etosparfumeri etosparfumeri

1,216 posts   20,577 followers   2,258 followings

Etos Perfumery  1.Rr.Abdyl Frasheri (Libri Universitar) 2.Rr.Medar Shtylla(Tek Lulishtja) 3.Rr.Myslym Shyri(Kinema Dajti) 📞0697654583

#kerastase rich multi-protecting shampoo
mbron dhe ruan flokt e lyer duke i dhene shkelqim dhe butesi.✨
I pajisur me filtra UV per ta mbrojtur flokun nga agresoret e jashtem.
#kerastase #haircare

Good times, tan lines and some of our Sun Care products!
@lancaster_beauty Face Suncare 30SPF + Face Serum @collistarbeauty Dry Oil ✨

A golden haute couture fragrance that unveils the divine within you✨

Sensuale dhe e rafinuar, #dahila #divine nga #givenchy mbeshtjelle lekuren me nje shkelqim te ngrohte duke ju bere te ndiheni "Divine" ⚡️ Notes: Sambac jasemine, white flowers, sandalwood, vetiver and patchuli.

Nje eksplozion lulesh💐 nga #flowerbomb #viktor&;rolf , e cila hapet me nota te freskta dhe te embla bergamot-i dhe caji jeshil, duke vazhduar me Zambak, Jasemine,Centifolia roze dhe mbyllet me nota myshku dhe Patchuli 💕

Nje fragrance e sofistikuar dhe shume joshese ⚡️ " THE POWER OF FLOWERS"

Pasha de #cartier Edition Noire Sport eshte ideal per meshkujt qe pelqejne aromat intensive dhe energjike .✨ Nje fragrance me nota druri, citrus, sandalwood, amber dhe cedar. #cartier #forhim #etosparfumeri

#collistar purifying exoliating, nje gel me efekt te dyfishte EKSFOLIANT dhe LARES per fytyren✨ I perbere nga Jojoba e cila pastron lekuren ne thellesi dhe nga Silica e cila eliminon qelizat e vdekura dhe papasterite ne siperfaqen e lekures . E pasur me vitamina F dhe B6 🌟 #collistarbeauty #etosparfumeri

Mbroni lekuren tuaj! ☀️Me kremin e fytyres nga #vichy 🌞, i cili vjen ne version SPF 30 dhe 50 ⛱. Per lekura normale dhe te yndyrshme * Shine-free * Long lasting * Dry touch #etosparfumeri

Joues Contraste nga #chanel , nje blush unik i cili i jep mollzave ngjyre dhe shkelqim ✨
Per nje look te thjesht dhe te paster, theksoni mollezat me pudren #chanel, perdorni tone te lehta ne sy dhe ngjyra nude ne buze .✨
#youngandbeautiful #etosparfumeri

Chanel portable touch-up Kabuki brush ✨
Dizenjuar per te aplikuar te gjjtha llojet e pudres ne menyre praktike kudo qe ndodheni⚡️#chanel #lespinceauxdechanel #kabuki

Are you ready for Saturday night? 💃🏻
Mascara #diorshow #blackout nga Dior , i jep qepikeve tuaj extra volume dhe ngjyre extra black 👁 " The power of black kohl for intense volume" ✨

Fragranca me e re nga #gucci! 🔥
✨Gucci Guilty Absolute pour Femme!✨ "I wanted a blackberry note that would make you dream upon smelling it. It's magical and it's connected to nature, as well as to emotions." Notat: manaferre,vaj parchuli Indian, trendafil Bullgar, bergamot, piper, dru.⚡️

Most Popular Instagram Hashtags