[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

fitnessplatinium fitnessplatinium

548 posts   5069 followers   564 followings

Platinium Fitness Club  #fitnessplatinium Największa sieć klubów fitness w Krakowie i okolicach. Odkryj w sobie supermoc! 💪 Sprawdź naszą ofertę na:

http://fitnessplatinium.pl/

W strefie Oldschool poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Znajdziesz tam żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
#fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #oldschool #oldschoolgym

Wszystkich miłośników pływania zapraszamy na zajęcia Aqua na naszym basenie przy Wadowickiej. Bezpieczeństwa pilnuje tam m.in. nowy ratownik Kacper. :) #fitness #platinium #fitnessplatinium #aquaaerobic #swimmingpool #fitfam

A w poniedziałek na siłownię wchodzimy tak! :) #fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo

Pamiętacie o naszej promocji weekendowej? W sobotę i niedzielę Wasza osoba towarzysząca może ćwiczyć za darmo. Trenujcie w duecie tak jak Patryk i Andrzej z Platinium Fitness Plaza. :)
#fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo

Pamiętajcie, że już 2 października otwieramy SWD w naszym klubie na Bratysławskiej. Nie może Was tam zabraknąć!

Na zdjęciu uczestnicy zajęć Boks Nowy Nabór, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek w Platinium Fitness Plaza.
#fitness #platinium #fitnessplatinium #swd #szkolawalkidrwala #boks #fitfam

Szukasz szybkiej, smacznej i wartościowej przekąski? Sięgnij po batony proteinowe, które są sycące i poręczne. Znajdziesz je w naszych fit barach! :)
#fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo #proteinbar

To już dziś! W godzinach 20-22 zapraszamy do naszych klubów na Rockowy Piątek. Ćwiczcie do największych przebojów polskiego i światowego rocka. :)
#fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo #rockowypiątek

Juz po treningu? Jeśli nie, nasi instruktorzy - Mateusz i Kuba - zapraszają do klubu na Bratyslawskiej :) #fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn nadal trwają (niestety już bez Polaków). A to oznacza, że w naszych klubach pojawiają się ciekawi goście. Ostatnio do meczów przygotowywały się u nas reprezentacje Rosji oraz Serbii.
#fitness #platinium #fitnessplatinium #fitfam #fitspo #europeanvolleyballchampionship #krakow2017 #volleyball #russia #serbia

Les Mills Body Pump to ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi. Przysiady, podrzuty i wyciskanie są wyzwaniem dla głównych partii mięśni. Przyjdź na zajęcia i zdecyduj, jaki ciężar i jaka intensywność treningu są dla Ciebie najlepsze. Na zdjęciu zajęcia Pump z Nikolą Szczodróch.
#fitness #platinium #fitnessplatinium #lesmillsbodypump #fitfam #fitspo

Dołączając do Szkoły Walki Drwala masz szansę trenować pod okiem najlepszych instruktorów. Wielu z nich to odnoszący sukcesy profesjonalni sportowcy. Chcesz rozpocząć przygodę z MMA? SWD to do tego najlepsze miejsce!
#swd #szkolawalkidrwala #fitness #platinium #fitnessplatinium #team

Nasz klub odwiedziła reprezentacja Bułgarii w siatkówce mężczyzn. Zobacz jak zawodnicy przygotowywali się do meczów w fazie grupowej.
#fitness #platinium #fitnessplatinium #volleyball #bulgaria #volleyballeuropeanchampionship #bulgarianvolleyballteam

Most Popular Instagram Hashtags