farahnazhamidnezhad farahnazhamidnezhad

524 posts   169881 followers   79 followings

•farahnaz•  [Miss Violet] Illustrator او در پیِ کشفِ بهشتِ زمینیست. #بانوویولت

http://t.me/farahnazhamidnezhad_ch

#farahnazhamidnezhad
#درکاخ_گلستان
شینیدم پچ پچاشو از کنج مطبخ. نمدونم چرا صداشو میشنوم دلم میخواد برم بالای بومِ شمس العماره و داد بزنم از خوشی. زیور همیشه سقلمه میزنه بم وقتی گوش وایمیسم که بشنفم حرفای مردونه رو از پشت دیوار استراحت خونه شون. "پهلومو سوراخ کردی زیور، دستت بشکنه! " تو دل گفتما، جرئتشو ندارم که وگرنه یه دِیقه شم اینجا نمیموندم.
تاج السلطنه فرت و فورت با این فرنگیایی که بوی خوبی دارن میپره و من باس سیر داغ کنم و به صدای رحیم از پشت دیوار دل خوش کنم و رویا بپرورونم که یه روزی خلاص میشم از این مطبخی که کاراش ته نداره و ظرفاش همه ننه بابا دار و گنده و دیگهاش اینقدر خسته ن که تکون دادنشون کار اوستا کریمه و بوی سیر و سرکه و ماهی خشک و نم، نفسی نمیذاره برای کشیدن.

امروز شاه دخت یه لباس جدید پوشیده و از بالاها فرمون رسیده که لباسا باس زین پس شبیه تاج السلطنه بشه. یه دامن کوتاه پر چین و یه لچک بلند و نوک تیز و کلی زر و زیور و پاپوش پفی. تو رویام رفتم رو چارپایه ی شاه عباسی و رحیم با دوربین موسیو ریشار که تازه از فرنگستون اومده چیلیک و چیلیک عکسمو برمیداره و منم تا میتونم دلبری هامو میریزم این ور و اونور. رحیم خاطرمو میخواد، از صداش میفمم وقتی میاد دیگارو ببره حرم سرا، زیر زیرکی منو میپاد و منم محلش نمیذارم. اما توو دلم هزار بار میخوام برگردم و بش زل بزنم. درو که میبنده و میره، پرده کنار میره و رفتنشو تماشا میکنم.
#بانوویولت
#کاخ_گلستان

ته نوشت:
۱. ورق بزنید عکسی که رحیم از فردوس گرفتو ببینید :)
۲.نوشته تصور لحظه ای منه از ساعاتی که قدم زدم توو کاخ گلستانِ باشکوه، هیچ اطلاعات تاریخی نداره. و ادامه داره...

#farahnazhamidnezhad
باید دل سپرد
حس خوبش مال شما ☘
.
دل سپردن، کمی بش فکر کنیم، به این واژه هایی که خوش کنار هم نشستن وامید توو دل زنده میکنن. مرسی ازشون ☘

#بانوویولت

#farahnazhamidnezhad
آدم چی بگه در وصفش؟
بگه خوش قلب؟ بگه موفق؟ بگه زیبا؟ بگه خوش صحبت و شجاع؟ هنرمند؟
چقدر دنبالت گشتم، چقدر دنبال سازنده ی خلاق و پر احساس #خجول_خانمم گشتم و چقدر خوشبختم که الانه باهم رفیقیم 😍💜 و چقدر جهانمون شبیه به هم بود.
.
ته نوشت:
بذارید نگم که کنارش از این حجم خوبی و زیبایی و خوش قلبی، اعتماد به نفسی نداشتم :)) قربون اون موهای پیچ در پیچ و اون چشم های پر از کشف و پر از حس نابت

#farahnazhamidnezhad
برفتم بر در شمس العماره :) .
بهشت است کاخ گلستان، بهشت...
.
ته نوشت:
اینجا همون بهشتیه که کاشی هاش آدمو به آسمون میبره
روحشون شاد، چه کردن

#farahnazhamidnezhad
در ادامه ی نمایشگاه گردی دیروز، و جناب بلک کت در حال مطالعه و بریم استوری ها رو دریابیم که کارهای عالی تصویرگران ایرانی رو ببینیم با هم 💜 دیروز نمایشگاه اول رو گذاشتم، اگر ندیدید، استوری ها رو از اول چک کنید. آدرس هر دو هم خانه ی هنرمندان هست. استوری ها برایدوستانم در خارج از تهران میذارم که کیف کنن، دوستان ساکن تهران و در رفت و آمد مثل خود من، حتمن از نزدیک کیفشو ببرید 💜
.
ته نوشت:
رفقا، چند روزی هست که آدرس کانالهای فیک میفرستید با نام بانو ویولت، اون کانال ها من نیستم آیدی کانال من با اسم واقعی من هست یعنی farahnazhamidnezhad_ch تمام کانالهای دیگه با نام بانو ویولت جز کانال خودم که آیدیش در صفحه م هست، فیک هستن و من هیچ دخالتی ندارم درشون. محتوای بی شخصیتی گذاشتن، به من نگید اینا چیه، این تویی. قبل جوین شدن اصلو فرعو بشناسیم :) تازه 😁 موزیکای کانال بانو ویولت اصلی کاور داره و آیدی کانال روی کاور نوشته شده، دقیق باشیم. من صدتا کانال میخوام چه کنم آخه؟
امضا:
بانو ویولت اصلی 😁
دوستدارتونم

#farahnazhamidnezhad
امروز و دیروز پشت سر هم دو کلاس ۶ ساعته و دو امتحان کلاسی داشتم و هر دو موفقیت آمیز بوده و خوشحالم :) اما امروز عصرو با دو نمایشگاه به شب رسوندم که بتون پیشنهاد میکنم اگر علاقه مندید به تصویرسازی، سر بزنید.
هر دو نمایشگاه در خانه ی هنرمندان هست و یکی با عنوان خروس نشان و دومی تابستانه که دومی رو من خیلی خیلی دوست داشتم و کار اعضای انجمن تصویرسازان ایران هست. اینجوری بگم، دومی خیلی خیلی خفن بود!
کلی عکس گرفتم که اگر بخواید میذارم واستون استوری اما اگر تهران هستید حتمن سربزنید ☘ اگر میخواید توو کامنتا بگید که بذارم
.
.
ته نوشت:
دقیقن جمعه ی دیگه امتحان عملی دارم و این موقع های جمعه ی آینده یا حالم خوبه و یا حالم بد که در هر دو صورت پیروزم چون تلاشمو کردم. (یسِ خوشالی)
اگر میگید امتحان عملی چیه؟ مرحله ی دوم کنکور کارشناسی ارشد تصویرسازی هست.
عاشق این صندلی ام (مبل تنها؟!) یه کتاب هم خریدم با تخفیف که خیلی خوبه، هنوز درست نگاهش نکردم.
دلتنگتونم هوووف 💜

#بانوویولت
۱۶ تیر ۹۶ بود

#farahnazhamidnezhad
کِشنده در کشیدن گیسوانِ این زیبا ناتوان بود.
.
.
ته نوشت:
تولدت مبارک خوش قلبِ خوش فکرِ خوش رو
ژوانیِ هنرمند من
رفیق ترین 💜 @zhuaan

#farahnazhamidnezhad
پایان جلسه ی رنگیِ امروز
مثل همیشه بنفش پیروز شد
تمام .
.
.
ته نوشت:
لیوانو دارید؟ 👋 ممنون برای حرفاتون در پست قبل. به این صفحه و تمام دوستانش می بالم، بس که خوب و روشن و مثبتید. خوشبختم کنار شمام

راستی
من دارم برای امتحان عملی آماده میشم که باز کم کارم توو کانال و ببخشینم.
بعد اینکه میپرسید چه کنیم برای امتحان عملی، کار باید کنید :) خسته نباشم، برم یه چای و نبات بزنم بر روح و تن و طرح بعدی
اگر میگید چرا کارامو نمیذارم، چون نمیتونم :) به هرحال رقابته و فلان.
ما از دوست ضربه خوردیم درکم کنید.
.
بچه ها این پالت های یکبار مصرف خیلی کمک کننده س برای اکرلیک، میدونید شستنش چقدر سخته. اگر پیشنهادی برای پالت دارید بگید حتمن 💜

#farahnazhamidnezha
#من_اسراف_نمیکنم
این لیوان و امروز توو هواپیما برای چایِ صبحانه گرفتم به همراه یه پک صبحونه. که خب میدونید چیا توش میذارن و هر کدوم از اونا چه هزینه ای داشته از ابتدای تولیدش و این هزینه ها که جمع بشن روی هم باعث میشه از مغزمون دود آبی بزنه بیرون. بذارید بتون بگم توو مغزم چی گذشت و ازتون کمک بخوام.
وقت هایی که از مشهد میرم سمت تهران، چون میدونم بعد از پرواز توو مسیر متروی تهران یه پسربچه ی نازنین هست، تازه اونم وقت هایی که چمدون ندارم و میتونم با مترو برم، اون بسته رو با خودم میاوردم و میدادم بش. اما وقتی جهت سفرم برعکس میشد چون چنین چیزی نبود و مستقیم سوار تاکسی میشدم تا خونه، سعی میکردم باقی مونده ی بسته رو با خودم بیارم، حداقل خوردنی هاشو. علتش چی هست؟ اینکه نمیدونم این حجم بسته های نیمه صرف شده با خوردنی های بعضی فاسد شدنی و بعضی نه، سرنوشتشون چی هست. خیلی ها بسته هاشونو نیمه میفرستادن بره توو کیسه های بزرگ زباله. اوایل فکر میکردم که این بسته ها بعدن چک میشن و موارد قابل استفاده ش دور انداخته نمیشه، اما چند وقت پیش، اتفاقی دیدم یه بخشی توو محوطه فرودگاه بود که شبیه مخروبه بود با کلی کیسه های پلاستیکی پر از باقی مونده ی پک های مسافران. هنوز مطمئن نیستم که چه اتفاقی برای این مواد میفته اگر میدونید بم بگید لطفن، اما من دلم نمیخواد چیزیو که میتونم ازش استفاده کنم و جلوی استفاده ی چیز دیگری رو بگیرمو دور بندازم! تو فکرم بود برای کارم با اکرلیک بهتره از لیوان یکبار مصرف استفاده کنم (اما نه یکبار، صدبار ازش استفاده کنم، به خاطر سختی تمیز کردن اکرلیک) که تصمیم گرفتم جای خریدشون، از همین لیوان استفاده کنم و بلد بشم الکی پلاستیک نخرم و گذاشتمش توو کوله م. این قضیه در مورد خوراکی ها بسته بندی که میتونه برای کسانی که نیازمند هستند گوشه ای رو بگیره، بیش از هرچیز ناراحتم کرد.
شما چی فکر میکنید؟
فکر میکنید با این کار تغییری رخ میده؟ من فکر میکنم با کمترین کار، تغییری هرچند کوچک رخ میده.
راستی، شما خجالت میکشید بسته ای که بتون میدن با خودتون بیارید بیرون؟ اگر آره، چرا؟ .
#بانوویولت
. (چرا اسراف کاریم)

#farahnazhamidnezhad
تراش ها هم به رفرش شدن احتیاج دارند خب! .
.
هشتگ wc
هشتگ درو ببند آقا درو ببند 🙊

#بانوویولت

#farahnazhamidnezhad
میبینید چقدر خوشحالیم؟
این خاصیت کارگاهِ بهشتیِ هماس. همه اونجا شگفت زده و خوش حالن و هما هر بار با قصه ی عروسک هاش و داستان های جذاب خودش، یه پودر نقره ای میریخت توو ذهن و دلمون که شگفت زده میشدیم از این نگاه و از این هما که نظیر نداره 💜 @homasa_homasa
.
.
ته نوشت:
۱. منتظرم کنکور عملی رو بدم و برم اینجا و زیرِ سایه و دستای هما کلی زندگی بلد بشم و کلی خاطره بسازم. ☘
۲. عکس از النای عزیز و خوش احساس @elena.bilan

#هماجانم @homasa_homasa

Most Popular Instagram Hashtags