[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

erkankahraman_ erkankahraman_

707 posts   8819 followers   12 followings

Erkan Kahraman  İletisim: pranaki@gmail.com Astroloji, Astrology, Astroloji Danismanligi Hizmeti, Astrolog, Yasam Koclugu, Life Coaching, Şifa, Healing

https://youtu.be/DMfN0plsWN4

Jüpiter AKREP'E giderken tam yerinde bir uyarı olacak sanirim!

Gezegenler terminal zamanlarında asıl mükâfatlarını bırakırlar.

Güneşin Terazi'ye geçmesiyle Jüpiter Terazi' de ki ışığı daha artacaktir. Yani bir nevi büyüme ve genişlemenin üzerinde altın çağ olacak 10 EKIM tarihine kadar.
Haritalarımızda ki Terazi alanlari üzerinde hurra çalışmalıyız. Adil olmalı, insanı tarafımızı daha da yükseltmeli, sezarın hakkını sezara vermeli ve en önemlisi de kırıp dökmeden kendi canımızı ve duygularımızı restore etmeliyiz.
28- 30 Eylül arasında Pluto'nun durağan pozisyonda olması ve Uranüs'un Jüpiter yaptığı karşıt acı 10 Ekim' e kadar en etkileyici hallerinden yapabilir. Bunu olumlu ya da olumsuz değerlendirmek bize kalmış.
Hemen hemen 7 yıla dayanan bir ilişkinin hortlaması, ortaklığın gündeme gelmesi, Bir iş projesinin hayata geçmesi ile alakalı motivasyon durumunun harekete geçmesi, bir borcun ödemesinin konuşulması, açık bir saldirinin üzerinize gelmesi, bencilliğin sorun olması gibi olaylar örgüsü.

Burada yapılacak en güzel davranış kalıbı " Elimden geleni yaparım, DURUMU DÖNÜŞTÜRMEK ICIN CANIMI ÇIKARMAM, BENIM OLAN BANA GELIR VE GELECEKTİR" olmalıdır. Kotu davranış kalıbı ise " SADECE BIR HIRS VE EGO ILE DURUMLA HAMUR GIBI OYNAMAK olacaktır.
Bu bir kaç gün size devamlı gelen ve sadece baş edebileceğiniz şeylerle uğraşın. Yenilik yapmak içinde kriteriniz biraz armut pis ağzıma düş şeklinde gelen hadiseler olmali.
Işın için de Pluto, Uranüs ve Jüpiter var. Yani dönüş, anı fırsatları şansa çevir ama canından bezmeden deniyor.

Başkasi ne der bilemem ama Plutonun duze dönmesi, özellikle Ekim ayında bize hareket etme, uyuşukluktan kurtulma ve korkusuzluk hali verecektir. Tabi ki bilgiyi kullanana.

Genel bakıldığında haritalarınizi bilemem ama Ekim 10 a kadar Terazi ödüllerinizı alma zamanı. Tabi ki hak edene ve insanı mücadeleyi verene
#lifestyle #lifecoaching #astrolojidanismani #astrologyconsultant #yasamkocu #erkankahraman #withmylove #sevgiler

Eylül ayı şöyle bir mesaj veriyor;
Karar al, dengeleri bozan biraz da sensin. Hep aynı mücadeleyi verirsen ve sonrasın da inkar edersen gün gelir aynılık bir beden de seni duvara toslatir. Kendin için kararlar al, etraftan dolaylı ya da direkt gelen mesajlara ve bilgi enerjilerine kendini aç.
Ah başım ağrıyor bundanmis ve 2 gün sonra geçecekmiş yerine öz bilgiye ulaş ki bir daha bu kadar akutunu yaşama.
Bir şeylerle uğraşıp ondan sonra da karşıdakinin onaylamasını beklemeyin.
Kadın ya da Erkek enerjimizin öz kıymetlerini bilmeliyiz. Karşı tarafın bunu anlaması ve bilmesi çok elit bir istek olur. Zaten ruhlar giriftse bu düelloyu yaşamamıza gerek kalmayacaktır.
Duygularımız onlarla mücadele etmemiz için gelmiş bir Allah hikmeti değildir. Bunları paslaşmaya çeviren biziz.
EYLÜL bu tüneli aydınlatıyor. Aslında Başak enerjisiyle spirituel bir sağlık ve saflik katiyor. Peklik oluşmasına hacet yok. Biraz uzaktan seyretmek, kendini yalnız hissetmek, aynı mi kalacağım sorusunu yaşamak kötü degildir. Motive eder sonrası için. Yeter ki bu kanalda okey atacağım diye köşede bekleyip durmayın.

Sevgiler.
#erkankahraman #lifestyle #lifecoaching #yasamkocu #astro #astrologyconsultant #astrolojidanismani #alert #emotions #feelings #answers #questions #duygular #hisler #selfhelp #sevgiler #withmylove

Başak Yeni Ayına Giderken;
Diğer gökyüzü açılarıyla birlikte
Hayat dinamiğine hız kazandırmak istiyorsan kendini yormadan, "Aman değmesin yağlı boya" şeklinde bir tek başınalık ya da sadelik hayalindeysen,
Bir yandan da ultrasonic iş plânlarınla da meşgulsen,
Yıllardır bırakmak istediğin bağımlılıklarını terk etmek için bir kuvvetten destek ya da olur olmaz bir neden arıyorsan, Sifalanmak istediğin ve uzun zamandır bunun için dua ettiğin şey inadına ters oluyor ve sana mesaj veriyorsa ve de sen de bunda ne kadar talihsizim diyerek duruma iyice abaniyorsan,
Erken kalkayım ve yatayım inadiyla atlatmadigin keçi koyun kalmadıysa,
Yaşamın amacını hep aynı konu ile irdeliyorsan, kendini uzun zamandır renksiz bulup bir şeyleri hayatına ilave etmek istiyorsan,
Sır ve bilinmeyenin hayatında hakim olmasını istemiyorsan,
Sağlıklı bir görüntüye sahip olmak için elinden geleni önünde tutuyorsan,
Geceli gündüzlü zihninde hep bir süpürge varmış gibi vizir vizir bir şeyler yenileniyorsa,
Devamlı bir şeyler üretmek ve yeni çalışma alanlari keşfetmek istiyorsan ve de bu durum icin kendini aşırı istekli hissediyorsan,
Her dakika yaşadığın olaylar seni bir nevi motive ediyorsa, akışta ve zorlamadan üretim başladıysa
Artık Başak Yeni Ayının etkisi altındasın.
Eee ne yapalim? - Maddeleri iyice okumalı
- Tekrara düştüklerini ayristirmali.
- Bunlar için ufak bir çaba ile yol açılacağını bilmelisin.
- Sadece ne olur vahlanma artik. Sana etrafına göre ne kadar çok şükür edecek şey var gerçeğini hatırlatmayacağım.
Sadece sıkılmadın mı 2009 dan beri getirip 2013 te hareketlendirmeye başladığın, 2015 ve 16 da alevlendirdigin 2017'de de lüzumsuz kendini alıştırdıgin şeylerden?
Ee hadi Ekim ortalarına kadar muhlet ve hareket enerjisi sana.
Sağlıkla, varlıkla, aşkla ve guzellikle.

#virgo
#basak
#newmoon #yeniay #knowledge #ongoru #drivingforce #lifestyle #lifecoaching #astrolojidanismani #astrologyconsultant #yasamkocu #erkankahraman #withmylove #sevgiler

GUNES SATÜRN KARESI, BUNUN TADI BIR BASKA.

Bazen böyle yarim kalır ya bir sürü şey içinde ve konu komşuya çaktırmadan yasarsin. Hani böyle bir şey olsa da bunun içinden çıkması için bir sebep gelse de halletse hali durumu.

Günün sana getirdikleri aynilasir. Zihnin kurgular "Ah ulan burada olsam da bunu yapsam" gibi şu an sana uymayan ama kendini iyi hissedeceğin planlar durumu.

Hayatta ki mevcudiyetini ve tekamulunu sorgularsın. Şöyle bir yaşadıklarına bakıp bu aslında benim hak etmediğim plan dersin. Işın içinden çıkamayınca da havale edersin, bugünüme de şükür der nefes almaya devam edersin durumu.
Bir gün önce dağları devirirken bu sabah kolunun dermanı evi mi terk etmiş? Ama hareket etmen lazim. Hem ihtiyaç hem de zaruriyet durumu.

EN ÖNEMLİSİ DE KENDINI YENILEMEN GEREKIYOR. BIR AVAZDA HAREKETE GEÇMEN VE SILKELENMEN LAZIM. 2009 'DAN BERI YETMEDI MI KENDINI KANDIRIP, ONU BUNU IZLEYEREK YERINDE SAYMAN? AL SANA GÜNEŞ SATÜRN KARESI " MECBURİYETLERDEN YENİLENME VERECEK. BIR OLAY, BIR KIŞI VE BIR DURUM SANA ADIM ATMA SANSI VERECEK. BELKI BIR DAHA GORUSMEYECEKSIN ONUNLA YA DA BELKI BU OLAY BIR DAHA HAYATINDA OLAMAYACAK VE ALIŞKANLIKLARIN BOZULACAK. AMA DEĞER.
O YÜZDEN TAKKELER ÖNE, PAMUK ELLER VICDANLARA, ACILAR BIR ADIM BERIYE, GÖZLERDE GELECEĞE.
EYLÜL TAM DA İŞİNİ YAPIYOR.

#Güneş
#saturn #square #kare #manner #attitude #tutum #evolution #devolution #sky #unknown #lifestyle #yasamkocu #yasamkoclugu #astro #astrolojidanismani #astrologyconsultant #erkankahraman #withmylove #erkankahramanacademy #sevgiler

BANA GÖRE ÇOK ÖNEMLIDIR.

KOVA VE ASLAN Tutulmaları oldu malumunuz. Etkilerini gören de oldu görecekler de hali hazırda var. TUTULMALARIN ICERIGI DE EPEY GÜZEL VE URANÜS DESTEKLIYDI. Ama işte Merkür retrosu, Balık Dolunayı ve diğer gökyüzü hareketleri derken kısıtlı açılma oldu hayatlarımızda ve bu da HALEN KAFAMIZDA DEVAMLI TÜTEN BIR DUMANIN varlığını da ifade etmekte.
IKINCI KONU: Ekim ortalarında JUPITER AKREP'E GECECEK. VE ne olacak? SABİTLERDEN BIRI DAHA SIRALAMAYA GIRECEK. YANI tutulmanın etkileri ortaya cikacak ve BİLİNMEYEN VE GÖRÜNMEYEN YERIN ALTINDA KI HER ŞEY HAYATLARIMIZDA GÖRÜNÜR OLACAK.
ÜÇÜNCÜ KONU: 2018 Mayıs'ta da URANÜS 7 yıllık seyri için BOĞA'YA geçecek. VE kutsal sabit 4 lu yerini bulacak.
Ve tutulmalar Ekim de başlayan enerjilerini Mayis'ta zirveye kavuşturacak.
Isin hulasasi: Eylül ayı kader planlarını yazmak için kareler, retrolarin bitimi, gölge enerjiler derken BIZLERI ZORLA TEMIZLEYECEK.

BIREYSEL ANLAMDA EKIM YUKSELISIN BAŞLADIĞI VE DAHA DOĞRU BIR CÜMLE ILE ARKAMIZDA KUYRUGUMUZUN KALMAMASI KOŞULU ILE GÜZELE GIDECEGIMIZ ZAMANLAR. 🤓🤓BIRDE HER ŞEYI EGRI DOĞRU YAPIP, ÖDÜLÜ HAK ETTIGINI DÜŞÜNEN VE YILLARDIR ÖDÜL GELMEDIGI IÇIN DE SADECE "İNŞ" YAZAN BIR GRUP VAR. ONLARDA ÖDÜLÜNE KAVUŞACAKLAR. 🤣🤣🤣 EYLÜL DE KOVA VE ASLAN OLAN EVLERI OZGURLESTIRIN. EKIM DE AKREP EVINE BAŞLIYORUZ. MAYIS'TA ISE BOĞA EVI ZAMANI GELİYOR.
SEVDIGIM EVRENSEL BIR SÖZ VAR. BUGÜN AKLIMA GELDI. "DIRENDIGIN HER ŞEY SINAVIN OLUR"
EYLÜL DE BUNU TERK ETMEYI ÖĞRENMEMIZ LÂZIM.

Bana ben şu burcuyum beni ne bekliyor sorusunu sormayın lütfen. Uzun zamandır Astroloji bilmem ne gazetesinin köşe yazısı olmaktan çıktı. Lütfen çok kaynak var. Elinizin altında. Hap bilgiden uzak duralım. Bu yazdığım bilgi de bana göre çok kıymetli. Kendinize sıkça hatırlatın lütfen.
Sevgilerimle.

#lifestyle #lifecoaching #astrolojidanismani #astrologyconsultant #yasamkoclugu #erkankahramanacademy #erkankahraman #dogumharitasi #horoscope #withmylove #sevgiler

20 Eylul Basak Yeni Ayi Hakkinda;
Hep düsturumdur. Bir şeyi tam şekillendirmeden paylaşmayacaksın. Göz değer, kötü nefes olur durumu değil. Zira evrende her olgunun bir evrimi ve süreci mevcut. Tamamlandığında sen gizli kaldı zannedersin bir şekilde her tarafa haber ulaşır.
Bu 20 sinde ki Başak Yeni Ayı da o hesap. Hem Merkur'den, hem Balık Dolunayından besleniyor bir nevi.

Yani Tamamlanmamış tamamlanacak, yeni olansa sağlam ve detaylarla örülmüşse devam edecek.
Bireysel anlamda uyusuklugun biteceği ve cevvalligin öne çıkacağı bir dönem.

Bu sefer haritanızın Balık alanları ilelebet kapanıyor. Başak alanlari da harekete geçiyor. Aldiği transiti bilemem. Ama günün sonunda Balık- Başak alanlari tamamlaniyor.
Geçtiğimiz 2 YILA BAKIN NE EKSIK ONLARA ÖN HAZIRLIK YAPIN. ŞAŞIRMAYIN VE BITIRIN. ILLA KI KIŞI VE OLAY BAZLI GITMEYIN. BU BIR DUYGU DA OLABILIR. BITMESI GEREKEN DUYGUNUN VE ÖZELLIKLE DE KAYGILARIN YENI AY ENERJİSİYLE KAFASINI EZIN.

Atalarımızın dedigi üzere; LAF BENDEN ÇIKARKEN DEVE, KARŞIYA GIDENE KADAR KERVAN OLUYOR. Sözünü unutmayın. Mübalağa, ulu orta sohbetlere açık durumlar var.
Sakin ve kendiyle olan kazanır.
#newmoon #yeniay #başak #virgo #talkative #calm #time #details #iletisim #commercial #lifestyle #lifecoaching #yasamkocu #erkankahraman #astrolojidanismani #astro #astrologyconsultant #withmylove #sevgiler #hayataynigoktekigibi

Bu haftanın enerjilerinde dönüşüm var. Kırılması istenen şeylerde çaba var. Müdahil olamadiklarimiza gerektiği kadar müdahil olmak var. Israr etmek yok. Bir türlü kendimizle alakalı çözemediklerimizi aydınlatma var. Bazen susmayı bilme bazen de avazlarca ses çıkartma var. Bir şeylerin bile isteye üstünü örtmek yok. Düzen ve sebat var. Hareket var. Ayrıntı var hem de kacirdiklarimizin üzerinden temiz ve sağlayarak ilerleme var. Sağlık ve sağlıklı yaşamak adına niyet ve atilim var. Az duygu ile daha çok mantık ile yol almak var.
Aslında var ile yok arasında ki denge çok güzel karışıyor bu hafta.

Bireysel eğitim ve dönüşüm var.

Öff pöfff diyenler ayarlarıyla oynamasınlar. Onlara göre bir hafta değil. Yırtmak ve yükselmek isteyene motive edecek durumlar söz konusu.
Yılın en özel haftası değil belki. Ama kimbilir belki de buna ihtiyacı olanlar vardır.

Sevgiler.

#lifestyle #lifecoaching #astrolojidanismani #astrologyconsultant #yasamkocu #erkankahraman #weekly #haftaninenerjisi #iwishblesstoeveryone #september #eylul #withmylove #sevgiler

Dolunay çözülüyor, Merkur'un golgesi de açılıyor.
Artık zihnimizin ve de hayallerimizin efendisiyiz. Neyi koyarsak tabagimiza, O gelecek kasigimiza.
Artık bana değmeyen yılan 1000 yıl yaşasin dönemi yok! Yani realistik ve hayat ideallerimize uygun yaşama zamanlarıdır.

Mantıklı secimler ve hedeflemeler dünyanın merkezine koyacak her ruhun.

Bilinmeyen bir şey degildi ki bir gün yaraların kabukları kalkacaktı ki sen artık bunu çözmekten kaçmaman için.

Belki biraz tedirgin olacaktın ki hayatın hep derdin etrafında dönmediğini anlaman için.

Belki biraz da hasta olacaktın ki sağlığın ve nefesin kıymetini bilmen için.

Bir yanlış yapacaktı ya da dilin kemiğinden uzaklasacaktı ki artık bunun bitmesi gerektiğini görmen için.

Güvendiğin dağların ne kadar da Alize'ye maruz kaldığını bilecektin ki parmakların aklına gelsin de azicik kafanı kendince kaşıman için.

Uykuların kaçacaktı ya da 2.80 boyunun ölçüsünü yatak alacaktı ki fani olduğunu öğrenecektin.

Enerjisiz kalacaktın ki biraz dinlenmem gerektiğini anlayacaktın.

Geçmişinde ki kişi, Olay ve durumlarla yüz yüze gelecektin ki artık son kez dersini alasın.

O YÜZDEN DOLUNAY ISINI YAPIYOR. KIMSE KIZMASIN DARILMASIN.

HEP DERIM DIYECEGIM DE " GÖKYÜZÜ DURUP DURURKEN KAZIK ATMAZ, BAZEN KAŞINTI YAPAR." ZATEN ZAMANINDA SORUMLULUK ALANDA SIKINTI YOKTUR.

ALIP DA SIKINTIYA MARUZ KALANSA SON DEMIDIR, FERAHA 5 KALADIR BILINE.

#fullmoon #dolunay #pisces #balik #needed #justintime #zamanında #lifestyle #lifecoaching #yasamkocu #astrolojidanismani #astrologyconsultant #erkankahraman #withmylove #sevgiler

Bir ananas gibi ol. Dik dur, taç tak, içinde tatlı ol.

Eylül gibi bir mesaj.
Öpüyorum yureklerinizden.
#pineapple #ananas #visual #message #selfhelp #spirituel #lifestyle #lifecoaching #yasamkocu #astrolojidanismani #astrologyconsultant #erkankahraman #withmylove #sevgiler

EYLÜL IÇIN ÖNEMLİLER

Eylül ayı bayram enerjisiyle başladı. Hem aydınlık hem de çözüme iten ya da çaresizlikten netleşmeye çalıştığımız günlerden yani Ağustos'tan çıktık.
Şimdi de Merkür düzelmeye yüz tutuyor ve Balık'ta da Dolunay gerçekleşiyor.
Yani;
Özellikle 5-6-7 Eylül tüm yarım işleri tamamlar, arta kalana ise çözüm Aralik'ta gelir.

Duygusal meseleleri kenara bırakıp artık yeni durumlara yelken açma zamanı.

Evinizi ya da ofisinizi duzenleyin ve gereksizleri çıkartın.
Çok unutuyorum diye dağlara taşlara vurmayın kendinizi. Geçici.

Büyük tutkular ve duygular atıflar gelmiyor mi karşıdan? O da hayatını sorguluyor ve şu an enerjisi düşük. Her şeyi kişisel almayın. Çok sorgu, sizin de o çarkın içine girmenizi sağlar.

Başkaları için kurgulu acı çektiren ve kıranlar Eylül de benzer bir olaydan ve benzer bir kişiden dersini alacaklardır.

Konuşma ve yazılara dikkat edelim. Cümlelerin ici az da olsa sevgi dolu olsun. Formal iletişim tarzı zamanla karşıdakinin ağzından her cümlenin bir kelime bir işlem tarzında çıkmasını sağlar. Harf ve kelime satın almaya mecbur bırakmayın.

Kendinizi birden tek tabanca ve ayakları üzerinde duruyor hissedebilir, bunca zaman size destek verenlerle mesafe koyup yeni arkadasliklara yelken acabilirsiniz. Ahde vefasızlık bu dönemde zarara sürükleyebilir.
Eylül hayat boyu sürecek her türlü mesleki, yasam alanı ve bir şeyleri resmileştirmek için gayet elverişli açıları da icinde barındırabilir. Bu ilk başta mecburi durumlarla itiliyormuş hissi verebilir ama zamanla ne kadar iyi olmuş duygusu yaratabilir.

Sevgiler.

#september #eylul #ataglance #transits #sky #gökyüzü #astrolojidanismani #astrologyconsultant #lifestyle #yasamkocu #horoscope #dogumharitasi #erkankahraman #withmylove #sevgiler #explorer #enthusiast

Sağlıkla, varlıkla, aşkla ve bereketle gelen günlerimiz olsun.
Hayırlı bayramlar olsun.
#eidmubarek #hayirlibayramlar #erkankahraman #lifecoaching #yasamkocu #astrolojidanismani #astrologyconsultant #erkankahraman #withmylove

Most Popular Instagram Hashtags