[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

esteghlal.pic esteghlal.pic

786 posts   20423 followers   162 followings

Esteghlal pic  💙💙💙💙 استقلال قهرمان آسیا 🌟🌟 سايت هاى آماتورى را فراموش كنيد و در بت فوروارد حرفه اى پيش بينى كنيد 👇

https://www.bet-forward.net/

🌟🌟

💙👌

👇
توطئه وزارت، بازهم علیه استقلال؟
‌‌‌‌‌‌‌‌‌
روز گذشته خبر مذاکره با فاتح تریم، یکی از مربیان نام‌دار اروپا، هواداران استقلال را خوشحال کرد. اما درست کمی بعد، وزارت ورزش هرگونه مذاکره را تکذیب کرد. این درحالی بود که دلیل این امر را مبلغ بالا ذکر کرده بودند. حال به مبلغ قرار داد سال های گذشته دو تیم پایتخت نشین می‌پردازیم تا منطقی بودن یا نبودن قرارداد احتمالی تریم را بررسی کنیم.
‌‌‌‌‌‌
دو سال گذشته، پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ قراردادی را منعقد کرد که رقم قرارداد او هرساله با آپشن تا ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا میکرد. این درحالیست که ایوانکوویچ یک مربی متوسط در اروپا محسوب می‌شود و بزرگترین تیم اروپایی کارنامه او دیناموزاگرب است.
‌‌‌‌‌
پیش از او رویانیان، مدیرعامل وقت پرسپولیس، قرارداد عجیب ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی برای سرمربی و ۶ میلیارد تومانی برای دستیارانش را با ژوزه منعقد کرد که او خیلی زود هم اخراج شد درحالی که هیچ موفقیتی نیز کسب نکرد. قبل از ژوزه دنیزلی و وینگادا نیز با مبالغ هنگفت ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سرمربی پرسپولیس شدند که موفق نبودند. با یک حساب ساده می‌توان دریافت که پرسپولیس در چند سال اخیر بیش از ۲۵ میلیارد تومان برای سرمربی خود خرج کرده است!
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
حال قرارداد احتمالی تریم را بررسی کنیم. مبلغ ۵ میلیون یورو برای قرارداد ۳ ساله سرمربی که قهرمانی لیگ اروپا را در کارنامه دارد و در محبوبیت با آتاتورک مقایسه می‌شود! یعنی سالانه چیزی بیشتر از ۶ میلیارد که در مقایسه با ژوزه و حتی دنیزلی، مبلغ معقولی است. حال این سوال پیش ‌می‌آید که وزارت چگونه این مبلغ را زیاد می‌داند؟ مگر تبعیضی بین استقلال و پرسپولیس وجود دارد؟ آیا هوادران میلیونی استقلال نمی‌توانند از وجود یک مربی با دانش اروپایی لذت ببرند؟
‌‌‌‌‌‌‌‌‌
#Esteghlal #استقلال

👇
با تقدیم احترام و ارادت خالصانه بخشی از مردم میهن بزرگ ایران این نامه بر اساس اصل 8 قانون اساسی(نظارت همگانی و متقابل) که مقرر می دارد : "در جمهوري اسلامي ايران دعوت به خير، امر به معروف و نهي از منكر وظيفه‏ ا است همگاني و متقابل بر عهده مردم نسبت به يكديگر، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت" نگاشته شده است .

اینجانبان ، هواداران چندین میلیونی باشگاه استقلال بزرگ ایران هستیم که بارها و بارها از عملکرد ضعیف کادر مدیریتی فعلی باشگاه استقلال ، که منجر به شکست های مفتضحانه تیم فوتبال این باشگاه در عرصه بین المللی و داخلی گردیده است ، به طرق مختلف اعتراض کردیم و پس از حمایت علنی سیزده نماینده مجلس شورای اسلامی از اعتراضات ما و قول پیگیری برخی از دیگر نمایندگان تهران و دیگر حوزه ها نسبت به حقوق هواداران ، تنها دستاورد این شده است که وزیر محترم ورزش و جوانان در مصاحبه ای با کارگردانی معاونت روابط عمومی وزارت خانه متبوع خویش اعلام می دارند ، پرسپولیسی نیستند و نگاه رنگی به دو تیم سرخابی ندارند! آنچه که شایان توجه است ، تعلق داشتن یا نداشتن شخص وزیر به باشگاهی نیست و اگر ایشان ارادتی به باشگاه محترم پرسپولیس دارد هم اشکالی بدان وارد نیست ولی حتما و لطفا نسبت به باشگاه هایی در طراز ملی نگاه فراجناحی و ملی داشته باشند.

تنها خواسته ما هواداران برگرداندن آقای دکتر علی فتح الله زاده در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال و تنفیذ اختیارات و مساعدت های مالی معنوی لازم در جهت کسب ستاره سوم آسیایی و مقام اول در این قاره پهناور است.

که این نیز دستاوردی بزرگ برای دولت دوازدهم و ملت پرافتخار ایران تلقی خواهد شد.

لازم به ذکر است ، هرگونه تصمیمی مبنی بر ابقای مدیران فعلی در باشگاه بزرگ استقلال ایران ، خلاف خواسته قاطبه ماست و به دور از منطوق اصل های ششم ، هفتم ، یازدهم ، نوزدهم ، بیستم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و در صورت کم توجهی و ادامه دار شدن این روند ، طبق اصل های بیست و شش ، شصت نهم ، هفتاد و ششم ، هشتاد و چهارم ، هشتاد و هشت ، هشتاد و نه و نود قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و از طریق نمایندگان محترم مجلس حقوق حقه خویش را به صورت مدنی و مشروع پیگیری خواهیم کرد.

و همان گونه که همراهی مسئولان مختلف را با مردم پاس خواهیم داشت و قدردان این دسته از مسئولان قابل افتخار برای خود خواهیم بود ، افرادی را که اعلام موضع نکنند و حمایتی نکنند نیز به دیگر هواداران استقلال معرفی خواهیم کرد تا بیش از پیش ایشان را بشناسند.

💙💪

💙

گفته می شود شنبه تغییرات اساسی در هیات مدیره استقلال رخ می دهد👇
🔵 #قریب جایگزین #افتخاری
🔵 #پرهام جایگزین #ملکی
.
#استقلال #Esteghlal

پنج ملیون یورو برای "سه سال"! رسانه های جو به هم زن از بالا اومدن استقلال می ترسند...

حسرت این روزها داشتن یکی مثل آرش و رضا
#آرش_برهانی #رضا_عنایتی

@mrmirshah
"فقط" منصوریان استعفا داد! ○کارتون:محمدرضا میرشاه ولد/خبرورزشی

#فاتح_تریم
اصلی ترین گزینه سرمربی گری استقلال

Most Popular Instagram Hashtags