[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

etosparfumeri etosparfumeri

1044 posts   19489 followers   2300 followings

Etos & al  1.Rr.Sami Frasheri(Shkolla 11 Janari) 2.Rr.Medar Shtylla(Tek Lulishtja) 3.Rr.Myslym Shyri(Kinema Dajti) 0694712661/0696202280/0697654583 •Facebook👇

https://m.facebook.com/etos1?ref=bookmark

#EsteeLauder #DoubleWear #Stayinplace lapsi i buzeve #creamy per nje kontur perfekt qe zgjat 12 ore dhe ploteson te kuqin e buzeve per nje efekt me te plote. "Every #woman can be#beautiful! @estee_lauderr_

Konfeksionet me te reja nga #Collistar !!!
Kremi me acid glikolik siguron pastërtinë dhe efektivitetin e përbërëseve aktive ne • inde • përforcon ekuilibrin hidro-lipid te lëkurës
Dhe molekulat e #AttiviPuri me acid ilauronik dhe peptide per zonen delikate rreth syve.
#collistaritalia#skincare

Koleksioni #SPLENDIDA #BVLGARI #2017 sublimon lulet më të çmuara, më fisnike të parfumerisë
#SPLENDIDA #JASMIN #NOIR është një dualitet i ekzaltuar me lule që thyen kodet e parfumerisë ,me nota të pastra dhe të pasura ne gardenia,jasemin dhe dru sandali.

Një aromë e veçantë #Fougère,personifikim i forcës dhe karizmes vjen nga #Versace #DylanBlue drusore, miksuar me bergamot , citrus- dhe grejpfrut që japin nota te #sensualitet mashkullor.
Ne set bashke me shampon e trupit.

#VersaceMan

Frymëzuar nga kerkimet estetike, #Biorevitalizing #Face #Cream është alternativa kozmetike për ringjalljen e mikro-injektimeve të praktikuara nga dermatologët, për të mbajtur lekurën e fytyrës te re dhe te tonfikuar.⠀
Në paketën ekskluzive vjen një #massager i veçantë per me shume efektivitet bio-revitalizues.⠀
#collistarskincare

Hapni zemren me #LaNuit #Tresor nga #Lancome ! #lancomefrance Me nota afrodiziake ,te trenadilave te errët ,orkide ,#patchouli dhe vanilje . Which #tresor are you? @lancomeofficial #yeslancome

Kur mund ti besosh #mascara-s tende...me sy mbyllur madje!!
#LancomeGrandiôse ju dhuron nje volum ekstrem nga rrënja deri te maja e qerpikëve për sy më të mëdhenj dhe shikim hipnotizues.
Furca Swan-NeckTM me preçizion të lartë kalon në çdo cep te syrit dhe krijon një #look dramatik bashke me lapsin dhe pastruesin e #makeup
#LancomeMascara

Fuqia e femres në aromën sensuale që përcjell pasion, alkimi femërore me përzierje limoni e shege dhe freksine e pyjeve .

Brenda kodeve mitologjike të #ADN #Versace,Ari #Medusa janë dizajni kryesor grek gdhendur në shishe.

#Eros #PourFemme

‼️Nga data 13 ne daten 14 Shkurt do te zhvillohet loja per te fituar 2 set-e parfumesh.‼️
Per tu bere pjesemarres ne loje duhet:
1⃣ Follow @etosparfumeri
2⃣ Tag 3 shoke/shoqe ne koment (lejohet VETEM 1 koment) ➡Fituesi do zgjidhet ne menyre rastesore nga “Random Name Picker” dhe do te postohet ne faqen tone! ➡Shorteu do behet live ne profilin tone! ✨Good luck!✨

‼️Nga data 13 deri me 14 Shkurt do te zhvillohet loja per te fituar 2 set-e parfumesh.‼️
Per tu bere pjesemarres ne loje duhet:
1⃣ Follow @etosparfumeri
2⃣ Tag 3 shoke/shoqe ne koment (lejohet VETEM 1 koment) ➡Fituesi do zgjidhet ne menyre rastesore nga “Random Name Picker” dhe do te postohet ne faqen tone! ➡Shorteu do behet live ne profilin tone! ✨Good luck!✨

#His #perfume makes you fall in #love with him every day ! ❤️ #stvday #etosgift#BVLGARI #AQVA #POURHOMME

Most Popular Instagram Hashtags