esskutlay esskutlay

5,239 posts   15,297 followers   1,027 followings

İbrahim Kutlay  Facebook: İbrahimKutlay Twitter: @_eskutlay Vatanına, Bayrağına, Toprağına, Milletine Âşık Bir Kürt..

Çarpılacakkk!.

Seyid Rıza’yı asan da bunlar yasını tutan da yine bunlar!. Deniz Gezmiş’in asılması için imza veren de bunlar, “Denizler Ölmez” diyerek salya sümük ağlayanlar da yine bunlar!. Kış kışlığını puşt puştluğunu yapacak EyvAllah da, bunlara oy veren seçmenin yaptığı ibneliğe ne demeli peki???

Avukatlığını yaptığı PKK’nın kahpece katlettiği binlerce çocuk varken kazalarda vefat eden 5-6 çocuğu kendine malzeme yapmış puşt!.

Fırsatçılık derdinde olan stokçular tarafından depolara saklanmış 90 bin ton kuru soğan ele geçirilmiş!. Bu soğanları alıp o saklayanlara ekmeksiz katıksız çiğ çiğ yedirip LPG tankına döndürüp patlamalarını izleyeceksin Vallahi!.

‪Ben bir siyasi parti açayım, sizde oylarınızla beni Başkan yapın, sadece 3 ay da müsade edin bana!. ‪FETÖ’cüleri asıp tecavüzcüleri hadım edeyim, vatan hainlerinin kafalarına sıktırıp memleketin kanını emen vampirlerin neyi var neyi yok donuna kadar alıp hazineye devredeyim, CHP’yi kapatayım, AB’sine ABD’sine sktri çekeyim, ne kadar mülteci varsa sınırlardan Avrupa’ya salayım, keraneleri kapatıp faiz sistemini kaldırayım, alkol satışını yasaklayayım, idam hükmünü anayasanın en güzel yerine nakşettireyim, 5816’yı çöpe atayım, Allah’a Peygambere saygısızlık anasından doğduğuna pişman edeyim, Osmanlıyı tekrar ilan edeyim ve sonra istifa edip yine işimin başına döneyim!. Namus şeref sözü: bunları 3 ayda yapıp koltuğa yapışmadan, devletin tek kuruşunu almadan hemen istifa edip erken seçime gideceğim ve aday olmayacağım bir daha!. Tarih beni değil, bizi yazsın!!!

Ben paylaşsam elli tane kulp uydurulur!. ☺️☺️☺️

İtin birisi sana “Gardaş” diye sığınan Azeri aydınları geri yollayıp öldürülmelerini gülerek izler, diğeri çıkıp sana sığınan milyonlarca mazlumun yediği ekmeği çok görüp bir zalime geri yollayarak ölmelerini ister, ötekisi çıkıp cübbe çarşaf giyeni Arabistan’a yollamaya kalkar!. Türkiye’de vicdanlı ve namuslu bir siyasetçi kalmamış Vallahi!.

Al fotoğrafı, PhotoShopu yap üzerinde, birazda rengini değiştir sonra sür sosoyal medyaya!. Böyle de sahtekârlar işte!.

Ben susayım fotoğraf konuşsun en iyisi!.

Hayırlı Kandiller Dostlar.. Selâm be Dua ile

Cemâl Kaşıkçı’nın 1 resmi 1 dini nikâhı olduğunu bilen nişanlısı Hatice Hanımın bu cinayetin zemininde parmağı olduğu gerçeğinin ne zaman ortaya çıkacağını merakla bekliyorum!.

‪Bu herif AK Parti İstanbul Milletvekili ve biz halâ hayal alemine dalıp AK Parti’nin bu ülkeye adalet getireceğini zannediyoruz!.‬ ‪Öyle işte!.‬

Most Popular Instagram Hashtags