farimah_rezaeei farimah_rezaeei

127 posts   1,444 followers   548 followings

Farimah Rezaee  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

.
#فریماه_رضایی
امروزه در #عصر_اطلاعات با گذر از کامپیوتر های غیر متمرکز و #آفلاین به سمت کامپیوتر های متمرکز و #آنلاین با پدیده ای به نام #سریز_اطلاعات مواجه میشویم .در این پدیده با حجم بیش از حدّی از اطّلاعات دسته‌بندی نشده نسبت به زمانی که در اختیار داریم و یاقصد صرف آن را داریم مواجه میشویم که موجب ایجاد #سردرگمی ،#ناتوانی از #تصمیم‌گیری میان دانستن و برخورداری از همه یا بخشی از آن #معلومات و داده‌ها، یا صرف‌نظر از همه یا بخشی از آن‌ها شده و فرد دچار نوعی #سرسام و بی تصمیمی می‌شود.

سریز اطلاعات ناشی از #اعتیاد به #شبکه_اینترنت است و امروزه با حجم زیاد افرادی مواجه ایم که روزانه بیشترین وقت خود را در صفحات مجازی گذرانده و مشکل از زمانی آغاز می شود که بسیاری #رسانه های مجاز و عیر مجاز و رسمی و غیر رسمی وبه این سرریز اطلاعات دامن زده و متاسفانه هیچکدام فکر نشر خبر درست نبوده و همگی اخلاق حرفه ای و رسانه ای را فدای #ضوابط ،#روابط ، #مصلحت و #پلکان های ترقی خود کرده اند.

با چرخی گذرا در صفحه ی جهانی اینستاگرام با فاکتور گیری از #خود_شاخ_پندار ها و #لودگان_مجازی در میابیم که #آشفتگی عجیبی تمام مردم جامعه را در بر گرفته که تماما ناشی از همین موضوع سر ریز داده هاست و میبینیم که هر کدام به نحوی و از سویی به موضوعاتی که دست به گریبان جامعه امروزی ماست #چنگی زده اند چه بسا از منابع خبر حتی اطلاعی ندارند و فقط کپی کننده ی مطلب هستند.

از نداشتن اخلاق رسانه ای رسانه ها که امری نابخشودنی است بگذریم باید تلنگری به خودمان و همنوعانمان بزنیم که روز به روز بی اخلاقی را به شکلی ترویج میدهند که به چند مورد داغ این روز ها میتوان اشاره داشت:
1-همه خوشحال از هک شدن صفحه ی داور ایران و اسپانیا ! آیا به افتضاح ترین حالت نشان دادن بی فرهنگی ایرانی ها با این عمل فکر کرده اید؟ یک نفر در مقام قضاوت در بازی ایران و اسپانیا قرار گرفته و به عادلانه ترین شکل ممکن داوری کرد هرچند که به ضرر ما ایرانیان شد ،(من هم به شدت از قبول نشدن گل ناراحت شدم و حرص خوردم)اصلا گویا رسم جدید ما ایرانیان شده است که هرکسی که کاری را درست انجام دهد محکوم به فناست و همین موضوع است که افراد با اخلاق در راس امور کشوری و اداره های ما خییییییییلی به ندرت دیده میشود ،شاید با تلسکوپ .🔭
بعد دم میزنیم از نبودن شایسته سالاری در نظام اداری کشور و می نالیم و می نالیم ....
ادامه ی مطلب در کامنت همین پست...📎📎📎📎

.
#فریماه_رضایی
توو این مدتی که تقریبا فعالیتی در این #شبکه_اجتماعی نداشتم خیلی #یادداشت ها و مطالبی نوشتم که پست کنم ولی آنقدر #تلخ هستند که دوست ندارم #کام دیگری را تلخ کنم .
حال این روزهای #جامعه کارش از نوشتن #طنز_تلخ گذشته،طنازی اش رفته و فقط تلخی اش مانده ،،بگذریم ....
در تمام ماجرا های تلخ این روزها که #خوشی ها و #شادی ها و #انرژی های #مثبت را رفته رفته زیر سایه وجود نحص خود میبرد یک چیزهایی هست که همیشه آن نور #کور_سوی_امید را ته ته دلت زنده نگه میدارد و یادت می اندازد هنوز هم زنده ای و خیلی چیز ها رو دوست داری که به زندگی ات #ارزش و معنا می بخشد هرچند که روزگار بی رحم باشد تو از آن #قوی تر و #بی رحم تری ،یک بی رحمی #دوست_داشتنی...
.
شنیدن این #آهنگ برایم در هر حالی دوست داشتنی است
این که این پست شاید باید ماه گذشته،دوماه گذشته،سه ماگذشته یااا ماه اینده و ماه های اینده گذاشته می شد را نمی دانم،شاید این پست را به خودم #بدهکار بودم که با شنیدنش چه حال خوبی دارم ، این که با چه کسی گوش کردم و به او یاداور شدم که از حضورش در زندگی ام #متچکرم را #میدانم و #نمیدانم ....... .
شاید نوشتن #احساساتی که میدانی و نمیدانی خیلی حس بهتری داشته باشد از طنز های تلخ اجتماعی،که قطعا دارد ، و دفتر های #خاطراتی که پر است از #رقص_دست_و_قلم گواه این مهم اند. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
هنــوز از مــن
تاريخ #تولدم را میپــرسی؟
پـس بنويـس
روز #عاشـق شدنم به تـو
روز #ميـــلاد مــن است. . .♥️ #نزار_قبالی ♥️🍃
#یک_شروع #یک_پایان
@mazyar_fallahi
@kolbeh.sher

.
☘️☘️☘️
🎲"نگاه مکعبی" چیست ؟ .
🎲#نگاه_مکعبی یا #شش_جهتی یک اصطلاح است. یعنی انسان هر عملی را که قصد انجام ان را دارداز چند جهت نگاه کند.
👫ما #انسانها معمولا از همان یک جهتی که #اول به #ذهنمان میرسد کاری را انجام میدهیم یا نمیدهیم.
👈🎲ولی در نگاه مکعبی #سعی میکنیم از چند زاویه ی دیگه هم به قضیه نگاه کنیم.
👭👬مثلا #دوست_دارم فلان چیز رو به دوستم بگم.
🎲 نگاه مکعبی میگه:
👈#اثراتش رو هم بررسی کن.
👈اگه بگی، اثراتش و عواقبشش چیه؟
👈#شادی به همراه داره یا #ناراحتی؟
👈#سود و #ضررهایی گفتن و نگفتنش؟؟؟
😤😥یا مثلا رفتار کسی ناراحتم میکنه.
😡تو ذهنم اول میگم: #قطع_رابطه یا #برخورد باهاش.
👈🎲نگاه مکعبی میگه:
👈 #عجله نکن. شاید فلان مشکل رو داشته که با تو بد برخورد کرده.
👈 شاید حواسش نبوده.
👈شاید #فشار کارش زیاده بهم ریخته.
👀🎲نگاه مکعبی نیاز به 🎯'مکث قبل از عمل' 🎯دارد .
#سخت است ولی نهایتا کارهامون تو شبانه روز #پخته تر پیش میرود. احتمال اشتباه را پایین می اورد و #موفقیت را برایمان به #ارمغان می آورد. .

Text:@ravanshenasikhodemani

@siamaksabouri
Paint:@farimah_rezaeei

.
#فریماه_رضایی
«إِنَّا هَدَیْنَاهُ السَّبِیلَ»:#خدا راه را به انسانها نشان داده است.#خرد را بدو بخشیده است، و کتاب هستی را در مقابل دیدگانش باز کرده است، و پیغمبرانی برای او روانه نموده است، و بالاخره راه #خوب و راه#بد را بدو نشان داده است. این انسان است که به #اختیار و#انتخاب خود راه #سعادت یا راه#شقاوت می‌پوید و#بهشت یا#دوزخ را می‌جوید.
(#خدای_عزوجل#قرآن )
🔊امروز بخشی از متن خبر
#صدای_آمریکا:افزایش نقدینگی و نبود امنیت سرمایه‌گذاری در کشور نیز از دیگر عوامل این رشد قیمت(#قیمت_دلار تا هفت هزار تومن توسط برخی دلالان و قیمت سکه تا دو میلیون و 75 هزار تومان) عنوان شده است.
🔑
مشکل جامعه ی ما همواره درس نگرفتن از تاریخ بوده،همانطور که در 8پست قبلی خود از اشتباه بزرگ اعتماد دوباره به #آمریکا نوشته بودم و گفتم سر نوشت هیچ قومی عوض نمیشود مگر به دست خودشان به ویژه #جوانان ،جا دارد که بگویم:
#دکتر_قالیباف_جان خوب شد شما یا #آقای_رئیسی #رئیس_جمهور نشدین ،وگرنه به خاطر بی تدبیری و نا امیدی شما آمریکا #برجام را لغو میکرد و تحریم ها بر سر ما مردمان نجیب ملت #ایران آوار میشد.همچنین در همین راستا قیمت دلار به مرز هفت هزار تومن میرسید و سرمایه گذاران داخلی در سال #حمایت_از_تولید_ملی از #نبود_امنیت_سرمایه_گذاری رنج میبردند.
تازه اگر شما رئیس جمهور میشدید ممکن بود #ماده33 #منشور_حقوق_شهروندی را که می گوید:«حق شهروندان است که آزادانه و بدون تبعیض از امکان دسترسی و برقراری ارتباط و کسب اطلاعات و
دانش در فضای مجازی بهرهمند شوند. این حق از جمله شامل(ر.ک به منشور حقوق شهروندی) ایجاد هرگونه محدودیت مانند فیلترینگ، پارازیت،
کاهش سرعت یا قطعی شبکه بدون مستند قانونی صریح ممنوع است»
را #نقض کنید و به آن عمل نکنید.

و باز هم خدارو شکر که رئیس جمهور نشدید چرا که الان #دختران_خیابان_انقلاب آزادانه به حجاب اجباری نه میگویند کسی از جعبه برق پرتشان نمیکند و نه با عنوان#گشت_ارشاد کتکشان نمیزنند و آزادی در کشورمان موج مکزیکی میرود.
و همچنین عوارض خروج از کشور هم ممکن بود گران شود.
از این موارد که زیاد است،بگذریم.

چقدر این ویدئو جملات آشنایی دارد ،چقدر شبیه حال این روزهای جامعه ی ماست.منتظر میوه ی درخت نر هستیم

و غافل از اینکه سرنوشت هیچ قومی عوض نمیشود مگر به دست خودشان،به ویژه جوانان.
پ.ن:جملات دکتر رو باید با #‌طلا نوشت و تو سطح کشور پخش کرد.
پ.ن۲:تشکر از بیمی که دادید.
@mbghalibaf @shooshtarij
#درختی_که_چهار_سال_میوه_ندهد_بازهم_ثمر_نمیدهد

.
#فوق_العاده
#مادربزرگ من آدم #مذهبی بود، هر وقت دلش واسه #امام_رضا تنگ میشد میگفتم مادربزرگ حالا حتما لازم نیست بری #مشهد از همینجا یه #سلام بده، اما من واسه #تفریح میرفتم #شمال اون به من نمیگفت حتما لازم نیست بری شمال همینجا تفریح کن،
وقتی سفره میگرفت وقتی #محرم میشد به #ﻫﻴئت محل #برنج و #روغن میداد بهش میگفتم اینا همه سیرن پولشو ببر بده به چهارتا آدم محتاج، اما وقتی من با دوستام مهمونی میگرفتم اون فقط میگفت #مادر مراقب خودت باش،
سالها گذشت تا من فهمیدم #آدمها #احتیاج دارن سفر برن، احتیاج دارن از زندگی #لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه،
«یکی از ﻫﻴﺎت لذت میبره یکی از مهمونی رفتن، یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند،
اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن، سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به #دلخوشی های آدمها گیر بدهم، چون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های #زندگی رو تحمل میکنن . [#الهی_قمشه‌ای]
#یاد_بگیریم#اظهار_نظر_ممنوع ♥️🍃
Photo by : @malihehassani

.
مراقب چیز های با ارزش زندگیتان باشید .
#گاهی_زود_دیر_میشود
پ.ن:ترسم چو بازگردی،از دست رفته باشم .

.
#فریماه_رضایی
همه ی ما وقتی خانه ی همسایه را دزد می زند ،قفل های خانه هایمان را محکم تر میکنیم و چه بسا هوشیار تر می خوابیم و اموالمان را جای امن تری میگذاریم که مبادا خانه ی ما نیز مورد تجاوز قرار گیرد و حداقل چند شب را استرس خواهیم داشت.
سریال پایتخت 5 فارغ از نقد هایی که به آن وارد شده بود گام بسیار مفیدی برای بالا بردن سطح آگاهی مردم جامعه برداشته است.
بسیاری افراد هستن با کوته بینی و با زاویه دید تا جلوی دماغشان باد روشن فکری به غبغبشان می اندازند و همه جا نطق میکنند که چرا باید سرمایه مالی و انسانی ایران در #سوریه و کشور های بد بخت و بیچاره ای که متاسفانه همسایه ی ایران هستند خرج شود ،مگر ما فقیر نداریم ؟ مگر #جوان های ما جانشان را از سر راه آورده اند؟و چرندیاتی از این قبیل .
امشب سریال پایتخت به تمام اینها جواب دندان شکنی داد،آنجا که مرد عرب می گوید داعش از طریق سوریه و کشور های همسایه ایران میخواهد به ایران برسد.
موضوعی که برخی افراد با تمام ادعاهایشان راجع سیاست و تمدن و فرهنگ و علم و دانش چند هزار ساله ایرانی به فهم آن نرسیده اند و همه چی را حجاب میدانند که اگر بردارند همه جا گلستان می شود یا موضوعاتی اینچنین سطحی.
نقشه ای که در عکس میبینید پایگاه های نظامی آمریکا در #خاورمیانه است که تماما در حال محاصره ایران است .
شاید مشکل از نحوه ی اطلاع رسانی ها باشد که با بازی با احساسات دینی و مذهبی مردم ،مدافعان حرم را جذب و تشویق می کنند و به مردم نیز همین را می خورانند.
مدافعان حرم ما در واقع مدافعان حریم کشورمان هستند تا که آن ابلهان متجاوز را در نطفه خفه کنند و پای نجسشان به ایرانمان نرسد و در پس این هدف والا حفاظت از حریم بانویمان حضرت زینب نیز جایگاه ویژه ای دارد.

این که جامعه هزاران مشکل اجتماعی و فساد های مالی و اخلاقی #مسئولان را در خود دارد و حتی اینکه چرا آقا زاده هایمان جز مدافعان نیستند و کمر همت بسته اند که جایگزین پدر شوند و میز های مدیریتی را موروثی کرده اند یا خود مسئولین جان بر کف عاشق خدمت به مردم که از پشت تیریبون شعار های قشنگ می دهند دل دل کندن از میزهایشان ندارند نکاتی است که فعلا سکوت را برایشان بیشتر جایز میدانیم .
ولی به امنیت و آرامشی که داریم لحظه ای فکر کنیم؛ هزاران لحظه و هزاران بار برای این مواهب خداوند را شاکر باشیم و قدر دان مدافعان وطنمان در حرم .
#امنیت#آرامش #داعش #صلح #پایگاه_نظامی_آمریکا #ایران #پایتخت
#مدافعان_حرم #peace #war #daesh خ

.
#فریماه_رضایی
#استادان_بسیار_زندگی_های_بسیار
در آستانه ی #سال_جدید، اتفاقاتی رقم خورد که قطعا گامی است به سوی آنچه که برایش در کالبد#فریماه_رضایی دمیده شده ام ،به سوی آنچه که باید در این #زندگی خود یاد بگیرم.
قبل از این که از بهترینه زندگیم این کتاب رو هدیه بگیرم ،با یکی از اساتیدمان پیرامون موضوع #عرفان_حلقه و #عرفان_قدرت صحبت کردیم و به شدت ذهن من درگیر صحبت ها شد که به واقع ما #کیستیم و برای چه به وجود آمدیم ،مگر نه این که #خدا از #روح خود در ما دمیده و بازگردانده میشویم به سوی خودش؟ پس یکایک ما خداییم که #بدی و #پلیدی در ما راهی ندارد و نباید از هیچ چیز و هیچ کس بترسیم وقتی که بخشی از وجود لایتنهی پروردگار #مهربان و هستی بخشیم.
با خوندن این کتاب که از فوق العاده ترین ها بود دریافتم که ما بارها و بارها در جسم های مختلف زندگی میکنیم تا #رسالتی که بر گردنمان هست انجام دهیم و به #دانشی که لازم هست برسیم.
🌹🌹🌹#وظیفه ی ما #یادگیری و #خداگونه شدن از طریق #دانش است.🌹🌹🌹 بسیار #خرسندم که سال جدید خود را با #درک بیشتری از #خلقت آغاز میکنم و قدرتمند تر از قبل به راهم ادامه میدهم و مطمئنم هیچ ظلم و ستم و هربه ای به خدایی که من از اویم راه ندارد و با عشق بیشتری به جهان پیرامونم خدمت میکنم.

#۱۳۹۷ #پیشنهاد_میشود #کتاب_بخونیم #بهار_زندگی#سال_نو #خلقت #خدای_زیبایی_ها #دوستت_دارم

.
.
#فریماه_رضایی
خبر #جدایی دونفر از دوستانم به قدری مرا شوکه کرده که در این یک هفته بارها #ذهنم را به سوی خود قل داده که چی میشود که دونفر که با علاقه زندگی خود را ساخته اند تصمیم به جدایی میگیرند؟؟
ما #انسان ها گاهی دیر قدر همدیگر را میدانیم!
وقتی یک نفر را از دست میدهیم تازه یادش میکنیم
#خوبی هایش از جلوی چشمانمان میگذرد مینشینیم #خاطراتی که با او رقم خورده را مرور میکنیم
#غصه میخوریم
#بغض میکنیم و با خود میگوییم کاش بودی، کاش به همین راحتی از دست نمیدادمت...
خلاصه کنم #رفیق
اگر خواستی به کسی بی مهری کنی
یک لحظه با خودت به نبودن اش فکر کن
به نبودن اش برای همیــشه... #علی_سلطانی
یک معادله ی ساده است،مگر میشود کسی را دوست داشت و به خاطر مسائلی که با کمی صبر،صبر صبر و تدبیر قطعا حل میشوند را برای همیشه از دست بدهی .
تنها موضوعی که قابل بخشش نیست،خیانت است ،یا تنها موضوع قابل استناد برای جدایی #بیماری_روانی تایید شده ی از نظر پزشک ،در غیر این دو حالت در #اکثر موارد میتوان زندگی را از #منجلاب جدایی نجات داد.
این چه صیغه ای است دیگر؟ تا سازشان #ناکوک میشوند ،دم از جدایی میزنند؟
چرا اکثر زندگی های گذشته انقدر شیرین و با#عشق بود؟ کسی قبل #ازدواج به این موضوع فکر کرده؟یا فقط هول ازدواج و شوق و شور اوایل ازدواج جو گیرش کرده؟؟؟ یک عزیزی بهم گف باید مانند گذشتگان تو زندگی تعمیرکار بود نه تعویض کار ،قطعا یک سری قطعات که خودمان به زندگی اضافه کردیم ارزش تعمیر را دارند ،فقط با صبر،صبر،صبر ،تدبیر.
پ.ن:اصن انقدر از جداییشون شوک زده و ناراحتم که ...فقط بگم حرف زیاد است و زبان قاصر،فقط مراقب دلاتون و افراد با ارزش زندگیتون باشید
پ.ن:همون موقع که لازمه حضور داشته باشید،باشید.همون موقع که لازمه ابراز عشق کنید ،ابراز کنید.هر چیزی به وقت خود و به جای خود #ارزشمند است.
#طلاق #جوانان #آمار_طلاق #تعمیرکار#تعویض_کار #زندگی #شوخی #جدی

.
#فریماه_رضایی
با تو کامل می شوم #نیمه ی_گمشده ی من
بیا و تکه ی گم شده ی #وجودم را با #وجودت کامل کن .💞
بیا تا زیبا ترین #پازل #دنیا را تکمیل کنیم و قاب بگیریم و بزنیم بر سر در #جهان🌏 تا #جهانیان ببینند #عشق💙 هنوز در پس این #منفعت_طلبی ها و #دو_رویی ها زنده است،هنوز هم #عطر_عشق_خالص از کوچه و پس کوچه های این #شهر🌃 #خاکستری به مشام می رسد.
تو تمام منی ، تو خود منی، بیا و من را به من ببخش،تو آن #حال_خوبی که می خواهمش،تو همانی که در میان جانی آن زمان که همه بر سر زبانند.
تو را نه #عاشقانه،نه #عاجزانه و نه حتی #عاقلانه که تو را #منطقی و #عادلانه👨‍⚖👩‍⚖ میخواهمت،مگر #عدل غیر از این است که هر چیز سر جای خودش باشد؟؟ پ.ن:برای دوست داشتن دیگران در ابتدا باید خود را دوست داشته باشید و به #خودآگاهی برسید و خودتا را #باور داشته باشید با تمام خوبی ها و بدی ها و با تمام توانمندی ها و نقص ها ؛آنگاه زیبا ترین عاشقانه ها به سراغتان می آید‌.

.
#فریماه_رضایی
از #کودکی یادمه #پدرم همیشه میگف #مدرک مهم نیس #درک و #شعور مهمه ،تو بشو #دکتر و #مهندس،بالاترین مدرک رو هم بگیر ولی وقتی بلد نباشی کجا و کی و چجوری #صحبت کنی و دل نشکنی و کسیو #رنجیده نکنی و اصلا بلد نباشی ارتباط بگیری به هییییچ دردی نمیخوری .
بزرگ تر که شدم فهمیدم علاوه بر مدرک ،#دانشگاه محل تحصیل هم مادامی که شعور این مسائل رو نداشته باشی تاثیری نداره حالا هی بریم واحد پاس کنیم و نمره بگیریم افتخار کنیم فلان دانشگاه درس خوندیم.
امروز با صحنه ای مواجه شدم که در #جامعه امون کم ندیدم ولی اینبار #قلبم به درد اومد چراکه در جمع #اساتید حوزه #ارتباطات این واقعه رخ داد و بسی جای #تاسف داشت . ،تنها #خانم #سخنرانی که به جرئت میتونم بگم تنها کسی بود که مفهوم #قلب_تپنده،#چشم_بینا و... و... یک سازمان رو در شروع صحبتاش با همون بیان یا شاید بهتره بگم لحن متفاوتش به زیبایی به تصویر کشید و به واقع ضعف های این حوزه رو با بیانی شیوا و شیرین گفت و در حال ارائه راهکار بود که با برخود زننده ی یکی از اساتید ردیف اولی مواجه شد .
با تمام وجود به ایشون افتخار میکنم که در کمال #ادب ضمن احترام به #پیشکسوتشون به صحبت هاشون ادامه دادن و چه خوبه که همیشه ردیف اولی ها حواسشون باشه که نشن مصداق جمله ی «#ما_مدعیان_صف_اول_بودیم،اما از آخر مجلس »
پ.ن:پول و مادیات هم تا زمانی که #اخلاق نداشته باشی به درد نمیخوره
پ.ن:دردی که تو رو نکشه،قوی ترت میکنه
#روابط_عمومی #افتخار #مونا_رحمانی #مینا_نظری #مدال_طلای_ایپرا

.
#فریماه_رضایی
آنچه که همیشه منو آزار میداد درس تاریخ به ویژه دوران طلایی #قاجار بود.😏
همان دورانی که با قرارداد های ننگینشان خاک و #فرهنگ سرزمینم را بر باد فنا سپردند و شاداب از حماقتشان به عیش و نوش و عکس با #حرمسرای غرب زده یشان با لباس باله می پرداختند.
هرچه از عمرم میگذرد بیشتر به راستی این سخن پی میبرم که #تاریخ_تکرار_میشود .
از #برجام_بی_فرجام که مانند تمام قرارداد های ننگین دیگر با غربی ها که حاصل اعتماد حماقت وار سران حکومت و دولت از زمان قاجار و قبل و بعد آن، یک طرفه و به ضرر سرزمینم بوده و آنچه که همیشه ار #بیگانگان مشهود بوده و هست #انکار حرف های مکتوب غیر مکتوب و منقول غیر منقولشان است.
از عکس با حرمسرای غرب زده نیز میرسیم به #سلفی بگیران #مورگینی ندیده تا آن بی سواد ها و بی فرهنگ هایی که در بیمارستان و با بیمار سلفی میگیرن و خود را نماینده ی یک ملت میدانند.
و از تمام اینها بگذریم #سرنوشت_هیچ_قومی_عوض_نمی شود #مگر_به_دست_خودشان و رنج واقعی از مردم ساده لوحی است که هر سال با شوق اینکه رأیشان سرنوشت #کشور را می سازد میروند و بین بد و بد تر و افتضاح با خوشحالی تمام افتضاح ترین را انتخاب می کنند بی خبر از آنکه هیچ جای سرنوشت این کشور نقش ندارند تا وقتی که چشمشان به تغییر وضع توسط کسانیست که فقط به فکر جیب خود و #کامیون_پوشاک فرزندانشان و #ژن_خوبشان است.
میروند رأی میدهند غافل از اینکه اشخاص مورد نظر از قبل انتخاب شده اند و اینجاست که باید بگویم #دیدم_که_میگم !
در آخر یادمان نرود هرگاه کسی را اشاره رفتیم چهار انگشت دیر به سمت خودمان است ☝️👉👆👈👇و نیز یادمان نرود همه چیز دست خودمان است و تغییر را باید از خودمان شروع کنیم ،به ویژه #جوانان یادشان نرود تا زمانی که خودمان فکری به حال خود و جامعه ی خود نکنیم اوضاع دست کسانیست که ذخیره ی بی پایان انقلاب اند و نسل در نسل می آیند و شایسته سالاری را در سایه ی وجود نحصشان میبرند.

Most Popular Instagram Hashtags