[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

football.shirazi football.shirazi

1818 posts   10689 followers   34 followings

اولین صفحه معتبر فوتبال شیراز  ‌ 🚩‌فجر=برق=قشقایی=ارژن🚩 ‌ 🔔حمایت از فوتبال و فوتسال شیراز،لیگ ۱-۲-۳ ‌‌و بانوان ‌ ⏪‌کپی باذکر منبع ‌ 📺‌در‌ کانال تلگرام خبرها را دنبال کنید👇‌‌‌ ‌

http://t.me/footballshirazi


مسلم حق شناس گلر سابق بهمن و برق نوین شیراز در غم از دست دادن مادر خود عزادار شد.‌
‌تسلیت به آقا مسلم 😔‌
‌روحشون شاد و یادشون گرامی🌹🙏‌

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز: برای برد به سیرجان امده بودیم ولی باتوجه به شرایط جوی مساوی هم نتیجه بدی نبود./ علی اصغر کلانتری سرمربی فجر شهید سپاسی پس از تساوی مقابل گل و گهر در شهر سیرجان به خبرنگاران گفت: باتوجه به شرایط جوی انتظار بازی سختی را داشتیم و می دانستیم که بازی پرفشاری را در پیش خواهیم داشت.
وی ادامه داد با شناختی که ازنقاط ضعف گل و گهر داشتیم و طبق برنامه ایی که داشتیم توانستیم در ٢٠دقیقه ابتدایی به گل دست یابیم.و بعد از گل هم در ضد حملات برنامه داشتیم که می توانستیم درنیمه اول نتیجه را ٢-٠کنیم که متاسفانه این موقعیت از دست رفت.
وی ادامه داد: سبک بازی تیم گل و گهر تا پایان بازی روی یک پلان برنامه ریزی شده بود که همین مساله تا حدودی کار را برای ما راحت کرد و توانستیم با تغییراتی که اعمال کردیم حداقل با یک امتیاز سیرجان را ترک کنیم.

رحمان رضایی: لغزندگی زمین بازی اجازه نداد بازی با کیفیتی برگزار کنیم

سر مربی تیم برق جدید شیراز گفت: لغزندگی زمین بازی که ناشی از بارندگی شدید در شیراز بود اجازه نداد بازی با کیفیتی برگزار کنیم.
رحمان رضایی، عصر یکشنبه پس از بازی برابر تیم ماشین سازی تبریز افزود: در اینگونه وررشگاه ها که چمن مصنوعی دارند به هنگام بارندگی امکان بازی کردن بر روی زمین و اجرای تاکتیک میسر نیست و باید به ارسال توپ های بلند روی آورد.
وی اضافه کرد: بر روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم و از اینکه تیم برق بعد از هفته ها به پیروزی رسید این موضوع می تواند در روحیه بازیکنان این تیم در بازی های آینده اثر مطلوب بگذارد.
بازیکن سابق تیم ملی ایران افزود: تیمماشین سازی تبریز در این دیدار با قدرت ظاهر شد و بازیکنان این تیم از قدرت سر زنی خوبی برخوردار بودند.
رضایی در مورد داور بازی هم گفت: قضاوت کردن در هوای بارانی و با شرایط لغزندگی زمین کار دشواری است و فکر می کنم سوت های زیادی هم که در این بازی زده شد به این دلیل بود که از آسیب دیدگی بازیکنان جلوگیری شود.
تیم برق جدید شیراز در هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال دسته یک کشور، عصر یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با یک گل ماشین سازی تبریز را از پیش رو برداشت و در همان مکان دهم جدول باقی ماند.

پایان رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول کشور و جایگاه نمایندگان شیراز در جدول مسابقات ...

تساوی فجر سپاسی در روز توقف و ناکامی مدعیان... خسته نباشید به کادر فنی و بازیکنان تیم محبوب فجر سپاسی شیراز 💛💛💛

اولین دشت رحمان رضایی در اولین دیدار خانگی برق جدید... خسته نباشید به نارنجی پوشان شیرازی، امیدواریم که این پیروزی سر آغازی برای خروج از بحران و بازگشت به دوران اوج برق جدید شیراز باشه 🔶🔸🔶🙏✌👏🏻❤

تیم مدعی شیراز، فجر سپاسی فردا مهمان گلگهر سیرجان هست و با برد و در صورت عدم نتیجه گیری بادران به رتبه سوم جدول میرسه. به امید پیروزی طلایی پوشان 💛💛💛✌🙏

برق جدید شیراز فردا در اولین حضور رحمان رضایی بر روی نیکمت این تیم در شیراز به مصاف ماشین سازی تبریز بحران زده میرود. حمایت از برق جدید شیراز و برد این تیم میتونه برق رو از بحران خارج کنه. به امید پیروزی و موفقیت برقی ها ✌🙏🔶🔸🔶

تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز به عنوان صدرنشین گروه خود موفق شد به دور نهایی لیگ دسته یک فوتسال کشور صعود کند.

خسته نباشید به بانوان فوتسالیست پارس آرا شیراز. آرزوی موفقیت و صعود به لیگ برتر رو برای شما داریم ❤👏🏻✌🙏

هفته بیست و چهارم دیدارهای لیگ دسته یک کشور، امروز با یک تساوی سودمند برای فجری های شیراز در دیدار نساجی مازندران و اکسین البرز به پایان رسید. در پایان این هفته فجر سپاسی شیراز در رده چهارم و برق جدید شیراز در رده یازدهم جدول قرار دارند.

تساوی نا امید کننده برق جدید شیراز مقابل حریف ته جدولی...

فجر سپاسی شیراز آلومینیوم اراک رو در شیراز در هم کوبید... خسته نباشید به بازیکنان و کادر فنی طلایی پوشان 😍💛👏🏻✌

Most Popular Instagram Hashtags