[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

erasereality erasereality

375 posts   14646 followers   6362 followings

EraseReality  Я хлопець, який ділиться з Вами власними думками😋 Ваш знімок може бути тут, якщо позначите #erasereality 😉 Також скоро будуть мої фото☺ Щастя😊

https://t.me/erasereality

Підбіркааа 😃
Вчасно і більш на тематичну схожа😏
Як завжди, фото обрізає тому варто глянути оригінал ☺

Автори:
@khrystynababii_photo
@mari.fedo
@l.m_phot
@iffat_alisa
@k.photo.voloh
@zemljnova9
@_yanina_sergeevna_
@bogolyubovandrey
@karinayuseeva
@zhuravlev_film

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Йдете ви по вулиці, жахливий холод. В якийсь момент бачите як недалеко від вас бігає котик. І не просто, а мяукає так сильно, що цей звук похожий на крик дитини. Пробирає до душі. Йому холодно, і скоріш за все мучить голод. Він просить допомоги. Але дивується чому мимо проходить багато людей і ніхто не зверне уваги, не то, щоб допомогти. Скоріш за все, він здасться. Загине, так не зрозуміючи, чому ніхто не допоміг..
Тепер проведіть паралель із людьми у різних ситуаціях. Ефект буде дуже схожий з котиком який просить допомоги.
Це сумно. Вдвічі сумно. Людина ще може пояснити на зрозумілій для нас мові. А тваринки не можуть.
Не потрібно стояти в стороні.
Хоча б спробувати допомогти.

P.S. Фото від підписника, поки, що раз у два тижні по суботах)

Фото @intercristal

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Як сильно люблю "друзів" з якими тривалий час не спілкувався, але в один прекрасний момент вони пишуть. І не просто поцікавитися як справи, чи щось в цьому дусі, а за проханням. Коли, щось стало потрібно, тоді і згадали😒
Це якось егоїстично, чи що.
Якщо ми перестали спілкуватися, значить так треба було.
І не хочу, щоб мене обвинили в лицемірстві, скажу, що давно, декілька разів так само робив. Поки не зрозумів, що це взагалі не правильно.
Але це стосується тільки тих, хто так постійно робить. Тому, що якщо людина один раз написала, значить в неї не було іншого вибору. Буває таке.
Це подобається коли чують відмову і ображаються. На, що?
Трошки накипіло 😃

P.S. Знаю, що не в тему, але все ж таки. Підкажіть будь ласка, якийсь атмосферний заклад ( Київ ). А то, хочеться в нове місце сходити, а не знаю куди😞

Фото @_dusann

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Час сну.
Який для вас оптимальний час сну, базуючись на себе і свій організм?
В мене дуже по-різному. Особливо, знаючи, що день одразу почнеться із справ і ними ж закінчиться, то вистачить 4х годин.
Так, буде втома, але мені чомусь подобається її відчуття. Знаєте, такий стан, якщо розслабитись на декілька хвилин, зразу ж кидає в сон. І навпаки, якщо є, чим зайнятись. Енергія береться незрозуміло звідки 😏
На рахунок сна більше 7-8 годин, все погано. Протягом дня ходжу і сплю. Нічого не допомагає прокинутись. Тільки то й роблю, що рахую години до вечора, щоб поспати.
Знову, але. Коли приходить час спати, з'являється така кількість енергії, що можна ще додатково на другу роботу влаштуватися 😏
Ненавиджу себе коли перевищую ліміт у 8 годин😒
Тому для мене від 4х до 7ми годин саме то.

А ранній підйом то любов 😞

P.S. Знаєте ці рекомендації на рахунок здорового сну? Так, вони корисні. Але в них немає інструкції, як бути у випадку коли загальний стан після здорового сну, такий наче декілька діб без нього? Тому, думаю, це штука індивідуальна, і для кожного по різному ☺

Фото @crazycatcarlos

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Скоро вже зима закінчується і починається одна з найулюбленіших пір року.
Весна.
Люблю весну за ранній шум від птахів, він якийсь особливий. І за відродження запахів після монотоної зими. Запах землі, рослин, які вириваються на поверхню. Взагалі здається, що весною якось все сповільнюється. Все так неспішно, але впевнено відбувається.
Весна на другому місці, з найулюбленіших пір року. Перша йде зима, потім весна, осінь, ну і літо. Не знаю, чомусь так сталося, що літо не найкраще для мене. Ну і зима на першому, тільки за свої справжні погодні умови, це сильний мороз і великі кучугури снігу. Єдина причина любити зиму.
Любите весну?
За, що?
Яка найулюбленіша пора?
Цікаво 😊

Фото @eaglejon

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Гендерна нерівність - тема непроста , суперечна та навіть конфліктна . Оскільки агресія , щодо жінок існувала спокон віків . В один із періодів ,жінок продавали в інший -обмінювались , зрівнювали з предметами побуту , до недавна жінки були об'єктами взаємовідносин.
Або жінка як капітал . Капітал потрібен для розвитку , росту м'язів , для нормального функціонування організму , але щоб цей процес відбувся потрібно перетворити капітал на об' єкти які допоможуть нам розвиватись. Жінка була тією перетворювальною силою , тобто вона прибирала , готувала , доглядала за господарством. Допомагала чоловікам і дітям вижити , на ній була вся домашня робота , яка не оплачувалась і не цінувалась , але насправді була найважчою.
Чоловіки, звичайно, теж служили предметом торгівлі, але скоріше як раби, груба робоча сила, спортивні зірки, слуги . Жінки служили предметом угод як рабині, служниці, проститутки. І якщо врахувати, що протягом людської історії чоловіки ставали, головним чином, суб'єктами - тими, хто здійснював обмін, а жінки - залишались об'єктами, дарами. Тому зараз багато звичаїв, стереотипів стають більш зрозумілими (в тому числі цікавий звичай, згідно з яким батько дарує наречену).
Але, все ж таки , думаю , завдяки тому ,що жінки пережили вони стали такими якими вони зараз є : матеріально незалежними , освіченими , керівниками організацій , неприв'язаними до домашньоі роботи і т.п. Давайте почнімо відноситись до всіх як просто до людей , не поділяючи на " чоловік " і "жінка " , здається, так було б набагато легше жити .
Чи не так?

Фото @suhailphotos

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Підбірка і навіть не посеред ночі) Прогрес😌

Судячи по останьому опитуванні в сторі, більшість провели вихідні ліниво, а дехто "супер ліниво", я в тому числі😀

Автори:
@yuleslav
@alina_gorodetskaya
@sgiwls
@freedom_smile
@le_tipog
@soliasorokopud
@_sunny_del
@potton_lv
@_ya__zdes_
@joanna_dudliv

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Хай!
Як проходять вихідні?
А то я сиджу і не знаю, що робити. Вдома нудно, кудась вийти ніби хочеться і не хочеться одночасно. Одним словом "лінь". З'явилась тоді коли її не чекали.
Чую так до вечора просиджу і спати😂
Вихідні 😏

Фото @elwafiey

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Квест після квесту 🕵

Інформативний пост буде наступного разу, а зараз про наш похід до квест-кімнати на День народження моєї дружини.

Чисто для довідки, вдруг хто не ходив і не знає. Квест-кімната — такий собі «Форт Буайяр». Вас закривають в приміщенні, де ви шукаєте підказки, ключі, коди до замків, проходите етап за етапом, аж поки з неї не вийдете. На все про все 1 година. Тематики кімнат є різні. Ми обрали «Таємну фотолабораторію» (якщо не помилився десь у назві). Ми якісь там сищики, які проводять обшук у фотолабораторії потенційного серійного вбивці. Поржали ще на початку, бо фотограф у компанії є, поліцейський є — справимося 😌😅 Прийшли  ми на замовлений час, склали всі речі і телефони дружині в сумочку, сумочку — в сейф, сейф — на замок, ключ — у кишеню. Тільки зрозумів, що звучить, як казка про Кащея — голка в яйці, яйце в качці, качка в зайці... ну, ви поняли 😂 Кароч. Ключ від сейфу взяли з собою і пішли проходити. По ходу дійства тупонули в одному місці, застряли хвилин на 10 і не вклалися трішки у відведений час, але то не суть. Цікаво стало після.

Із задоволенням, яке розпливалося по обличчях від факту, що «я сделяль», ми вийшли до адміністратора на «чемпіонське фото». Із квест-кімнати ми винесли навіть 1 ключ, який не «зіграв» (такого бути не повинно). Адмін пояснила, що це той ключ, який чи то не знайшла, чи то загубила якась попередня команда. Адміністрація взяла дублікат і знову повернула його в кімнату. А ми, виходить, знайшли обидва — і загублений кюч, і дублікат 💪 Поржавши із ситуації і з того, які ми круті сищики, ми пішли до сейфу забрати речі.
👇👇👇
Продовження у автора в коментарях ☺

Фото і допис @bereza_photography

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Гумор. Сміх.
Як часто ми сміємося? Просто так, без причини. Або тоді коли нам хочеться але щиро.
Серед мого оточення тільки декілька знайомих завжди позитивні. Завжди щось смішне знайдуть там де б здавалось його немає і не повинно бути. Такі люди надихають і повертають радість в повсякденне рутинне життя. По-доброму заздрю їм) Сам завжди стараюсь тримати позитивний настрій. І коли дуже сильно занурююсь в якусь справу, забуваю про нього. Але як тільки повертаюсь до "тями", моментально переключаюсь в той чудовий режим) Не завжди получається, але практикую. Воно дійсно допомагає в стреесовій ситуації. Я б навіть сказав, що дуже. Цей стан можна порівняти з розслабленістю, але продуктивною.
Буває таке, коли справи зовсім йдуть кепсько, відкриваю якусь абсурдну статтю, або відео якогось стендап коміка і знаєте цей сміх, "крізь сльози" грубо кажучи. Ніби жарт почув, але в той же час думаєю як вирішити ту чи іншу проблему і від цього такий сміх натянутий получається, що потім з нього хочеться ще і ще сміятись 😂 Така розрядка допомагає.
Взагалі люблю гумор і людей з гарним почуттям гумору. Гумор це класно😌
Можете назвати себе позитивною людиною?🙂 Фото @luizclas

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Підбірка 😉☺️ У своєму репертуарі запізно все робити, проте все ж, вітаю з Днем святого Валентина😘
Як його провели?😊 Автори:
@ackles_girl
@victory_zayko
@ersephoto
@ar_hatsya
@dad_son_and_so_on
@torovchykk
@olexuk.l
@_artemko
@marie.spring
@anastasiya_blacberry

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Most Popular Instagram Hashtags