[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

esrasaracoglu_new esrasaracoglu_new

207 posts   4388 followers   258 followings

ESRA SARAÇOĞLU  *TEK GERÇEK HESABIMDIR Esra Saraçoğlu's Official instagram account A9 TV

http://www.facebook.com/esrasaracoglu2016

Kendisine "öldürürüm de ölürüm de. Kaçırırım. Ortalığı yakıp yıkarım " diyen babası Elvan Koçak' tan, kızı Şeyma Koçak'ı koruma kararını İstanbul 3. Aiİe Mahkemesi 2018/25 Değişik iş dosyası ile vermiştir.

Avusturya Mahkemesine ait olan belgedeki kırmızı çizgiyle belirtilmiş yazıda, Şeyma Koçak'ın annesi ile kalmasına karar verilmiştir.

Şeyma Koçak zaten annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaktadır.
Elvan Koçak'ın ise Şeyma Koçak'a yaklaşması tehlikeli bulunup tedbir kararı verilmiş.

SON DAKİKA‼️‼️‼️‼️ 🔈🔈
DİKKAT DİKKAT ‼️‼️‼️‼️‼️‼️❌❌
❌❌Bangladeş asıllı; arada Türkiye topraklarına basıp tertemiz toprağımızı kirletmeye cüret eden, İngiliz Derin devleti ajanına ait yeni bir fotoğraf basına verilmiş.
Ben de yeni gördüm… Minnak kara bir sincaptan başka hiçbir şeyi olmayan -“ha pardon bir de trans, kara kıllı kocaman burun delikleri olan casus bir domuzu vardı….”- bu ezik İngiliz derin devleti ajanına ait son fotoğrafa bakıldığında perişanlığının daha arttığı görülmektedir. Gerçek yüzleri ortaya çıkınca tüm iş bağlantıları sekteye uğrayan, ilgili yerlerine aldıkları şiddetli darbeyle kendilerini bir anda kapı dışında bulan FETÖcü homo ekibi; sırtlan, hassas şebek, cinigöz ince ruhlu yancı, hanzoy takımı iyice züğürtleşip bunu beslemeyi bırakınca, Bangaledeş asıllı bu İngiliz derin devleti casusunun iyice kavrulup daha da karardığı, saçlarının kirden daha da keçeleştiği, domuz pisliği yiye yiye yüzünün daha da bakılmayacak hale geldiği, dişlerinin kara sarı renge dönüp, yediği münafık pisliği etkisiyle ve tabi ki yıllardır yediği nice pisliklerden ötürü iyice yosun tutup oksitlendiği, dudaklarının da ilelebet ölü sırtı moruna döndüğü görüldü. ❌❌Aldığım başka bir habere göre çiyan, sırttan bacak, hidrosefali kafalı transın etkisiyle, bu ingiliz derin devlet casusunun bakışlarındaki manyaklık daha da artmış. Görüşlerine baş vurulan akıl hastanesi yetkilileri “Bu manyak artık iflah olmaz kafayı iyice tırlatmış bundan casus değil olsa olsa Napolyon olur” diyorlarmış. Benden söylemesi … Buyrun bu da google da bulduğum son halini gösteren fotoğrafı….#munafik #çiyan #ingilizderindevleti #casus

Sırtlan kahpesi salyalı sümük. Pislik toplayıcısı cimri gtlek. Sıcak suya oturma banyosu yap. Bir de o tutamadığın arkan için mecburi diyet... iğrenç yaratık, lağım faresi. O güzelim AVM’yi de kirlettiniz mahluk topluluğu sizi. FETÖcü, siğil deposu dolandırıcı hırsızlar sizi. Haram parayla sırıtmak ne zamana kadar sürecek acaba? bekliyorum... Elbet Türk devleti yakana yapışacak o dolandırdığın mazlumların paraları fitil fitil burnundan gelecek çok yakında. Allah bolluk bereket veriyor diye dilinle alenen yalan söyleyip sırıtacağına hırsızlık paralarını misliyle devlete nasıl geri ödeyeceğini düşün sen pis hırsız. haram yiyici. Mazlum kanı emici seni. Mazlumlardan çaldığın parayı ne yapıyorsun? FETÖ’cüsün. yüzlerce mazlum insanın; askerimizin, polisimizin şehit olmasına vesile olan bir katilin destekçisisin. Ayrıca sen de, o iblis şebek de, cinigöz tüysüz ib.. de o çiyan kahpesi de AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’a şiddetle düşmansınız. O peşine takıldığın yaşlı bunaklar Cumhurbaşkanımız’dan nefret ediyorlar ve bunu açıkça ifade etmekten de çekinmiyorlar. Bunu ben söylemiyorum. Kim baksa tüm sosyal medya hesaplarında, yorumlarında sürekli kin kusuyorlar. O yaşlı bunak firavun kılıklı kadının da Cumhurbaşkanımız ve AK partiden nasıl nefret ettiğini, kininin nasıl ağzından dışarı taştığını sağır sultan bile biliyor Sosyal medya hesaplarından dolu dolu nefret capsleri, nefret sözleri kusuyor o moruklar. O yüzden boşuna Reisçiyim takiyeleri yapma.. Bu arada tutamadığın yerlerin için doktorunun tavsiyelerine uy da güzelim İstanbul’u daha da batırma pis iblis.

Üçünüzde nur gibisiniz. Tertemiz, vatan, millet, bayrak sevdalısı, İslam aşıkları...💖💖💖 maşaAllah

Canımm, hayran, olduğum asil kalbim, bebeğim. Sen dünyanın başına gelmiş en büyük nimetlerden, en büyük güzelliklerden birisin. Senin kalbin, senin sevgin, senin vicdanın, senin insanlık anlayışın Kuran ışığıyla tertemiz dupduru... Ekmek gibi taptaze ve tertemiz #aşk #aşksözleri #aşkım #tutku #kalpatışı #delice #sevda #adnanoktar 💞

Most Popular Instagram Hashtags