fcesteghlal.ir fcesteghlal.ir

2124 posts   487543 followers   28 followings

باشگاه استقلال  Esteghlal F.C. ⭐️⭐️ ‏Iranian association football club ‏Channel (Telegram)

http://T.me/Esteghlalfcnews

نتیجه ی حفظ و اعتماد به نورافکن برابر پدیده مشخص شد

منصوریان: بازیکنانم برای رحمتی به میدان رفتند/ همدلی از کار تاکتیکی مهم تر بود
مشهد پایگاه قوی برای استقلال است
خوشحالم در ورزشگاهی هستیم که پایگاه قوی استقلال است. مشهد پایگاه قوی استقلال است و مردم برای ما در این دو روز سنگ تمام گذاشتند. زمانیکه وارد هتل می شدیم به ما محبت داشتند و امروز نیز ما را به سمت ورزشگاه بدرقه کردند. خدا را شکر می کنم که توانستیم در نهایت لبخند را به روی لب هواداران بیاوریم. می دانستیم که پدیده تیم سختکوشی است. مهاجری از یک مسیر سخت رد شد و به اینجا رسید و فارغ از هر نتیجه ای باید به او خسته نباشید بگویم. ما در روزهای سخت استقلال و پدیده با یکدیگر ارتباط داشتیم و درد و دل می کردیم.
همه برای رحمتی به میدان رفتند
به سختکوشی بازیکنان امیدوار بودیم و در نیمه دوم همه بازیکن برای مهدی رحمتی به میدان رفتند و به جسارت و دلاوری بازیکنانم خسته نباشید می گویم که اجازه ندادند کاپیتان آنها، مهدی رحمتی ناراحت زمین را ترک کنند. این برد را مانند همیشه به هواداران به ویژه مشهدی ها هدیه می کنیم و دست تک تک آنها را می بوسیم که زحمات زیادی کشیدند. روز گذشته اتفاقات عجیبی رخ داد و زحمات زیادی برای ما کشیدند و این برد را به همه هواداران استقلال هدیه می کنیم. در نیمه دوم بازیکنان ما برای بازگشت به جایگاه دوم، شادی هواداران و از همه مهم تر کاپیتان تیم جانفشانی کردند.
همدلی نقطه قوت تیم ما بود
نقطه قوت تیم ما فارغ از مسائل تاکتیکی، همدلی و اتحاد تیمی بود. بعضی روزها نمی شود در مورد کار تاکتیکی حرف زد و امروز خواست بازیکنان برای خوشحال کردن رحمتی باعث شد تا ما برنده بازی باشیم. پدیده تیم سختکوشی است و بعد از گل اول نیز شانس برای گل دوم داشت و باید بگویم این تیم باخت را به سختی قبول کرد. ایستادن و صبر و حوصله پشت مهاجری نتیجه ی خوبی داشت که مجموعه پدیده به این نتیجه رسید.
شادی ام با نورافکن تمرین شده نبود
شادی من و نورافکن تمرین شده نبود اما خودم را سفت نگه داشتم زیرا او گاهی وقتها بدن من را با بازیکن حریف اشتباه می گیرد. این برای دومین مرتبه است که این شادی را با امید نورافکن انجام می دهیم. خوشحالم که این جوان با لیاقت امروز درخشید و استقلال از آکادمی خودش ستاره هایی را به فوتبال تحویل می دهد.
داور موفق بود
بین دو نیمه به داور مسابقه گفتم حتی اگر شکست بخوریم شما یکی از بهترین داوری ها را انجام دادید. کمک های او نیز بسیار موفق بودند. حتی اگر امروز می باختیم نیز باید از داور مسابقه تعریف می کردم زیرا آینده روشنی در انتظار اوست.

با نظر علیرضا منصوریان، سید مهدی رحمتی، هرائر مگویان، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، محسن کریمی، یعقوب کریمی، جابر انصاری و کاوه رضایی در مصاف با پدیده به میدان می روند.

ساعت ۱۸، ورزشگاه ثامن

تبریک به امید عزیز ابراهیمی و خانم نگین شفیع زاده
شاد و خوش بخت باشید

گل کاوه به الاهلی

هدف، پنج بازی پیش رو و صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا

کاوه امروز بهترین بازیکن زمین بود، مثل همیشه جنگید و گل با ارزش زد

نه استقلال، نه الاهلی
شما برنده شدید

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ترکیب آبی های پایتخت در بازی با الاهلی امارات مشخص شد.
به این ترتیب مهدی رحمتی، وریا غفوری، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی، خسرو حیدری و یعقوب کریمی در این بازی به میدان می روند.

ابراهیمی: دوست داریم یک جای خالی در استادیوم نباشد

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags