erkankahraman_ erkankahraman_

897 posts   19,021 followers   3 followings

Erkan Kahraman  İletisim: pranaki@gmail.com #astrolojidanışmanlığı #yaşamkoçu #kişiselgelisim #Online #Danışmalık Iletisim: Pranaki@gmail.com

2019’u, transitlerini, neler bekleniyorları derinlemesine konuştuk. Bireysel yorumlarda bulunduk. Çok keyifli bir sohbet ve eğitimdi. Teşekkürler @hasbro
#astrology #projeksiyon #2019 #workshop #education

#Repost @unicorns.turkey with @get_repost
・・・
2019 YILINDA SİZİ NELER BEKLİYOR?

Aşk hayatınız sizlere neleri vaat ediyor? Evlilik var mı? Çocuk Sahibi Olacak Mısınız?Kariyerinizde Ne Gibi Değişiklikler Olacak?Para Kazancınız Artacak mı, ne gibi yatırımlar yapmalısınız? İlişkilerinizde Ne Gibi değişiklikler sizleri bekliyor, nasıl davranmalısınız ? Genel olarak 2019’da geliştirmeniz gereken davranış kalıpları nelerdir? Geçmişin zararlarını nasıl kapatırsınız? Sağlık olarak nasıl önlemler almalısınız?
Bunlar gibi bir çok sorunun cevabını almak için doğum haritalarınıza özel hazırlanmış RA Mumlar eşliğinde,Astrolog Erkan Kahraman ile kişisel doğum haritası analizi çalışması alabilir ya da senenin son 2019’da beni neler bekliyor Workshop’unda yerinizi ayırtabilirsiniz.
Sınırlı Sayıda Katılımcı Alınacak Olup, randevu ile istek üzerine kişisel doğum haritalarınız ile birebir görüşme seans talebinde bulunabilirsiniz.
Acele ediniz!

Etkinlik Tarihi:22.12.2018-23.12.2018

Yer:İstanbul/Florya Uzaktan online katılım mümkündür.

Kayıt İçin:0537 065 83 04

e-posta:info@unicornsturkey.com.tr
www.unicornsturkey.com.tr

#burçlar #astroloji #doğumharitası #eğitim #2019 #workshop #yeniyıl #gökyüzü #gelecek

Sevgili İzmir’li hanımlara ve Sevgili organizasyon sahibemiz @byzs ve mekanını bize açan @mutlutesadufler e teşekkürlerimi sunarım.
Çok keyifli ve verimli 2019 Doğum Haritalarımızı yorumladık. Sevgiyle. Tekrardan,yakın zamanda görüşmek üzere Sevgili İzmir ve Astroloji severler.

Sevgili Dostlar; sizleri özel dostlarımla tanıştırmak isterim. Bir şekilde hayat yollarımızı kesiştirdi. Astrolojiye ve spiritüel konulara olan merakları ve yaklaşımları çok hoşuma gitti ve projelerinden bahsettiler, benden bilgi anlamında naçizane ve dostane destek talep ettiler ve zamanla gördük ki süper bir gelişim gösterdiler.
Özel ve eski tarzda hazırlanan, malzemelerinin ve aromalarının organik ve tam konduğu, içine de bir sürü ritüelin yapıldığı mumlar ortaya çıktı. Doğum haritalarına göre zararda olan gezegenlerin negatif etkilerini şifalandırmak, şakra problemlerini rahatlatmak, yakılan ortamda negatif enerjiyi ve blokajları temizlemek; aşk, bereket, sağlık ve huzur için blokajları temizlemek ve özel destekler vermek için şahsına münhasır ürünler ortaya çıkardılar. Mumlara da haritalara ve gezegenlere özel müzikler ve makamlar dinlettiler. Gökyüzü transitlerine uygun bekletmeler ve ritüeller uyguladılar. Üstelik gelirlerinin bir kısmını da ihtiyaç sahiplerine pay ettiler ve daha fazlasını yapmaya da niyet ediyorlar.
Şimdi de dünyaca ünlü koku firmalarının çalıştığı esans üreticisiyle de anlaşma yaptılar.
Gün be gün üstüne bir şeyler ilave ederek yola devam ediyorlar. Sıkça ben de sipariş ediyorum. Yakın dostlarım ve danışanlarıma da öneriyorum onlar da faydalanıyorlar. Siz de bu özel çalışmalardan faydalanmak istersiniz diye düşündüm.

Talep edenler için şimdiden büyük ve yüksek enerjiler içinde olmalarını talep ediyorum. 25/26/27 Kasım’da böylesi kavuşumlar günlerinde bilhassa yazmak istedim.
Ra’nın şifalı mumları yollarınızı aydınlatsın.
Sevgiyle kalın.
İrtibat ve takip için @raoriginals ile bağlantıya geçiniz.

26-27 Kasım; Güneş- Jüpiter kavuşum, Merkür- Jüpiter kavuşum.
İşin türkçesi. Yıl içinde bir kere olur ve olunca da doğum haritasının o alanında büyük gelişmeler olur.
Gökyüzünde Kasım’ın ilk yarısı yazdı, ikinci yarısı Sonbahar kıvamında tam da kış olmasa da yine de zorlu. Yani durduran, analiz ettiren, geçmişe döndüren, hesap yaptıran, hesap gördüren yani bir nevi enerji ve hayat muhasebesi yaptıran transitlerle dolu.
Konuyu dağıtmadan ara nağmeden sonra 26 ve 27 Kasım’ı açıklamak isterim.
Yay enerjisi şifanın zirvesi, inancın tepesi, felsefenin mabedi, yolların açılış vesikası, eğitimin en ulvi hali, uzakları yakın eden bir enerjidir.
Haritamızdaki Yay evlerine ekim yapmak lazım. Korkmadan uzaklaşabilmeli köşelerimizden, yeniye açık olmalı, geçmişe tutunacağım diye ısrar etmemeli, belki uzun zamandır beklenen eğitime ve işe başlamalı, hukuki konulara ihtimam göstermeli ve çabalamalı, kendinize uzak gördüğünüz ama içsel olarak durumu çözemediğiniz kişiyle tatlı irtibata geçmeli, bonkör olmalı, içte fesatlık üretmemeli, küstah olmamalı ve hakikaten bir kelime öğretene turab olmalıyız.
Jüpiter var işin içinde “ Sen hangi ruh halindeysen onu büyütecektir “ . Hazır yeni de Yay’a geçmişken enerji daha bebekken bence bonkör olacaktır. Bu haftanın enerjileri zihinsel olarak darlasa da bizi çaresizmiş ve geleneksel hareket ettiriyormuş gibi hissettirse de tam da vize haftası niteliğinde, çan eğrisinden bile geçilebilir, yeter ki gidişatı güzelleştirelim.
Enteresan bir Kasım kapanışı mevcut. Şimdiden yazmak istedim. Jüpiter’i doldurmak lazım pozitifle.
Zihinle, kalp arasındaki mesafeyi çok açmayın. Yani kendinizi kandırmayın. Yalansız, dolanmadan kendinize iyi muamele edin. Hep sıkıntı, zihin ne derse kalp tersini ya da kalp zihne bu durumu yapıyor ya bütün kıyamet oradan kopuyor. Engel koymayın!!! Sevgiler.
#güneş #jupiter #merkür #kavuşum #yay #sagittarius #astroloji #astrology #withmylove #sevgiler

Selamlar Sevgili Dostlar;
23’ünde İkizler burcunda kuvvetli bir dolunay gerçekleşecek. Etkisi başladı gibi. Güneş ve Jüpiter kavuşumda, Balık’a geçen Mars ile de kare açı var. Daha bir sürü bir şey var da en aktif kalıp bu görünmekte.
Uzun zamandır şifalanmış ve özellikle de 2015’ten beri belki sadece fikir zemininde kalmış olguların tezahürü günlerini yaşayacağız.
Edindiğimiz farklı hayat tarzı ve felsefelerin işe yaradığını, var olan yaşam alanından uzaklaşabileceğimizi, kendi fikrimize güvenebileceğimizi ve aklın ne de büyük dünyalar yaratabileceğini deneyimleneceğiz.
Ama tabi ki Mars işe çelme takabilir. Aşırı dedikodu, başkalarının kuyularını kazmak, lüzumsuz ve istenmemesine rağmen kulis yapılması, başkasının takma aklıyla işler yapılması, zihni hinliğe çalıştırmak, başkalarının fikirleriyle toleranssız çatışmak, bağımlı olduğumuz şeyleri daha da abartmak( her şeyi dahil edebiliriz), başkasının mağlubiyetinden haz duymak bu gökyüzünü enerjisinin numaralarından.
Neptün’ün de düze döneceğini varsayarsak ben olsam 18-28 arası etliye sütlüye pek dokunmam, günlük rutinlerimi yaparım, akıl vermem ve pek de almam, yalnızlık içinde sakin ve konforlu yaşar giderim ve yeni fikirler yerine Merkür Retrosunu da düşünerek geçmiş yanlış hurafe ve takıntı fikirlerimi temizlemeye çalışırım ve uzlaşırım zihnimle. Geçmişten gelen şeylerle de mantıklı mücadelemi veririm. Yani olduğu kadar, olamayanı da çözüm için hayrlı zamana havale ederim. Formül gayet basit. Yani zorlama, didişme, paralanma, enerjinin yettiği kadar,kendime ve karşıma insafsızca olmadan.
Sevgiler.
#fullmoon #dolunay #ikizlerburcu #gemini #mental #zihin #alegori #uyum #ahenk #sevgiler #haveaniceweek #iyihaftalar

Yeni haftaya Selamlar olsun; hafta enteresan dinamikleri ile bizleri şaşırtacak gibi. Hani kendimizi paralasak halletmek için bu kadar çözüm bekleyen mevzu bu kadar kolay ve birden karşımıza çıkmaz. Uzun zamandan beri zihinler epey dağınık ve enerjiler de hem yorgun hem de çekimser. İster geçmiş yorgunluğu deyin isterseniz de can istememe hali.
Konuyu dağıtmadan; özellikle 15-16- 17 Kasım tarihleri çok manidar.
Geçmiş çarpışmaları, beklenen başvuruların sonuçlanması, maddi anlamda tam bir yol haritasının çıkışı, birilerini ve bir şeyleri terk etme, ilişkilerdeki karanlık noktaların bir şekilde aydınlığa kavuşması, son 45 günün darlanmalarının sebebinin bulunuşu, omurga ağrılarının ve yanlarımızın tedaviye ihtiyacı olduğunun farkındalığı, yalnızlık ve ilişki halinin tercihi, kendimize belki biraz sert davranma, eski ve unutulmuş bir felsefenin tekrardan kabul edilişi, kendimizden beklemediğimiz tolerans ya da sığ olma hali, beklenmedik yollara çıkma, özlem duyduğumuz bir şeyin burnumuzda tütmesi ya da karşımızda bitmesi gibi gibi doğum haritalara özel olasılıklardan bahsedebiliriz.
Naçizane önerim o günlerde hayatınıza asil davranın, medeni ve modern haller içinde olun. Melankolik ve acıya yaslanır olmayın. Gelene bakın, ne sizin için faydalı ve ne HAYATINIZDAN ÇIKMALI onu irdeleyin.
Geçmişe çözüm, geleceğe odaklı ilerleyin derim.
Sevgiyle kalın. Günler bereketiyle gelsin. Geçmiş negatif yularını haritalarımızdan çeksinler.

#yenihafta #kasım #erkankahraman #sevgiler

Sevgiyle, saygıyla, huzurla, güvenle, özlemle...

Merhabalar Sevgili Dostlar;
Jüpiter Yay videosu yayındadır.
Videonu tamamına profilimdeki linkten ulaşabilirsiniz.
Çok özel ve mükafat bir enerjidir. 2019 un belki de en iyi enerjisi diyebilirim

Kanala Abone olmanızı öneririm.
Sevgiler.
#erkankahraman #jüpiteryay #jüpiter #yayburcu #video #astroloji #astrology #doğumharitası #sevgiler

5 Kasım- 11 Kasım Haftası Astrolojisi
İlk önce iyi bir hafta olsun Sevgili Dostlar, ultra enteresan bir haftaya giriş yapmaktayız.
Uranüs dönüşü, Ay düğümlerinin Yengeç Oğlak aksına geçişi, Akrep Yeniayı derken büyük bir renovasyon başlangıcı bizleri bekler.
Özellikle 18 Kasım’a kadar sıkışma hali gibi gelip iyice haritalarımız törpülenecek. Bir nevi yeni enerjilere hazırlık.
Psikolojik olarak geçtiğimiz son 6 yılın tamamlanması niteliğinde bir dönüşümden bahsediyorum. Yalnızlık, krizler, aşk ve tutku meseleleri, her türlü aldatılma ve aldanış, para meseleleri, batıp batıp çıkma halleri, yenilenme çabaları, ilişki parametrelerinde dengeyi bulma adımları, sağlığı revize etme ve bağımlılıkları terk etme dirayeti bunların başlıcaları arasında yer alacaktır.
Önümüzdeki hemen hemen 1.5 yıllık periyotta kendimizi ve öz varlığımızı bulmak için ekstra birine ve bir olaya bel bağlamadan ilerleme günleridir. İlla ki bir zorlayıcı durumla değiştirmemize gerek Yok! Tatlı tatlı nasıl yapabilirizi öğreneceğiz ve öğrenmeliyiz de.
Akrep Yeni ayı bu aya düşmüş en mükafat enerjidir. Can suyu olmaktan öte, bir nevi fırsatlar silsilesi ile karşılaştıracak gibi. Takkeyi öne koydurup inkarlarımızı bozduracak gibi.
Özellikle 2019 tutulmalarıyla aktif olacak Ay düğümü açılımı ise tam bir melankoli kumkuması iken İSTEYENE VE AÇIK OLANA tam bir aidiyet ve kendini sever birini yaratabilir.
Uranüs’ün Koç’a dönüşü ise ilişkiler ve egodaki geçtiğimiz 7 yılı tamir etme fırsatı verecektir. Ne yazılıyor bilmem de gökyüzü daha ne yapsın!
Kendimizi ve gezegenleri suçlamaktan azıcık vazgeçelim de önümüzdeki ivmelere ve onları katetmeye bakalım derim.
Çok özel bir hafta; doğum haritalarımızda kader ve tarih yazabiliriz, en azından bunu ekebiliriz.
Sevgiler.
#aydüğümleri #yengeç #oğlak #yeniay #akrep #uranus #koçburcu #retro #tekamül #tezahür #sevgiler #erkankahraman
@visualatelier8

Merhabalar Sevgili Dostlar,
Ege bölgesindeki takipçilerimden ne zaman buralara geleceksiniz sorusu sıkça soruluyordu.
İşte 8 ve 9 Aralık 2018’te 2019’u karşılamadan önce hem seminerler hem de Bireysel danışmanlık servisleri oluşturuyoruz.
İlgilenenleri bekleriz.

Sevgili Beyza Tosun ile tüm detayları görüşebilirsiniz. Gerekli bilgiler açıklamada yer almaktadır.
Sevgilerimle.

Seminer ve Çalışma içeriği;
Astroloji nedir?
Hangi argümanlar ile çalışır?
Hayatımızda yeri ve özelliği ne olmalıdır?
Neden bizim için yolumuza ışık tutan bir pusula?
2019’un gündem maddeleri nelerdir?
2019’un önemli günleri (tutulmalar, kavuşumlar ve transitler) ne zaman gerçekleşip ve bireysel anlamda bizleri nasıl etkileyecekler?
* İki gün sürecek olan bu etkili seminerde Astrolojiye ve 2019’un gündemine ışık tutmaya çalışacağım. Tüm katılımcıların haritalarına özel aşk, sağlık, iş ve para enerjilerini aktive edebilecekleri, 2019 yılı kişisel özel zamanları ile ilgili meditasyon ve olumlama tekniklerini birebir paylaşacağım. İsteyenlere bireysel doğum haritası danışmanlığı servisi ve synastry ( ilişki uyum) analizi alabilirler.
İletişim için: 05355769007 ya da dm ile ulaşabilirsiniz. @byzs

Most Popular Instagram Hashtags