flora.rasekh77 flora.rasekh77

72 posts   153 followers   87 followings

Flora...R 

.
.
یه اپلیکیشن جدید هست به نام طاقچه که کار بنیاد فرهنگ ...کتابهای خیلی خوبی رو توش گذاشته...
مخصوصا کتابای صوتی,,یکی از کتابای صوتی مورد علاقه من کتاب قدرت صبر از ام.جی ,که با صدای گرم خانم زهره زاهدی روایت شده ..
نه تنها یه کتاب کلیشه ای نیست بلکه نویسنده تجربه ی خودش از زندگی روزانه و ادمهای مهم. و حتی ادمهای معمولی رو تو شرایط سخت روایت میکنه...انقد واقعیه..انقدر به زندگی و اتفاقات روزانه ما نزدیکه,انقد جوابش انگار همون جوابایی که ما تو زندگی دنبالشیم که اونایی که مثل من حالا وقتشه یکم صبور باشن یا تاحالا دوییدن رو فقط بلد بودن حتما این کتاب به دلشون میشینه همونطور که به دل من نشست که هر وقت بهش گوش میکنم دلم رو گرم میکنه...
هر وقت که از قضاوت ها خسته میشم..از شرایط حال حاضر برای هممون,..بهش گوش میدم.
تو گوگل اسم طاقچه رو سرچ کنید و این اپ رو دریافت کنید...
در صورتی که کتابای صوتی رو میخواین برید تو قسمت کتابای گویاش.. و خرید رو انجام بدید.

.
.
خانه ی دوست کجاست? 💙

.
.
همیشه کلی حرف برای گفتن داشتم
اما الان تا شروع میکنم همه کلمه ها داوطلبانه استعفا میدن و میرن ..
.
چقدر عوض میشیم!
چقد تغییر میکنیم !
درون ما.پر از ادمهایی یه که هنوز زندگی شون نکردیم! یا از اجازه برای ابراز وجود کردن بهشون میترسیم.
من.همیشه از صبر متنفر بودم,از سکوت کردن,از کندی زندگی,زندگی من.همیشه باید سوار بر یه اسب رهوار چهار نعل میدویید,وای بحالش اگه یه لحظه می ایستاد ,با شلاق میزدمش,تندتر تندتر
.
خدا رو شکر که تو اومدی خانوم ,وگرنه این اسب تلف میشد..ارومتر,آرامتر,بخدا آسمون به زمین نمیاد,اینو به اونایی میگم.که مثل من فوبیای کندی رو داشتن, زندگی جریان آروم و رونده ماست..💚. سرعت زندگیتون رو.کم.کنید پا رو از روی پدال گاز بردارید ..
اون وقته که تازه می تونید خود واقعی تون رو ببینید.
علاقه مندی هاشو پیدا کنید,
بفهمید چیا ارومش میکنه,چیا حالش رو خوب میکنه,اونوقت از اینکه میبینید چقد کم.توقعه , شادی های کوچکی که سر راهش می بینه رو تند تند ذخیره میکنه تعجب میکنین.
.این.فلورا خانوم.توی عکس که.تازه به این دنیا اومده ساکت و صبوره.. این بهشت هم تهرانه, باغ نگارستان

آسمون.زیبای لار

.
.
بچه که بودم هر وقت فوتبال میدیم قلبم درد میگرفت.,همیشه باید با دعا و صلوات به خیر می‌گذشت..بد بازی میکردیم,,کل بازی فقط کار مون خدا خدا بود ..ای کاش بود...حرص میخوردیم از بس خرابکاری بود تو بازی,پاسهای الکی,دوییدنای بیخود,وقت تلف کنی,یاد همه آرزوهایی می افتادم که مامان بهشون نه میگفت و من مجبور بودم.فراموششون کنم اما فراموش نمیشدن فقط سنگین میشدن روی قلبم.... .
منم فوتبال و فراموش کردم تا امسال.
.
عزیزای دلم!💓❤
مردهای خوب سرزمینم!🎇✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️🥇🥇🥇🥇🥇🏅
امروز سبکم,امروز یاد تموم.آرزوهاییم که براورده شدن و شیرینیش هنوز تو قلبمه,مرسی که حس "میشه" رو برامون ساختین, .🌱.
.
. پ.ن: فیفا این عکس رو گذاشته و نوشت:شما مهارت,شور و رنگ رو به جام آوردین,شما کامنت هزاران تماشاچی رو زیر پستای ما اوردین, مردمتون  بهتون افتخار میکنن,دلمون براتون تنگ میشه,❤
@fifaworldcup
when I was a child ,we always messed up the games,I used to make wishes but like those wishes that my mom says No to them ,you lost the games.and my wishes turn to nothing,I forced to ignore them .today I am happy,like those wishes which come true,thank you for define the word "possible" for us.

.چشم‌هایم را که میبندم شروع میشود.
قرار است شب ها، چشم‌ها آرام بگیرند و تشویش‌های روزانه با خوابی عمیق از بین بروند.اما چشم‌هایم را که میبندم شروع میشود.
چشم‌هایم که بسته میشوند تو بیدار میشوی و به من خیره میشوی.
و من گنک و کلافه به چشم‌های غمگینت نگاه میکنم. تو آنجا ایستاده‌ای در هاله‌ای از غبار یا شاید مه. مصمم و غمگین نگاه میکنی. منتظر چه هستی نمیدانم؟ فقط میدانم که هر وقت چشم‌هایت را میبینم از خودم خجالت میکشم. از اینکه چقدر هر شب برای ندیدنت سعی میکنم کتاب بخوانم، فیلم ببینم و یا انقدر کار کنم که بیهوش شوم. هیچگاه از حضورت نمیتوانم فرار کنم. تو همیشه آنجایی. در درونم.اگر تمام این‌ سالها از چشم‌هایت فرار نمیکردم، با تو میتوانستم وارد رابطه‌های بهتری شوم.میتوانستم به خودم دروغ نگویمم و زمانی که شواهدی از اعتماد نیست، اعتماد نکنم. خودم میدانم چه بر سرم آورده، انکارِ حضور تو و چشم‌های زیبای غمگینت.
هجوم بیاور. هر شب و هر شب. هر پریشانیِ که مربوط به تو باشد، بیدار کننده است. من برای نجات، به دیدنِ غمِ چشم‌هایت و دیدنِ رفتارِ خودم با تو احتیاج دارم.(متن#پونه_مقیمی)
.
پ.ن: چشمهایت را نبند..باز کن ..خودت را ببین,سالها فرار بس نیست? از دردها حرف زدن کافی است...کاری کن...
,..سالها دوری از تنها آغوشی که همیشه برای تو باز است..دستهایت را بدور خودت حلقه کن...شانه ها و بازوهایت را لمس کن و در آغوش بگیر...این آغوش همیشه برای تو باز است❤

.
.

من نیاز به امر به معروف و نهی از منکرت ندارم هموطن,.
من راه خود را بارها رفته و باز یافته ام .... من نیاز دارم تو نیز مثل من بخوانی.تو ببینی,تو فکر کنی,تو عشق بورزی و درک کنی,
من نیاز دارم تو شاد باشی و امیدت را به من قرض بدهی وقتی قلبم از امید تهی میشود..
من نیاز دارم زخم هایم را ببینی و اجازه بدهی من هم مرحم زخمهایت باشم..❤
من نیاز دارم دل بدهی به راه و خطر کنی و داستانت خود را خلق کنی زیرا که این خاک به ماجراهای عاشقانه و رنگی نیاز دارد .
من نیاز دارم دستم را بگیری وقتی زانوهایم از ترس میلرزد.
من دوست دارم کنار من از ته دل بخندی وقتی شادی صدایمان میزند.
من نیاز دارم تو به آغوش مادر مقدس زمین برگردی زیرا ما از یک زهدان خلق شده ایم ,از عشق تا آزادانه در کنار یکدیگر داستان خود را بیافرینیم.🌎
.فلورا

.
.
بابا لنگ دراز عزیزم 🕵️‍♂️
.
من راز خوشبختی را پیدا کرده ام 👉.
افسوس گذشته را خوردن و به انتظار اینده نشستن اشتباه است.بعضی ها زندگی نمیکنند.مسابقه دو گذاشته اند .میخواهند به هدفی که در افق دور دست است برسند,ودر حالی که نفسشان به شماره افتاده میدوند و زیبایی های اطراف خود را نمیبینند..
.
پ.ن: ولی من تصمیم گرفته ام که سر راه بشینیم و کلی از خوشی های کوچک را ذخیره کنم.(این رو من و جودی با هم گفتیم 😂)

.
.
هم جنس زیبای من 🏵

یک زن هرگز مرد نخواهد شد و بسیاری از زنانی که سعی میکنند (به اندازه ی مردان خوب باشند) به طبیعت زنانه خود صدمه میزنند..
طی سال هایی که به عنوان روان درمانگر با زنان سروکار داشتم ,بارها و بارها از زنانی در محدوده ی سنی بین سی تا چهل سالگی شنیده ام که از موفقیت هایی که در بازار کار بدست آورده اند ناراضی هستند..انها این نارضایتی ها را به شکل احساس مفید نبودن,پوچی و...بیان میکنند.
در واقع انگیزه ی کسب موفقیت در زندگی این زنان را وادار کرده با فشار کار بیش از حد,خستگی,فرسودگی, و ..مواجه شوند.وقتی انها برای اولین بار به دنبال کسب موفقیت و تایید و تحسین دیگران رفتند انتظار چنین عاقبتی را نداشتند.تصور نمیکردند برای اینکه در ا وج قله باشند ,مجبور شوند تا این اندازه از جسم و روح خود مایه بگذارند.
زمانی که زن شخصیت شگفت انگیز خود را به درستی بشناسد هیچ گاه با این تفکر که باید شبیه مرد باشد گیج نمیشود.

# سفر زنانگی ژرفای زن بودن مورین مورداک.
بخش اول.

این داستان ادامه دارد 🌻

پ.ن: پس از سالها جستجوی در وادی منزلگاههای سفر قهرمانی مرد,اینک به خانه ی امن تو برگشتم ای مادر مقدس زمین,مرا در آغوش پر مهر زنانه ات جا کن...🌍
من آزادم 🌷

.
.
Thanks mother nature...🌎
Damavand mountain

.
.
ما دانه ای🏉 هستیم که در دل درختی دارد🌳 برای روییدن..
. .ما درختی هستیم🌲که ارزوهایی دارد برای شکفتن.🌸
آیا تو ان خاک حاصلخیز هستی?
اولین دونه ات چیه?
#رویا # هستی#عشق

.
.

زندگی عزیزم.❤❤ حیف نبود قبل از خوندن کتاب جنگجوی عشق,بابا لنگ دراز,من بعد از تو, بیلی,,,بمیرم?.. قبل از خوندن این جمله: "خداوند با ادمها مستقیما صحبت میکند,و یکی یکی...پس فقط گوش میکنم و از دستورالعملها پیروی میکنم.." ..
.
یا قبل این جمله: "حتما برای زندگی من هم نظمی مقدس وجود دارد,با خودم فکر کردم شاید در حال حاضر وسط این چر خه ام,درست در میانه ی راه..."
.
.یا قبل از اینکه جودی بگه:" راجع به مذهب با سمپل ها حرف زدن خالی از خطر نیست.خدای آنها تنگ نظر,بی منطق,بی عدالت ,خسیس و متعصب است..
شکر خدا که من هیچ خدایی را از هیچ کسی به ارث نبرده ام.من آزادم که خدای خود را آنطور که دلم میخواهد مجسم و انتخاب کنم..".
.

ممنونم که منو زنده نگه داشتی .😍😍

Most Popular Instagram Hashtags