evrencangunduz evrencangunduz

865 posts   96,108 followers   1,041 followings

Evrencan Gündüz  #evrencangunduz #tadımlıktavsiyeler @doremusic @taylorguitars @evrencanveuzaylilar 👽 Yeni videomuz için tıkla!

Bu akşam kabakta naturel life da 22.00 de !!! İnternet sıkıntılı 9 kez post çıkmış olabilirim!! Görüşürüzz burda olanlara haber edin! Sevda hanı. Görünce şaşırmayın ben istedim maksat insanlar toplaşsın dinleti olsun!

Bu akşam yani 24 ü küçük bir etkinliğimiz var 22 de başlar! Sevda hanım lütfen görünce sinirlenmeyin internet çekmiyor haber edemedim, dinleti gibi birşey olacak. Hepinizi bekliyoruz! Yarın yağmur var çünkü!!

9 Haziran Zürih IF Performance Hall konserimiz iptal olmuştur @ifzurich

Back to “Nature” where I belong.
Uzun bi aradan sonra partiye geri döndüm 🤘🏼🌈 ! #nature #mugla #naturelovers #forest #naturephotography #hiking🌲

19 Mayıs bazılarımız için bir bayramın tam anlamıyla tanımına eşdeğerdi ! Çocuklarla beraber çocuk oluşumuzu kutladık. İnanır mısınız, sahne bittiğin onlarla birlikte selam verdik. #akbatıavm #evrencanveuzaylilar #evrencangunduz #19mayıs #19mayısgençlikvesporbayramımızkutluolsun

Kutlu ve mutlu olsun bu Bayram. Çocukların neşesine ve sevgisine ihtiyacımız var🇹🇷❤️İyi bayramlar dilerim! #akbatı #akbatıavm

Uykusuz provalar.... editli albüm tamamlama geceleri....Sürekli birilerinin birazcık geç kaldığı provalar.. İşte hepsinin temsili bu 🤣🤣 #kadıköy

İzmir’de geçirdeğimiz şahane bir konserdi #cocteilfest #izmircocktailfest ! İzmir seyircisi adeta bir misafir gibi karşıladı bizi. Teşekkür ederiz, bu yaz da elimizden geldiğince sizinle olmaya çalışacağız. Ah bi de Karadeniz’e açılsak şahane olur. İlk defa gideceğimiz yerlerden biri de #samsun. Yakın zamanda buluşacağız.
Sizi seviyoruz ☺️🙏🏼

19 Mayıs'ta hem Avrupa yakası, hem de Anadolu yakasındayız 👽✌️ Cumartesi saat 18:00'de Uzaylılar ile Akasya Acıbadem'deyiz!
#19mayis #konser#avmkonseri @akasyaacibadem @evrencanveuzaylilar #evrencanveuzaylilar

19 Mayıs Cumartesi (evet, evet bu Cumartesi) Uzaylılar'la birlikte Avrupa yakası Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ndeyiz!
Saat 14:00 👽 Kaçırmayın.
#19mayis #konset #avmkonseri #istanbul @akbatiavym #evrencangunduz #evrencanveuzaylilar @evrencanveuzaylilar

Bu Cuma Beşiktaş IF! 👽
Biletler Biletix.com'da
@evrencanveuzaylilar #evrencanveuzaylilar @ifbesiktas

Özür dilerim bitiremedim(60sn şeysi);
Bize yaşama ayrıcalığını yaşatan ve canının parçası gibi seven, sürekli endişelenen ve gerçekten abartısız her zor anında çevik zekasıyla seni kurtaran değerli kadınlar bunlar... iyi varlar .... olmayanlar da sadece fiziksel olarak burda değiller, kalbimizde her zaman yaşayacaklar.
Bütün anneler sevgiyle kalın. ❤️🙃💐☀️🌈

Most Popular Instagram Hashtags