[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ernim_ero_ibrahimi ernim_ero_ibrahimi

20 posts   810 followers   39 followings

Ernim Ibrahimi  pina Shisha

https://youtu.be/durVJcjyPb0

Ju Pershendes miq
#Mafia2Filmi 2018
Trailer πŸ˜†πŸ˜˜

Ju lutem shprendaheni Videon ( Pina Shisha )

https://www.youtube.com/watch?v=durVJcjyPb0
Pina Shiha Premiere
Ernim Ibrahimi Feat XOXO Ramazan Luti
Alsked Rrenja
Adriano Manushi Original
Ilir Tironsi
Eri Qerimi
Ndegjim te kendshum
Pleas SHARE !!!!!! SHARE !!!!!!!!!πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯

Coming soon Ju lutem shprendaheni
Premiere sod ne ora 20:00
Ernim Ibrahimi Feat Xoxo ( PINA SHISHA )
Share !!!! Share !!!! Share!!! Teilen ErwΓΌnscht exklusiv ere
Ramazan Luti XOXO
Musik Alsked Rrenja
Sax Adriano Manushi Original
Video #SwartAlbania πŸ‡¦πŸ‡±

Montana Loung Duisburg
Po du me ble qet Mottorr
A me shkon a jo

Ellhamdullillah Gjithqka Shkoj ne Rregul
Falinderoj Vllaut Adem Ramadani
Hoxh Feridit
Emran Bellanit
Hazbi Therres
Sultan Sulltan Haziri

JU PRSH RREMA ERNIM DUBAI DUBAI. 😘😘

Urime dit lindje Bab Te uroj 47 vjetorin
Me Plot Zemer e dashuri ❀️ Inshaallah I pres me ty bashk dej 100 pranevera Vitet Po shkojn Po kujtimet mbesin Gjithmon ti je aj qe Un Sod Jam Ernim Ibrahimi
Allahu ma plotcoj Deshirin time kur knova kengen ISMAIL Kur te me lind 1 Djal Emrin Tand dotja pertri me rikthim dhe me plot Krenari babushi Jem te dua shumm β™₯️β™₯️😘
Ismaijl Magura Ibrahimi

🎬 Like A' Boss πŸŽ₯
Po Vjen diqka Shum Shpejt
Ramazan Luti ( XOXO) ♠️β™₯️
#SwartAlbania πŸ‡¦πŸ‡±

Knaqsi e madhe me kto 2 Loqkat e mi
Vshtir esht ti thush dikujt vlla
Po kto 2 Ikam sinqerisht si vllezer si Gzim Ibrahimi tem 😘

https://youtu.be/73sqhT8TTQU
so jetzt ist es da viel spass alle
und nicjt vergessen teilen
Gzim Ibrahimi
Dzemailov Daniel Video

Most Popular Instagram Hashtags