ernim_ero_ibrahimi ernim_ero_ibrahimi

13 posts   510 followers   34 followings

Ernim Ibrahimi  Canim canim

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=TOR4KzGMzFg

Urime dit lindje Bab Te uroj 47 vjetorin
Me Plot Zemer e dashuri ❤️ Inshaallah I pres me ty bashk dej 100 pranevera Vitet Po shkojn Po kujtimet mbesin Gjithmon ti je aj qe Un Sod Jam Ernim Ibrahimi
Allahu ma plotcoj Deshirin time kur knova kengen ISMAIL Kur te me lind 1 Djal Emrin Tand dotja pertri me rikthim dhe me plot Krenari babushi Jem te dua shumm ♥️♥️😘
Ismaijl Magura Ibrahimi

🎬 Like A' Boss 🎥
Po Vjen diqka Shum Shpejt
Ramazan Luti ( XOXO) ♠️♥️
#SwartAlbania 🇦🇱

Knaqsi e madhe me kto 2 Loqkat e mi
Vshtir esht ti thush dikujt vlla
Po kto 2 Ikam sinqerisht si vllezer si Gzim Ibrahimi tem 😘

https://youtu.be/73sqhT8TTQU
so jetzt ist es da viel spass alle
und nicjt vergessen teilen
Gzim Ibrahimi
Dzemailov Daniel Video

Coming son Tallava
Se Shpejti ne treg
Explosion

Coming soon Baby whit bro Gzim Ibrahimi
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨😘
( EXPLOSION BROTHERS ) Nimi Gzimi

Surpriza Po vjen

Te vllai im studio ilir ketit
Ramazan luti gert Manushi

Mein neues Klavier für zuhause

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags