esteghlal.fc.official esteghlal.fc.official

2,346 posts   642,512 followers   44 followings

صفحه رسمى باشگاه استقلال  Welcome to the official Instagram account of FC Esteghlal ⭐️⭐️ به صفحه رسمی باشگاه استقلال خوش آمدید 👇آدرس تلگرام رسمی باشگاه استقلال👇

وینفرد شفر در پایان دیدار تیم ملی ایران برابر بولیوی در ورزشگاه آزادی گفت: بازی بسیار خوبی بود و به همه ایرانیان این برد را تبریک می گویم. بازیکنان استقلال همیشه در سطح بالایی بازی می کنند. امید ابراهیمی، مجید حسینی، روزبه چشمی و علی کریمی امروز، نمایش خوبی داشتند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا قرار است مجتبی جباری به کادرفنی اضافه شود، بیان کرد: من هیچ وقت درباره شایعات صحبت نمی کنم و اگر یک دستیار بخواهم، با رئیس باشگاه در این باره صحبت می کنم.

شفر در واکنش به صحبت های جباری که اعلام کرده بود با درخواست خود شفر برای دستیاری به تمرین استقلال رفته است، با تکرار صحبت های قبلی، تصریح کرد: باز هم می گویم من درباره شایعات صحبتی نمی کنم.

سرمربی استقلال در پایان در واکنش به حضور بانوان در ورزشگاه عنوان کرد: به وزیر ورزش نیز بابت حضور بانوان در استادیوم تبریک می گویم.

تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در دیداری تدارکاتی، ساعت پانزده و سی دقیقه به مصاف تیم منتخب آکادمی این باشگاه می‌رود

سرپرست باشگاه استقلال شنبه شب به صورت تلفنی مهمان برنامه ورزش از نگاه دو شد. امیرحسین فتحی در واکنش به برخی صحبت در بخش اول صحبت های خود گفت: نقد از لحاظ ادبی و منطقی شرایط خاصی دارد. نقد باید مبتنی بر عقل، آگاهی و منطق باشد. متاسفانه نقدهای آقای طباطبائی که در سال 77-78 ایشان بازیکن من بودند و من افتخار داشتم که در خدمتشان باشم، هیچ‌کدام از این ویژگی‌ها را نداشت. تمام آیتم‌هایی که ایشان القا می‌کند تماما غلط است.
فتحی در ادامه صحبت های خود درباره جدایی بازیکنان استقلال در ابتدای فصل، توضیحاتی را ارائه و اضافه کرد: هادی عزیز، آقای جپارف قراردادش تمام شده بود و قبل از آمدن من او رفته بود. بازیکنی که آزاد است، دوست داشته باشد می آید و دوست نداشته باشد می رود. او در ترکیه به افتخاری و توفیقی گفته می‌خواهم در قزاقستان بازی کنم. آقای مجید حسینی رفته بود و پاسپورتش را از آقای افتخاری گرفته بود و به ترکیه رفته بود و قراردادی هم بسته بود. این اتفاق بیست روز قبل از مدیریت من رخ داده بود. اصلا من نقشی نداشتم. من با رایزنی و با تلاش همکارانم توانستم پول حسینی را شش برابر کنم و بیست درصد از ترانسفر بعدی او را هم گرفتم. همچنین امید ابراهیمی که با الاهلی قرارداد بسته بود و کارش تمام شده بود، اثری از او نبود.
وی در ادامه درباره جدایی تیام بیان کرد: آقای تیام هم وقتی من در هیات مدیره بودم، درباره‌اش بحث شد. گفتند یک میلیون دلار قرارداد می‌خواهد ببندد. گفته بودند که 500 هزار دلار روی میز بگذارید تا من صحبت کنم. حتی آقای افتخاری می‌تواند شهادت دهد که او گفته بود 500 هزار دلار روی میز بگذارید و عکس بگیرید تا بیایم و صحبت کنم. با این‌حال من برای حفظ آقای تیام، فردای مدیرعاملیم با او تماس گرفتم و سه بار بلیط برایش گرفتم و هتل هم رزرو کردم که پولش را بعدا هم از او گرفتم. به دروغ به ما گفت در ایران هستم ولی او در دبی بود. قبل از آمدن من با عجمان قرارداد بسته بود. قراردادش هم موجود است.

سرپرست استقلال در ادامه اضافه کرد: آقای طباطبائی یا نا آگاه هست که من فکر نمی‌کنم نا آگاه باشد. امید نورافکن در قبال 50 هزار دلار قبل از آمدن من از استقلال رفت. من به دنبال حق رشد او هم هستم. آقای طباطبائی نمی‌تواند مطلع نباشد. او مطمئنا مطلع است ولی با قصد دیگری این کار می‌کند. با قصد این‌که به تیم لطمه بزند این حرف‌ها را مطرح می‌کند.

ادامه مطلب را در سایت رسمی باشگاهاستقلال ببینید #استقلال

گزارش تصویری تمرین امروز
عکاس : رضا سعیدی پور ‌‌‌ #استقلال

سایت گاردین در گزارشی، اللهیار صیاد منش را در جمع شصت استعداد برتر فوتبال جهان قرار داد

#زنده_باد_استقلال

ويديو ويژه / ويديو ديده نشده از مصاحبه شادروان بهرام شفيع با شادروان ناصر خان حجازى بعد از بازى با نيروى هوايي بغداد در سال هزار و سيصد و هفتاد و هفت كه در چهارچوب جام باشگاه هاى آسيا برگزار شد و استقلال با نتيجه دو بر صفر به پيروزى رسيد يكصد و ده هزار نفر اين بازى را از نزديك تماشا كردند
بهرام شفيع ، مجرى ، گزارشگر و مدير ورزشى ساعاتى قبل در تهران درگذشت .
روحش شاد و يادش گرامى.
#استقلال
#حجازى
#بهرام_شفيع

گزیده ای از صحبت های وینفرد شفر در پیامی که خطاب به هواداران منتشر کرد:

هیچکس بزرگتر از استقلال نیست.

حضور در ترکیب یازده نفره مزیتی است که باید به دست آورده شود و یک حق از پیش تعیین شده نیست.

کسب این مزیت با کار سخت و قانع کردن مربیان در تمرینات به دست می آید.

ما باید از یکدیگر حمایت کنیم اما اگر نتوانیم این کار را در زندگی روزانه انجام دهیم، نمی توانیم آن را در زمین اجرایی کنیم.

استقلال یک باشگاه آبرومند، شریف، با وقار و بزرگ است.

من با افرادی که بخواهند در تصمیمات من دخالت کنند، می جنگم.

مشروح صحبت های وینفرد شفر را در سایت رسمی باشگاه استقلال مطالعه کنید؛ لینک در بیو

ويديو اختصاصى / گل مهدى قائدى به نفت مسجد سليمان ( دوربين باشگاه استقلال )
ويديو : اميرعباس رفيعا

#استقلال
#زنده_باد_استقلال
#دوربين_باشگاه_استقلال

ويديو اختصاصى / گل اللهيار صياد منش به نفت مسجد سليمان (دوربين باشگاه استقلال )
ويديو : اميرعباس رفيعا
#استقلال
#زنده_باد_استقلال
#دوربين_باشگاه_استقلال

پايان بازى با نفت مسجد سليمان با برد دو بر يك استقلال

#زنده_باد_استقلال
عكس: رضا سعيدى پور

Most Popular Instagram Hashtags