu uz kino! 🎉

P.S. Profilam jābūt publiski pieejamam un nedēļas izlozē piedalās visas publicētās bildes!

Popkorns ar zemeņu, meža ogu, sāļās karameles, šokolādes vai pat kolas garšu? 😮 Jā! Pie mums PopHouse popkorna izvēle gana liela un katrai gaumei! Kuru izvēlies Tu?

👠 Jau ceturtdien 19.00 klāt ikmēneša #DāmāmPriekšroka pirmizrāde ar Vudija Allena filmu "Brīnumu rats" (lomās Keita Vinsleta, Džims Beluši, Džastins Timberleiks, Džūno Templa).
🍷 Kā ierasts - pasākuma apmeklētājus lutināsim ar dažādiem pārsteigumiem no pirmizrādes atbalstītājiem - @semarahhotels, @blossaglogg @calvinklein, @johnfriedaus, Karl Fazer un @zurnals_ok!

Pie mums ne tikai jaunākās un foršākās filmas, bet arī opera, teātris, balets un mākslas izstādes! Vai Tu esi bijis uz kādu no šiem pasākumiem? 🤔

"Taisnības līga" ir klāt - pirmie seansi jau no 15. novembra!
#JusticeLeague

popcorn? 🍿#uzkinoarpophouse
・・・
Tiem, kas jau viesojušies Forum Cinemas, viss ir skaidrs – #UzKinoArPopHouse! Publicējot bildi savā Facebook vai Instagram profilā, katru pirmdienu ir iespēja laimēt kino biļeti un lielo popkornu! Šajā nedēļā lielo popkornu un kino biļeti laimējusi @kristiaanah. Apsveicam! @kristiaanah, atraksti mums privātu vēstuli – sarunāsim, kā iegūsi savu balvu! :)

🚞 🗡🔍 Nedēļas nogalē apmeklētākā filma - Agatas Kristi slavenā kriminālromāna kino versija "Slepkavība Austrumu ekspresī"! Vai jau paspēji noskatīties?
#OrientExpressMovie @orientexpressmovie

Dubults neplīst jeb komplektiņš tiem, kas īsti nespēj izvēlēties – bekona kraukšķi vai saldais popkorns. Forum Cinemas Pop House par to padomājis. Ņem Double!

WOW! 😮 Forum Cinemas tiešām ir ietilpīgs! Kā Tu domā, cik cilvēku vienlaicīgi var skatīties kino pie mums? Savu atbildi norādi komentāros!

🎶 Kuras filmas mūzika Tev patika labāk - "The Dark Knight" vai "Man of Steel"?
Šo un vēl citu izcilā kino komponista Hansa Cimmera mūziku izbaudi koncertfilmā "Hans Zimmer: Live in Prague" uz lielā Scape ekrāna - vienīgais seanss 10. novembrī! #Gladiator #TheLionKing #Inception #Interstellar #TheDaVinciCode #PiratesOfTheCaribbean

Runā, ka cilvēku gaume dalās trīs daļās – vieni izvēlas Coca-Cola, citi Fanta, vēl daži Sprite. Kurš no šiem dzērieniem Tev vislabāk iet pie sirds kombinācijā ar kino apmeklējumu?

Most Popular Instagram Hashtags