erkankahraman_ erkankahraman_

874 posts   16,660 followers   4 followings

Erkan Kahraman  İletisim: pranaki@gmail.com #astrolojidanışmanlığı #yaşamkoçu #kişiselgelisim #Online #Danışmalık Iletisim: Pranaki@gmail.com

The silent is language of god. All else is poor translate. ( Rumi)

Sessizlik Tanrı’nın dilidir. Kalan her şey kötü çeviridir.
#rumi #mevlana #qoutes #sevgiler #gönlümüzhuzurladolsun

Hayatın içinde ciddi bir temizlik var sanki.
Konteyner şeklinde çöpleri, kırıntıları, ayağımıza, yüzümüze ve zihnimize dolanan her şeyi içine çekip rafine ediyor gibi. Bazen çok umutlu bazen de yorganım yansa da içinde kalsak diyoruz. Ne yaman çelişki hesabı. Bunlar biraz huylarımızdan, çoğu zamanda genel enerjiden bize negatif kalan miraslar çok emmeye alıştığımız için.
İlk önce kaygı tutsağı başlıyor, sonra öfke ve inançsızlık, sonra boş vermişlik, sonra da her sabah aynı hayata uyanıyorum hissi. Bunlar yaz aylarının ana tuzakları idi. Farkındaysanız tuzak dedim. Büyük kısmı yaratılarımız ve garanti altında olma ihtiyacından hayatın bize iyi davranmasını beklemek. 📌 Ciddi bir bilgi olarak, Ekim ve Kasım haritaların tamamına dokunacaktır. Ama yine de Eylül için düşünme payı var. Düzene girme, arsızlaşmama, ne istediğini bilme, yol haritası çizme, iyileşme, iptal edip terk etme gibi.

Plüto’nun düzelmesi, Satürn’e yine sonsuz destek vermeye başlaması, Venüs’ün retro yapışı zayıf hissettirebilir. Bizden kuvvetli bir enerji yok etli, kanlı ve de canlı olarak, o çukurlara düşmemeliyiz. Bir şekilde öğreti ve adap uyarıları hakim.
Eylül o yüzden ruha hamam,geçmişe kese ayı.
Defaten hatırlatma ihtiyacı duyuyorum bu kadar zorlu açı kalıpları kabuk kırar ve hareket ettirir. Buna ihtiyacımız var.
Tamam tren olmayalım ama kağnıda kalmayalım.
Gece gece yazmak istedim. Belki Cv’de değişiklik yapmak isteyeniniz olur.
Sevgiler.

Bu hafta Yeni ayın şavkı tüm haftaya nakşolacak.
Özellikle Salı ve Çarşamba gökyüzünün radikal ve atılımları destekleyen açıları mevcut!
Yeni başlangıçlara sonsuz destek, uzun süreli ve hatta kalıcılık güvencesi, özgüven, aşırı duygusallıktan uzak ve insan olmaya yakışır kararlar, ilahi bağlantıda yüksek bir akım, sağlıkla alakalı şifa haberleri, iş hayatıyla alakalı taşların netleşmesi, şifalanması gereken ilişki ve dinamiklerin sağlığa kavuşması gibi.

Özellikle o gün hayatı geldiği gibi yaşamak yerine yapılacaklar listesini masa üstü yapıp bolca tik atmaya çalışalım. Yapılan atılımların akıbeti kesinlikle mutsuz etmeyecektir.
İyi haftalar, bereketli enerjiler olsun üstümüzde.
#sevgiler #iyihaftalar #pluton #güneş #jüpiter #goodvibes #spirit #support

Eylül, Ekim ve Kasım aylarının Astrolojik gündemine ışık tutmaya çalıştığım videom yayındadır.

Kanala Abone olmanızı öneririm.
Videonun tamamına profilimdeki linkten ulaşabilirsiniz

Sevgilerimle.

Satürn rahmetiyle düzeliyor. Bunlar hep mesaj. Aralık’tan beri güzel ne ektiysen bereketiyle geliyor. Bırakalım artık şu gezegenleri kötücül, iyicil diyerek sınıflandırmayı. İşlerini yapıyorlar, biz çalıştırdıkça da deveranları sorunsuz akıyor. Global olan şartlar tüm insanoğlu ile alakalı ama bireysel baz da artık gezegen temalarında korku pompalamayalım içimize

#saturn #saturno #retro #retrograde #abundance #bereket #rain #yagmur #sevgiler #withmylove

Eylül geldi, hoş geldi.
Öyle ya da böyle ama temelinde en azından psikolojik olarak konforlu bir yaz geçmedi. Şimdi de Satürn dönüşünü yapmak için kastırıyor. 9 Eylül’den sonra daha bir rahat oluruz. Bu her şeyi ciddiye almalar, her şeyi devlet meselesi görmeler, bu her şeyi sadece dert bende demeler bir boşa çıkar. Onun dışında yaz ayları bizim dayanıklılığımızı sınadı.
Bu yazıyı okuyabiliyor ve anlamlandırabiliyorsak testi güzel geçmişiz demektir.
Çok şükür. Eylül’ün bize verdikleri arasında çalışma var. Hayatımızın her örgüsü ile alakalı nakışlama hakim. İlmik ilmik bir goblen misali. Sağlığımızı revize etmek, hayatımızın tamamı iş mi ya da değil mi sorgulamak, aşk için ne kadar alan açmak, gündelik rutinlerimizi varlığımıza efektif dönüştürmek ve de çok özel olan Ekim ve Kasım için spiritüel alt yapı hazırlamak. Yeterince korktuk ve korkutulduk. Bunun ne kadar da dünyaya yakın gezegenler tarafından umursandığı ve tanrının kullarına korku için nefes üflemediğini düşünerek yaptık. Eylül bu hezeyana son vermek için iyi bir termin diyebilirim.
İşin özeti; Eylül ayılma, hayata katılma ve insani kalitemizi biçimlendirme ayıdır. Tabi bir grup ise inşallah’ın kolay ve dayanılmaz konforuna girecek, bir grup da inşallah diyerek verilen enerjinin en efektif halini kullanacak emek vererek yemek yiyecek.
Seçim bizim, yol bizim.

Ne verirsen elinen, o da gelir selinen denmiş.
#eylul #september #aweraness #judgement #farkındalık #uyanış #erkankahraman #astroloji #astrology #withmylove #sevgiler

Sevgiyle, saygıyla...

Balık Dolunayına Özel 🔷

Tüm insanoğluna önce sağlık, sonra varlık, sonra da aşk ve bereketin geleceği bir bayram seçiyorum. Sevgilerle.
#monreal #sicily

Mir’im Bu Balık Dolunayı Gazoz kapağından çıkmışcasına bir sürü haritaya Neptün’yen ödüller ve etkiler dağıtacak. Zorlu geçen Temmuz ve Ağustos’a resmen fırsatlar getirecek diyebilirim. O eski sevgili döner mi, içimin yangınları söner mi, o mucize beni bulur mu gibi soruların yanıtları yerine; hak ettiğim ve ihtiyacım olan bana gelir niyetinin çalışması hali bu Dolunay. Tamamiyle kişisel ve bir o kadar da dua ve iyi niyet enerjilerini evrensele çalıştırmak adına da manidar.
Her zaman Para parayı çekmiyor, gönül de ekmeğini bir güzel yiyebiliyor.
Ruhun demidir.

Sevgiler.
#balık #picses #fullmoon #dolunay #neptune #withmylove #sevgiler

Pazar günü Jüpiter ve Neptün etkileşimi için zirve gündür.
Türkçesi; niyetler naif, gönülden, aracısız ve akışta olursa Gökyüzü bizim için bu gönülden geçenleri gerekli yerlere taşıyacaktır. Mümkün olduğu kadar da hızlı bir şekilde doğum haritalarımıza ödüllerini efektif gönderecektir.

Merkür retrodan çıkmadan geçmişe dönük enerji temizliği yapabilir, zihne ve gönüle esenlik isteyebiliriz. Şifa uygulamaları için muazzam açıklık söz konusudur. Affetme, bağ kesme, blokaj temizleme çalışmaları uygulayabilirsiniz.

Ritüel için öneri sormayın. Kalbiniz cevabını çok güzel bulacaktır. O gün açık kapılar enerji olarak ruhlar da hissedilecektir.
Şimdiden yazayım dedim.

Gönlünüzden geçen, İHTİYACINIZ olan bir ve tam dileğiniz hemen olsun.
Sevgilerimle.
#spiritual #jüpiter #neptune #balık #akrep #pisces #scorpion #pazar #sunday #sevgiler #withmylove❤️

Most Popular Instagram Hashtags