fitinclass fitinclass

810 posts   3058 followers   585 followings

Fit in Class  Aktiviteni Seç, Formunu Yakala! 👇212 276 56 91👇

http://www.fitinclass.com/

Özellikle karın ve bel bölgesindeki yağları yakmanızı sağlayan bu oblik egzersizini gün içerisinde yapabilir ya da Fit in Class'ın #crunch, #fatburn ve #pilates gibi grup derslerinde uygulayabilirsiniz.

Yoga Academy'de yoga dersleri artık Fit in Class'ta! @yoga_academy

Geniş basenlerinizden kurtulmak, sıkı kalçalara ve kalkık bir popoya sahip olmak isterseniz mutlaka egzersiz planınıza squatı ekleyin.

#squats ile sıkılaşmanın yanında yağ yakımı hızlanır, performansınız artar ve daha kıvrımlı bir vücuda sahip olmanız kolaylaşır.
www.fitinclass.com

Kısa sürede kilo vermenizi ve sıkılaşmanızı sağlayan ve bunu yaparken de eğlendiren grup dersi Kangoo Jumps derslerine Fit in Class salonlarından olan For angels fit club'da katılabilirsiniz!
👉🏻 @forangels_fitclub

Karın bölgesindeki yağ yakımını hızlandırmak ve karın kaslarını sıkılaştırmak için en etklili hareketlerden biri Reverse Crunch Hareketidir.
Fit in Class'ın #crunch derslerindeki eğitmenler eşliğinde bu hareketi deneyebilirsiniz.
www.fitinclass.com

Dünyanın en başarılı yogilerinden biri olan Akif Manaf önderliğinde kurulan Yoga Academy artık Fit in Class ailesinin bir parçası!

Yoga Academy’nin ve diğer stüdyoların #yoga derslerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
👉@yoga_academy

Hafta sonu kahvaltısını dört gözle bekleyenleri görelim :)
Herkese keyifli bir hafta sonu dileriz! #saturday #cumartesi #kahvaltı

Zumba içinde dans ve fitness unsurları içeren ve tüm dünyada kadınlar arasında oldukça popüler bir grup dersidir. Bu eğlenceli grup dersini Fit in Class üyeliğiniz ile başta Qualitasspa Wellness Center olmak üzere 40 farklı salonda deneyimleyebilirsiniz.
http://www.fitinclass.com/istanbul-spor-salonlari?activityIds=14 @qualitasspalevent

Sıkı ve kalkık bir popo için squat şart.
Peki kimler #squat yapıyor? Sizin günlük #squat sayınız kaç?

Diyet sofralarının vazgeçilmezi olan yulafı lezzetli ve kolay yenilebilir hale getirmek için geceden süt ile üzeri kapalı bir kapta bekletebilirsiniz. Böylelikle şişer, yumuşar ve özellikle çalışanlar için daha pratik olur. Dolaptan çıkardıktan sonra üzerini istediğiniz meyveler, chia ya da keten tohumu ile süsleyerek yiyebilirsiniz. Ya da bir ölçü yulafa iki ölçü süt ekleyerek bir iki dakika pişirerek tarçınla lezzetlendirebilirsiniz.
Siz yulafı nasıl tüketiyorsunuz?

Özellikle karın egzersizlerinin yoğun olduğu "crunch " derslerine Fit in Class üyeliğinizle @eurogymacibadem de katılabilirsiniz.

Most Popular Instagram Hashtags