farimah_rezaeei farimah_rezaeei

156 posts   1,489 followers   561 followings

Farimah Rezaee  محدودیت ندارم هرکاری که موجب آرامشم بشه انجام میدم روابط عمومی خبرنگاری نویسندگی نقاشی فتوشاپ فعال اجتماعی دوست دار محیط زیست من از عشق لبریزم💗

.
#رضایی کوچکِ من
خواهر #هنرمند و #باهوش و #مهربون که نمیدونم اگه به این #دنیا نمیومد بازم دنیای من رنگی رنگی و #بامزه بود یا نه .
بازم کسی بود که هروقت #دلم میگیره یا #مریضم بیاد #بغلم کنه و بهم #انرژی_مثبت بده، کسی بود برام قصه های انگلیسی بنویسه و #شعر بخونه ،کسی بود که باهم دست به یکی کنیم که #بابا #اخبار و #فیلم نبینه و #انیمیشن نگاه کنیم 😁
نمیدونم اگه #پریا نبود کی هر شب همه امونو مجبور میکرد #منچ بازی کنیم و یادمون باشه کنار هم بودن چقدر قشنگه
اگه پریا نبود من #خاله_بازی ها و #دخترانگی های کیو درک نمیکردم آخهه😂هیچ وقت درکش نکردم 😂😁
اگه پریا نبود کی وقتی میخندید و لپش چال میشد من گااازش میگرفتم آخهههه😁😍😍😍😈😈😁😁
پریا نبود من برا کی #کتاب میگرفتم و کلی ذوق میکرد و یه شبه یه کتاب دویست صفحه ای رو تموم میکردو باز میمومد میگف فریماه جون این تموم شد میشه کل مجموعه اشو بگیری برام ؟
پریای قشنگ من تولدت مبارک.
#خواهر #‌پریا_بانو #نرمالویه_من

Photo by: nimeye janam ,@malihehassani

.
خانم زمانی امروز تولدشه و همواره مدتیست که به من فخر میفروشه که تو منو با داداش بردین مقبره ولی خودت .... 😒
من هر آتشی که سوزاندم ایشان همواره پایه بوده ولی ایشان آتش هایشان خطری بود من نمیزاشتم ، و از جمله افرادیست که بسیار شامل بیم هایی من شده و آخرش هم همون شده بود که من گفتم 😀،چه برنامه هایی که من براش به هم نزدم 😁صلاحت نبود خواهرم 😁
چه توچال ها و جمشیدیه ها و جاجرود هاو باغ ها و بازار هایی که نرفتیم 😜😜
یاد باد آن سرخه حصار ها و دوچرخه سواری هایی که محال بود سالم برگردی خونه و دقیقا روز تولدت با برانکارد برگردوندیمت خونه😂
سخن بسیار است ،نگم برات،
فقط بگم ممنونم که به دنیا اومدی خواهر کوچیکه

.
#فریماه_رضایی
چقدر خوب است که با بعضی ها میتوانی #خودِ خودت باشی ،میتوانی گاهی از غالب #دختر #موفق و #شاد و پر جنب و جوش دربیایی و برایشان #غرغر کنی و بی تاب شوی ،#بیقراری کنی و آنها هم با #صبوری تسکین #قلب ناآرامت باشند . دوست داشتن آدمهای خوب و شادو موفق که هنر نمیخواهد،#هنر آنست که در سختی ها و بی قراری ها #آرامش هم باشیم .
#عشق و #محبت را همان موقع که لازم هست بی مهابا نثار یک دیگر کنیم.درآغوش بگیریم گریه هایش را بی هیچ پرسشی #مرهم باشیم و بعد که حسابی سبک شد یادش بیاوریم که #تنها نیس،که #انسان تر از هر انسانی درکنارش هستیم و یادش بیاوریم که #قوی است و گاهی #گریه برای #رستم هم لازم است.
و چقدر خوب است که من تو را دارم و هرگاه که #موجی #سهمگین #ساحل #آرام قلبم را برهم میزند دلم #قرص است به بودنت .
پ.ن:آهنگ مورد علاقه ی تو
پ.ن۲:من آهنگ میزارم تو گریه کن😊😂😂
پ.ن۳: S.N.F

.
#فریماه_رضایی
چیکار کردیم که #محسن و #علی و #شادمهر ۱۲ ساله به جای اینکه مث هزاران #کودک و #نوجوان #شیک و اتو کشیده ی دیگه بیان و از #نمایشگاه دیدن کنن و بازی کنن، فقط بار کشی تو نمایشگاه نصیبشون شده؟ چی کار کردیم که پسر بچه با این سن بگه رو دستم بنویس #عمریست_که_میبازد ..... ماها هستیم که باختیم محسن جان ،#مسولین و #مدیرانن که باختن و هر روز آمار #خودکشی و #کودک_کار و #طلاق و #دزدی میره بالا تر و احتمالا با عینک خوشبینی بزرگواران اینا هم حبابه 😏
ما باختیم که دلمون خوشه به حبابایی که بزرگواران خودشون #آب و کف درست کردنو دارن #حباب #بازی میکنن، ما باختیم که روشن فکرامون احمقایی هستن که همه چی رو در آزادی #حجاب و #کنسرت میدونن و تا ۱۴۰۰ که هیچ ما با اینا تا ۱۴۰۰ سال دیگه تو منجلابیم .
#امیدوارم از این همه #درد #دق نکنم و بمونم و روزی رو ببینم که خودمون بالاخره عوض کردیم همه چیو.
پ.ن:#سرنوشت_‌هیچ_‌قومی_عوض_نمیشود#مگر_به_دست_خودشان
#آسیب_اجتماعی #کودکان_کار

.
#فریماه_رضایی
#مطالعه کردن تمام #کتاب ها و دائم الفکر بودن مادامی که تاثیری بر #گفتار،#رفتار و اعمالمان نداشته باشد ،پشیزی #ارزش نخواهد داشت.
مطالعه #زمانی #ارزشمند است که بر متون آن تفکر شود و منطبق با شرایط بتوانیم از آن استفاده کنیم وگرنه باید #مَثل خری که فقط بارش کتاب است را به کار ببریم .

پ.ن: از جذاب ترین #تفریحات من موقع #سرکار یا #دانشگاه رفتن و استفاده از #وسایل_نقلیه_عمومی #کتاب خوندنه !
بعد از اون نگاه کردن به رفتار آدما خیلی برام #جالبه😍 ،ولی از اونجایی که همه #خسته و #عصبی اند و خیلی کم پیش میاد کسیو ببینی که #انرژی_مثبت بشه گرفت ازش بیشتر ترجیحم بر کتاب خوندنه.😁
(البته اگه دست فروشا بزارن ،بس که داد میزنن همه فکرت میپاچه از هم 😒😒)
پ.ن:پس از یک روز پر کار بسی خسته و بی حوصله شکارمان کردند.😁 #کتاب_بخوانیم📚 #یار_مهربان #اتوبوس #مترو #بی_آر_تی

.
#اعتقادی به یواشکی دوست داشتن ندارم. دوستت دارم! تو را باید دوست داشت. علنی، بین #انظار_عمومی تا همه تو را در کنار من بشناسند..
جان دلم! دوست داشتنم صدای بلندی دارد. می‌دانی چیست؟ دوست داشتنت در #خفا به من نمی‌چسبد. فکر کن کسی را دوست داشته باشی اما #جرات نکنی بغلش #مچاله شوی، بترسی از بوسیدنش، #حسرت زل زدن در چشم هایش بماند بر دلت، اصلا نمی‌شود هر طور حساب می‌کنم جور درنمی‌آید دوست داشتن یواشکی ات‌..
من تو را به اندازه همه آن‌هایی که #یواشکی کسی را می‌خواهند، #علنی #دوست_دارم.
.
پ.ن:یه چیزی امروز شنیدم بسی #غمناک بود ،...خدایا!خودت #چشم_بد و #آدمای_آویزون رو از همه عاشقا دور کن
#ست_طوری
#تاسف #قهر #آشتی #ابلهان #هَوَل_بازی

.
#فریماه_رضایی
#‌پدیده_ی_بی_سوادی امروزه نه تنها گریبان گیر #مسولان و #مدیران بلکه #خبرنگاران را نیز دچار کرده است.
#عکس مربوط به یک خبر در خبر گزاری #ایسنا است ولی تنها ایسنا نیست که از این درد #بیسوادی #رنج میبرد ،تقریبا تمامی #خبر_گزاری ها و #مطبوعات بسیار غلط های #نگارشی و #املایی دارند که بی سواد تر از برخی خبرنگاران ،#سردبیرهایشان هستند که بدون بازبینی یا با نگاهی سر سری اجازه ی نشر خبر را میدهند.
مگر غیر از این است که این شغل شماست و باید به بهترین شکل آنرا انجام دهید؟مگر فرا تر از #شغل خبرنگاری یک #عشق نیست؟به نظرتان لازم نیست که مطالعه ی خود رابیشتر کرده و با دقت بیشتری خبر بنویسید و خبرنگاران حرفه ای تری را وارد بازار کار کنید؟
و بعد با وجود این #افتضاحات همگان باد به #غبغب می اندازند که از فلان #دانشگاه ،فلان #مدرک را دارند و متاسفانه در این مملکت هنوز نهادینه نشده که مدرک ضامن کاردرستی نیست،مخصوصا با این #نظام_آموزشیِ #معلول که حاصلش همین بیسوادی هاست.
پ.ن:از خدا میخوام همیشه حواسش باشه بهم که خودم گرفتار این بی سوادیا نشم و خودمم همه تلاشمو میکنم .
#ایرنا#برنا#‌شرق#‌فارس#همشهری#‌مهر #ایلنا #ایکنا #باشگاه_خبرنگاران_جوان

.
#فریماه_رضایی
دستکاری #حافظه به حدی ساده است که در عرض ۳‌ساعت میتوان شخصی را به این باور رساند که #جنایتی را مرتکب شده ؛که میتوان گفت همان قدرت #تلقین است .
حال با نگاهی اجمالی به #نظام_آموزشی_ایران میتوان دریافت که همواره #دانش_آموزان و #دانشجویان در حال یادگیری تفکرات #دانشمندان و #بزرگان بوده و هیچ گاه یاد نمیگیرند که چگونه بیاندیشند ، حس ایجاد #علاقه به مطالعه ی آزاد را در آنها برانگیخته نمیکنند و حتی اگر فردی به طور ذاتی به این مهم علاقه داشته باشد آنقدر با موضوعات پوچ و #مشق و تحقیق های اجباری آنها را سرگرم میکنند که این علاقه سرکوب میشود .
#تفکر_نقادانه و ارائه ی راهکار یکی از #حلقه های #مفقوده ی نظام آموزشی ماست که در این اوضاع جامعه بی تاثیر نبوده.
#عقل به معنی #ذهن و #توانایی فکر کردن منطقی است که زمینه اش در همه وجود دارد اما به خود به خود تولید نمیشود .
#جوانان ما باید یاد بگیرند و به نسل های بعدی خود یاد بدهند که 🌹#تولید_کننده_ی_افکار_خود باشند ،#نه_مصرف_کننده_ی_اراجیف_دیگران 🌹، چرا که هیچ وقت #سرنوشت_هیچ_قومی_تغییر_نخواهد_کرد_مگر_به_دست_خودشان.
جوانان باید در تمام امور #سیاسی،#اجتماعی و #فرهنگی جامعه تفکری نقادانه داشته و با تحقیق و مطالعه در #تاریخ #ایران و #جهان و با توجه به موضاعات فرهنگی بهترین راهکار ها را ارائه دهند و خودشان #آستین_همت بالا زنند و اقدام کنند و جامعه را نیز با خود همراه کنند.
نصیحت و راهکار های #لاکپشت های پیر و نامیرا به درد #خرگوش های تیز پا نمیخورد ،زمان با شتاب بیشتری در حال گذر است و منتظر ما نمی ماند .

.
🌺🌺 مهم این است که #باور داشته باشیم که آمده ایم تاثیر بگذاریم و #تغییر بدهیم؛ نیامده ایم که فقط «باشیم» و بودنی بدون شدن را #تجربه کنیم.

#ابوالمشاغل 📖
#نادر_ابراهیمی 🌺 🌺

.
بعضی آهنگ ها عجب #آرامشی دارن 😍
هم خود موزیک هم معنیشون 🌹💜💙💗
چه کسی میتواند بگوید #جاده به کجا میرود؟
گردش روزها به کجا میرسد؟
فقط زمان
و چه کسی میتواند بگوید که بعد از #عاشق شدن ، آیا عشقتان عمیق تر خواهد شد ؟
فقط زمان
چه کسی میتواند بگوید، چرا #زمانی که معشوقتان شما را #ترک میکند ، از ته #دل آه میکشید؟
فقط زمان
و چه کسی میتواند بگوید چرا وقتی عشقتان به شما #دروغ میگوید، از ته دل گریه میکنید؟
فقط زمان
جه کسی میتواند بگوید زمانی که جاده ها به هم میرسند
آیا آن #عشق ممکن است هنوز در #قلبتان باشد
و چه کسی میتواند بگوید آیا وقتی روز به پایان میرسد
#شب نگهدار #قلب شما خواهد بود؟
چه کسی میتواند بگوید که بعد از عاشق شدن ، آیا #عشقتان عمیق تر خواهد شد ؟
فقط زمان
چه کسی میتواند بگوید #جاده به کجا میرود؟
#گردش #روزها به کجا میرسد
فقط زمان
چه کسی میداند؟ فقط زمان
پ.ن: #‌چون_میگذرد_غمی_نیست
#گذر_زمان
#only_time #enya
#time #haert #night #day #love #lovlytime #mornig

.
#فریماه_رضایی
#گل_من داخل آب بود تا ریشه بزنه ، ازش غافل شده بودم و تو این بی رحمی هوای #تابستان آبش #خشک شده بود و حسابی بی حال شده بودو #ستاره ی عمرش رو به #افول بود 🍂🍂.
سریع #آب #خنک رو به صورت برگ های بی حال و نزارش پاشیدم و دوباره گذاشتمش تو آب و شروع کردم باهاش صحبت کردن وبه خاطر بی توجهیم ازش معذرت خواهی کردم 🤦‍♀😞 تا اندکی اخم از چهره زدود و برگاش از هم باز شد .🌿
#عشق رو در #آوندهاش به آرومی تزریق کردم ،به جبران تمام روزهایی که در پس #دغدغه ها و شلوغی های #روزگارم اونو به دست #فراموشی سپرده بودم آوردمش تو اتاقم و بهش قول دادم تا وقتی که ریشه بزنه و با خاک گلدون دست تو دست بزارمش حواسم بهش باشه. 🌱
🌱🌱🌱🌹🌹🌹🌿🌿🌿🍃🍃🍂🍂
چند سال پیش...
🌵من یه کاکتوس داشتم که خیلی #قوی و #محکم بود و پشت پنجره ی اتاقم جا خشک کرده بود،خیالم راحت بود که همیشه هست و نه به #توجه نیاز داره نه به آب و نه با اون خار های وحشیش👹 به عشق ..... یه روز برای دیدن #منظره ی پشت پنجره ،#پرده هارو کنار زدم.... گلِ قوی و محکم من مرده بود 😔دیگه حتی با آب پاشیدن به صورتش و #دلجویی کردن ازش نمیشد براش کاری کرد .
گلِ من مُرد و بهم یاد داد که به هیچی و هیچکسی که دوسش دارم بی توجه نباشم ،حتی اگه خیلی قوی و محکم بدونمش .
هر پهلونی یه روز شکست میخوره؛ یا از سر #مردونگی یا دیگه #خسته میشه و کم میاره.

پ.ن: حواسمون به گلای زندگیمون باشه

.
روزى آيد كه دلم هيچ تمنا نكند .. 👤#سيمين_بهبهانى
#‌دل #تمنا #چتر #گل_گلی #دستبند
#‌عکس #دریاچه
Photo by : @malihehassani

Most Popular Instagram Hashtags