farimah_rezaeei farimah_rezaeei

178 posts   1,556 followers   550 followings

Farimah Rezaee  محدودیت ندارم هرکاری که موجب آرامشم بشه انجام میدم روابط عمومی خبرنگاری نویسندگی گاهی گرافیست و فعال اجتماعی دوست دار محیط زیست من از عشق لبریزم💗

.
#فریماه_رضایی
آدمی همواره با #امید زنده است این مهم اساسا نوری است آرامش بخش و در عین حال هیجان انگیز که بر سرزمین زندگیمان سایه می گستراند.
اما باید به خاطر داشته باشیم که در دل به چه چیز امید بسته ایم؟
امید موجب گام های استوار به سوی راهی حقیقی است اما اگر راه، بی راهه باشد و هدف واهی، امید هیچ نیست جز #درد و #رنج!
#خیانت!
این موضوع به هر شکل و به هر بهانه ای و توسط هر شخصی عملی بس نا پسند و بی مایه است.
در باب این کتاب: شخصیت اصلی کتاب به امید واهی عشقی که از همکار نویسنده ی خود در در دل می پروراند از همسر خود جدا می‌شود و در پی یافتن آرامش به وصال این عشق ابلهانه دل خوش می‌کند و حتی بعد از آنکه متوجه می‌شود معشوقه اش زنی دیگر در زندگی خود دارد و با وجود بی محلی ها، حماقت وار به نزدیکی و ارتباط اصرار می‌ورزد.
از این بدتر مردی است که با وجود داشتن همسر ، رابطه را شکل می دهد و بدتر از آن که امید را در دل زنی که می‌داند چه حسی به او دارد زنده نگاه می‌دارد.
اینها هیچ نیستند جز نشان آدم های فرو مایه و پست که بر سر حماقت و خود خواهی زندگی خود و تعداد زیادی را از هم گسسته می‌دارند و ننگ بر جامعه ای که روشنفکرانش آشکارا و با ابلهانه ترین شکل و بهانه ی موجود به یک دیگر خیانت می‌کنند.
#ارزش_وجودی فارغ از جنسیت افراد بزرگ ترین سرمایه ی هر فرد است که تنها با #ناب ماندن و دست به دست نکردن خود می‌توان آن را حفظ کرد
پ. ن:خاص باشید، برای خود و معشوقتان!
پ. ن:تنها سلاح #عاشق #فراموشی عشق است.
پ. ن:آدم وقتی دردش را با خودش می برد، هیچ چیز به او کمک نمی کند
پ. ن:مشکل اساسی این است که ما کنش های دیگران را رفتار باورانه تفسیر میکنیم، از بيرون عینی، اما کنش های خود را پدیدار شناسانه
#تصرف_عدوانی #لنا_آندرشون #قانون_مدنی_سوئد

.
#فریماه_رضایی
من اگر #عاشقانه می نویسم... نه عاشقم! نه شکست خورده...
فقط مینویسم تا عشق یاد قلبم بماند.!
در این ژرفای دل کندن ها و #عادت ها و #هوس ها، فقط تمرین آدم بودن میکنم.
آدمیتی که در پسِ کوچه ها و خیابان ها و بزرگراه ها و دیوار های بلند و #زشت و سیمانی این روزهای شهر به دست #فراموشی سپرده شده. آدم ها امروز لحظه به لحظه به یکدیگر زخم می‌زنند، #خیانت می‌کنند، #دروغ می گویند و آنقدر نیشتر به جان هم فرو می‌کنند تا جان دهند و نمی‌دانم این دنیا را تنها برای خود می‌خواهند برای چه‌کار؟
حیف نیست #مهربانی و عاشقی و #تعهد را در زندگی فدای این همه زشتی کنیم؟مگر نه این که ما از وجود خداوند عشق و زیبایی هستیم؟؟ #آدمی به #آه و #دمی بند است.
#من_از_عشق_لبریزم
پ.ن:#تولدت اونشب یه #حلقه #هدیه ام بود
فقط همین لحظه تو عشقمون کم بود
پ. ن:شاید جا داشت برای این کلیپ یه متن جذاب تر می‌نوشتم ولی یه وقتایی عقل و قلم دست به یکیِ قوي می‌کنند.#قدر_آیینه_بدانیم_چو_هست_نه_در_آن_وقت_که_افتاد_و_شکست

.
چقدر خوب است که میان این همه #هیاهوی_زندگی
یکی باشد که تو را #دیوانه_وار #دوست بدارد وتورا به #زندگی #دلبسته تر کند!
#خنده هایش تورا دور کند از این هیاهو
و تو برای #عاشقانه زیستن،
او را #بهانه کنی...
چقدر خوب است...! #زهرا_شکوری
#قلقلک #صبر #تو_از_کجا_پیدات_شد
#بازی #بی_قاعده
پ.ن:به ذهنمم نمی رسید خدا تورو به من بده،. 🐛🐛🦋🦋
#امیر_عباس_گلاب
@kolbeh.sher

.
#فریماه_رضایی
انسان همواره نیاز به توجه و دیده شدن دارد و همواره از دوره ی هابیل و قابیل در پی اثبات برتری و قدرت و توانمندی خود بوده و این موضوع در دوره ی نوجوانی و جوانی به اوج خود میرسد.
اين غریزه ی #کمال_طلبی انسان اگر در راه صحیح و درست پرورش یابد می‌تواند دستاورد های قابل توجهی برای فرد و جامعه داشته باشد.
تعدادی از این مسیر های صحیح ایجاد فضای برای جوانان جهت بروز استعداد ها و توانمندی هایشان است که این مهم می‌بایست از کودکی در خانواده و مدرسه با نظام آموزشی صحيح، خلاقانه، نقادانه و سازنده آغاز شود.
پس از آن که فرد در مهارت فکر و دست به حد قابل توجهی رسید می‌بایست شرایطی ایجاد شود تا از توانمندی های خود در راستای خدمت به جامعه و همچنین ایجاد حس رضایت در وجود خود بهرمند شود و بتواند کار و فعالیت خود را داشته باشد.
جوانی که فکر و ذهن و دستانی توانمند، خلاق، نقاد و سازنده دارد بی تردید در تلاش برای نشان دادن مهارت های خود در بهترین شکل است.

حال در جامعه ی کنونی که مدرک گرایی یکی از اصول اولیه ی آن است، نظام آموزشی دست و پا می‌زند در باتلاق تحویل افراد بی سواد به جامعه و رانت های بیشتر موسسه های آموزشی و بیکاری سرسام آور شده است دولت تدبیر امید در راستای یکدست کردن کابینه که معلوم نیس با کدام دست یکی می‌شود ،محمد شریعتمداری که به دلیل ناکارآمدی و ضعف مدیریت در وزارت صنعت، معدن و تجارت به پای میز استیضاح رفته و ناگهان استعفا می‌دهد، را به همان ناگهانی منصوب می‌کنند به فرشته ی نجات وزارت به گل نشسته ی تعاون، کار و رفاه اجتماعی!
اين که در این ناگهانی بازی ها چه اتفاقی افتاده، شاید ناگهانی ایشان تبدیل به مدیری لایق تبدیل شده و....، ابهامات زیادی است که حق مسلم ملت است که برایشان شفاف سازی شود.
در پایان در جامعه ای که مسیر صحیح برای رشد توانایی و استعداد جوانان برای ارضای غریزه ی کمال طلبی و خودی نشان دادنشان نیس روی می آورند به مسیری که با برداشتن حجاب، پوشش های نامناسب، کارهایی همچو دزدی و... و مصرف دخانیات از سیگار گرفته تا مواد مخدر ویرانگر فریاد بزنند که مرا ببینید.
مسئولین محترم! دولت لب و دهن! انسان های منفعت طلب از هر جناحی، عینک های خوش‌بینی خودتون رو بردارید تا بیش از این رو به تباهی نرفته ایم.
#جوانان_به_پا_خیزید
#سرنوشت_هیچ_قومی_عوض_نمیشود#مگر_به_دست_خوشان
#محمد_شریعتمداری #دولت_لب_و_دهن #کاریکاتور #وزارتخانه #جوانان #قحط_الرجال #تا_1400_با_روحانی

.
#فریماه_رضایی
توو یکی از یادداشت هام نوشته بودم: گفتن #دوستت دارم و #عزیزم و #عشقم تو فضای مجازی #حرمت خودشونو از دست دادن و به کلمه های عام تبدیل شدن، گفته بودم که اونموقع که پیامک دادن رو بورس بود خیلی بهتر بود، آدما به خاطر هزینه ی پیامک هم شده بیشتر حواسشون به گفته هاشون بود،
اما امروز که بزرگتر شدم فک میکنم باید به عقب تر برگردیم، به دورانی که شاید ماه ها باید صبر میکردیم نامه ای ز عزیزی برسد.
مدتهاست برای عزیزترین هایم نامه هایی می‌نویسم که شاید روزی آنها را چاپ کنم با عنوان :در روزهای نبودنت....
نامه هایی که هیچ گاه به دستش نرسید
پ. ن:در شلوغی های فضای مجازی و آدمای مجازی، یادمون باشه که یادمون نره فضای واقعی و آدم‌های واقعی زندگیمون رو ✉️✉️✉️✉️✉️✉️✉️✉️
بهترینم
سلام!
به ما #تکنولوژی نیامده است جانم! بیا برگردیم به زمان های دور، برایت نامه بنویسم، از همان #عاشقانه های #شاملو و آیدا که برایم خوانده ای، که برایت خوانده ام...
محبوبم!،
من که چیزی از عشق نمی‌دانستم، #جادوی_قلمم #قدرت توست!
توانمندی و سخاوتمندی تو در #عشق بود که به قلم و کاغذ های من جان دوباره بخشید، روزگاری با قلمم به #باران و #پنجره جان میدادم، امروز به #قلب تو، به قلب خودم...
📝📱📝📱📝📱📝📱📝📱📝📱📝📱
پ. ن:نامه ای که رسید...
#فضای_مجازی
#آسیب_فضای_مجازی

.
#فریماه_رضایی
در من سربازانی از عقل و احساس خسته از هم، گه گاه به پیکار هم می‌روند.
در آن هبوط، سرشار از تاریکی هاو روشنایی میشوم: گویی شده ام یک پارادوکس مطلق.

Photo by:behtarinam

.
#فریماه_رضایی
دیروز #کودک درونمو با دوستش بردم تفریح ،اونم کودک درون یه نفر دیگه است،
با هم #صحبت کردن،#داستان گفتن،خاطره خوندن،#دنبال_بازی کردن ،#قهر_قهر_تا_قیامت کردنو دو دیقه بعد #قیامت شد و #آشتی کردن،بعدش #دوچرخه بازی کردن،باز خندیدن ،مسابقه گذاشتن و کلی از کنار هم بودن لذت بردن .
وقتی که بچه ها داشتن دنبال #غاز ها میرفتن و ادای راه رفتن اونا رو در میوردن و میخندیدن من داشتم همونطور که با صدای خنده هاشون قند تو دلم آب میشد، به تلاقی #غروب #خورشید و #امواج #آب نگاه میکردم که چطور در یک دیگر غرق میشوند و مرز بینشان قابل تشخیص نیست به این فکر کردم که اگر آدمها با کودک های درونشون با هم زندگی کنن و رفتار کنن چقدر همه چیز جذابتر،دوست داشتنی تر و حتی #منطقی تره،همون لحظه که بچه ها تو اوج بچگیشان میخواهند تصمیم جدی بگیرند یا مشکلی را حل کنند با بیخیالی به هر پایانی بهترین راهکار را پیدا میکنند ،چون از پایان هیچ چیز نمیترسند.آنها قدرت #معجزه را قلبا باور دارند. به راستی که زندگی را باید به همان شیوه ی کودکی گذراند ،#با_جسارت ،#شاد،#مهربون و دل رحم ،بی دغدغه ،#ریسک پذیر و #بی_پروا با قیامت های زود به زود .
#کودک_درون #ریسک #زانیار #روز_کودک #کودک_با_ابهت

.
#فریماه_رضایی
#جناب_وزیر_بهداشت من از سن 16 سالگی در مجموعه ای به صورت داوطلبانه فعالیت میکردم که پسری جوان آن را هدایت و رهبری میکرد و هرگاه که من از فعالیت ها خسته ، از رفتار ها رنجیده میشدم یا نهایت کار باب میلم نبود به من میگفت #ما_مامور_به_وظیفه_ایم_نه_نتیجه!!
که سخن #امام_خمینی(ره) است،همان که برای عکس و خودنمایی و الکی بازی هرسال به مرقدش میروید و مثلا با آرمان هایش #تجدید_میثاق میکنید😏
اتفاقا شاید بد نباشد بگویم کجا فعالیت میکردم،کانون جوانان،که از کانون های زیر مجموعه ی خانه ی سلامت در #شهرداری است.ما هم سعی میکردیم در جهت ارتقای سلامت جسم و روح شهروندان، در کوچکترین بخش جامعه یعنی محله هایمان مفید باشیم و مشارکت کنیم.
میخواستم بگویم که #شعور،#فهم،#درک،کاردرست و #مفید نه به #تحصیلات نه به #مدرک نه به #دانشگاه نه سن و نه حتی به محل #خدمت ربطی ندارد.
شماااا،وزیر بهداشت،در یک وزارت خانه،با 14 هزار #میلیارد بودجه خود را در چه جایگاهی فرض میکنید که نطق میفرمایید که حمایت از بیماری های خاص به هزینه کردنش نمی ارزد؟؟؟ تا به حال عزیزی در خانواده ی نزدیک خود داشته اید که برای یک لحظه زنده ماندش بیتاب باشید؟ اگر داشتید چنین نمیگفتید!حتی اگر در بازدید های مسخره و بی حاصلتان از #بیمارستان و...دل به کار میدادید و میدیدید که یک بیمار که تو کُماس و خانواده اش شاید سالها هزینه کردند به امید اینکه معجزه ای شود و عزیزشان برگردد چنین نمیگفتید.
*شما مامور به وظیفه اید،نتیجه را خدا حاصل میکند .
پ.ن:عزیزانی که تمایل به حمایت از این کمپین رو دارند جهت اطلاعات بیشتر و دریافت متن و عکس به سایت sharifzamani.ir مراجعه کنند.
پ.ن۱:عزیزان و بزرگوارانی که تگ کردم رو دعوت میکنم به حمایت از این کمپین که اگر مایل بودند بپیوندند.🌹🌹🌹
پ.ن۲:#آتش_بگیر_تا_که_بدانی_چه_می_کشم#احساس_سوختن_به_تماشا_نمیشود
#عباس_خیرآبادی
#بیماران_خاص#بیماری_خاص #حمایت #شریف_زمانی #کمپین #کار_خوب #جوانان #کانون_جوانان #مخاطب_خاص #هاشمی

.
#فریماه_رضایی
حال و روز شرایط #اقتصادی و #سیاسی این روز های #جامعه ی ما بی شباهت به داستان انیمیشنی #نابغه (megamind#)نیست،داستانی از یک نابغه که در پی تصرف شهراست،طی یک سری اتفاقات #قهرمان اصلی قصه(مترومن) از صحنه حذف میشود و نابغه،#تایتان را برای مقابله با #اهداف_شیطانی خود تبدیل به #قهرمان شهر میکنید ولی اتفاقات جوری رقم میخورد که ورق برمیگردد و تایتان شخصیت شیطانی داستان و نابغه تبدیل به قهرمان شهر میشود.👊
حال طی یک سری #عملیات_روانی و البته به عقیده ی بنده کاملا برنامه ریزی شده #اقتصاد_فلج میشود،#ارز گران میشود وبا توجه به شناخت از جامعه ی#جوگیر و#منفعت_طلب و#راحت_طلب #ایران که منتظر ثروت باد آورده هستند،دولت در سکوتی عمیق فرو می رود وعملیات به دست #دلالان و مردمان جوگیر می افتد .
پس از مدتی که خیلی از فعالیت های اقتصادی زمین خوردند،خیلی ها بیکار شدند،#فقیر ها فقیر تر و#ثروتمندان ثروتمند تر شدند وزندگی #جوانان از هم پاشید و خیلی ها معلق ماند و*از همه مهم تر #دولت #ماهی هایی که باید را گرفت* حال ورق را برمیگردانندو#دلار شروع به #سقوط معنا داری میکند و#معاون_رئیس_جمهور نیز خیلی ملول به خاطر فشار های روانی و #رسانه ای که#آمریکا به ایران وارد کرده #عذرخواهی میکند.
حال ادامه ی داستان: و پس از این نیز آقای روحانی ودولتش همچو #ابر_قهرمان و ناجیِ ملت از گرانی ها در ملا عام ظاهر میشوند و احتمالا پس از به راه انداختن چند عملیات روانی دیگر خود را با چهره ای محبوب برای ۱۴۰۰ به بعد آماده میکنند.
این سیاست کثیف که اگر میخواهید کشور خود را در دست بگیرید، همیشه ملت را از دشمنانی خیالی بترسانید؛ به کنار
ولی واقعا کسی به جان ها و مال ها و ارزش هایی که در این عملیات های روانی از بین می روندهم فکری میکند یا فقط #منافع_شخصی مهم است؟
پ.ن۱:سرنوشت هیچ قومی عوض نمیشود مگر به دست خودشان
پ.ن۲: تو سخن گوی که به جان گوش سپارم من ،
خود ندانی که صدا خوش تر از صوت تو نیست #حضرت_استااااد😜😎

.
#فریماه_رضایی
#مولانا را به تصرف خود درمی آورند ،#حافظ را جانانه می پرستند ،به #سعدی جان می سپارند و #فردوسی را #ستایش می کنند و ما آنگاه که #آیننه هایمان به زمین می افتدند و می شکنند تازه زانوی غم به آغوش میگیریم و اگر رگ غیرتمان قلمبه گردد به خود می آییم که قدرش را بدانیم .
🌸
پ.ن۱: #قدر_آیینه_بدانیم_چو_هست #نه_در_آن_وقت_که_افتاد_و_شکست
#مولانا
🌸
پ.ن۲:جان منو جان تو گویی که یکی بوده است
سوگند بدین یک جان کز غیر تو بیزارم
#مولانا 🌸
پ.ن۳:#تمام_من_برای_تو ،تویی که جان من شدی ///#تو_نیم_دیگر_من_نیستی_تمام_منی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
#روز_بزرگداشت_مولانا #عاشق #‌عشق #دوست_داشتن #love#شمس_تبریزی #محسن_چاووشی

.
#عاشق زنی نشو که #می_اندیشد،که می داند،که #داناست،که #توان #پرواز دارد،زنی که خود را #باور دارد! 😇
عاشق زنی نشو که هنگام #عشق ورزیدن #میخندد یا #می-گرید،که قادر است جسمش را به #روح بدل کند... و از آن بیشتر "عاشق #شعر است" (اینها خطرناکترین ها هستند).😈
و یا زنی که می تواند نیم ساعت مقابل یک #نقاشی بایستد و یا که توان زیستن بدون #موسیقی را ندارد،🎶عاشق زنی نشو که #پُر ،#مفرح،#هشیار،#نافرمان و #جواب بده است! 😝
پیش نیاید که هرگز عاشق این چنین زنی شوی!🐛
چرا که وقتی عاشق زنی از این دست می شوی ،چه با تو بماند یا نه ... چه عاشق تو بماند یا نه ... چه عاشق تو باشد با نه ... از اینگونه #زن، #بازگشت_به_عقب_هرگز_ممکن_نیست...!
#مارتا_ریورا_گاریدو

پ.ن:عاشق نشوید،#به_عقب_برنخواهید_گشت 😜
#مرد‌ #عشق #دوست داشتن #مقتدر #وحشی #دوست_داشتنی #عاشق_پیشه #تکیه_‌گاه #‌زیرک #‌صبور #زندگی
Photo by nime jan:@malihehassani

.
#فریماه_رضایی
چقدر خوب است که با بعضی ها میتوانی #خودِ خودت باشی ،میتوانی گاهی از غالب #دختر #موفق و #شاد و پر جنب و جوش دربیایی و برایشان #غرغر کنی و بی تاب شوی ،#بیقراری کنی و آنها هم با #صبوری تسکین #قلب ناآرامت باشند . دوست داشتن آدمهای خوب و شادو موفق که هنر نمیخواهد،#هنر آنست که در سختی ها و بی قراری ها #آرامش هم باشیم .
#عشق و #محبت را همان موقع که لازم هست بی مهابا نثار یک دیگر کنیم.درآغوش بگیریم گریه هایش را بی هیچ پرسشی #مرهم باشیم و بعد که حسابی سبک شد یادش بیاوریم که #تنها نیس،که #انسان تر از هر انسانی درکنارش هستیم و یادش بیاوریم که #قوی است و گاهی #گریه برای #رستم هم لازم است.
و چقدر خوب است که من تو را دارم و هرگاه که #موجی #سهمگین #ساحل #آرام قلبم را برهم میزند دلم #قرص است به بودنت .
پ.ن:آهنگ مورد علاقه ی تو
پ.ن۲:من آهنگ میزارم تو گریه کن😊😂😂
پ.ن۳: S.N.F

Most Popular Instagram Hashtags