erasereality erasereality

568 posts   18,310 followers   1,267 followings

EraseReality  Я хлопець, який ділиться з вами власними думками😋 Ваш знімок може бути тут, якщо позначите #erasereality 😉 Також скоро будуть мої фото☺ Щастя😊

Рішення.

Рішення на рахунок цієї сторінки.
Я роблю одне і те саме протягом довгого часу. Внаслідок чого мене затягує в рутину, мені і вам потрібні зміни. Здається, вам стало не цікаво, а від того і мені, можливо так)
Тому, відтепер, мене на цій сторінці стане трохи менше. Менше мене, менше постів в стрічці.
Це до тих пір, поки не з'являться нові цікаві ідеї, тоді відновлю звичний режим😊
Хочу подякувати, що залишаєтеся зі мною, я вас ціную😘

P.S. Можете підписатись на сповіщення, щоб не пропустити.

Фото @kopernikk

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Нікого не хочу чути.

В тебе зараз такий період часу, що не можеш слухати, ні негативних, ні позитивних слів в бік своїх справ. Тобі зараз всеодно. Ти робиш те, що вважаєш за потрібним. Ти доводиш почате до нормального вигляду. Ні, не до кінця, тому, що робити, щось до кінця закінченим не можливо. До кінця робиться тільки те, до чого більше ніхто не повернеться, тобто кінець насправді означає - кінець. Кінець справі, або ж тобі. Якщо перше, тоді погані новини.

В тебе справи зараз не з найкращих. Ти розумієш це і стараєшся їх налагодити. Ні, не на словах. На словах, ти багато часу був сильним, а це вже називається на справі. Менше слів - більше діла. Знаєш звідки)

Можливо добре, що не звертаєш уваги на все те, що відбувається навколо. Можливо таким чином відвойовуєш собі, ту незначну частинку часу для справ і для себе, щоб спокійно довести все до ладу, якщо це можливо назвати спокоєм.

Яка різниця тим, хто каже, що ти погано щось робиш? Діло в тому, що ніякої. Ім лише б сказати. Всеодно, навіть якщо добре кажуть. А прислуховуватися чи ні, вирішувати тобі. А, що якщо не послухати їх поради і все провалиться? Нехай, звідки вони можуть знати чого хочу я, можливо саме невдачі шукаю. Яка в збіса їм різниця? Нехай собі поради дають, нехай самі приймають рішення, а не за допомогою таких ж як вони.
Забудь. Всеодно на всі поради не розірвешся, це на випадок, коли надумаєш слухати всіх хто не стримує себе у висловлюваннях.

Дерзай. Твори. Забудь, що ти до чогось або когось прив'язаний.

Фото @victoriya.bu

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Недільна підбірка ☺

Як і обіцяв, така ж підбірка, як перед остання.

Яка наступна буде, сказати не можу, все залежить від вас.

Дякую за фото😊

Автори:
@alexlazovskaya
@dpavlenko17
@ar_hatsya
@kisksyusha
@zavarka_9272
@kristina_godovska

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Згадай і забудь.

Згадай момент коли ти був щасливим і більше не повертайся до нього. Згадай момент коли ти був найнещасним в цьому світі і більше не повертайся до нього. Згадай і забудь.
Відпускаючи погане, ти звільняєш місце для такого ж. Повертаючись весь час до гарного моменту з життя, таким чином не дозволяєш статися йьому тут і тепер, через те, що не віриш в те, що він повториться. І ти маєш рацію. Він не повториться. Він буде зовсім новим і нічим не гіршим за той до якого так наполегливо повертаєшся раз за разом. Попереднє мусить забуватися, а на його місце повино приходити нове.
Відкривайся. Не очікуй повторень. При будь-яких обставинах - не очікуй. Погана звичка.
Просто дозволь цьому статися.

Фото @mnvshr

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Я залежний від атмосфери.

Наступна підбірка буде така як попередня.

Автори:

@apxlr8
@starosilka
@ackles_girl
@princessulita

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Самоствердження за рахунок інших.

Що ви думаєте на рахунок цього? Добре чи погано? Коли добре, а коли погано? Для чого це?

Є думки?

Фото @matt_pikey

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Хоч фото не під погоду на вулиці, проте мені дуже подобається.

Декілька днів хворію і знайшов позитивний момент. Можна просинатись раніше звичайного, тобто, якщо цей стан розбудить швидше, тоді і потрібно вставити. Що дасть тих 10 хв, година або ж більше, якщо всеодно краще почуватися не буду. А так, проснувшись, можна більше встигнути, наскільки можливо в такому стані.

Просто поділився з вами цією не потрібною інформацією😊

Фото @arin.nyc

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Тематична підбірка ☺

Скоріше всього зроблю другу частину в такій ж тематиці.

Дякую за фото 😊

Автори:
@the_shelter_of_dead_souls
@j.shpetna
@janepalii
@aliceelizeu
@asvinoboi

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Про себе.

Частина четверта. Почну зі знайомства з тими хто від недавна стежить за цією сторінкою. Звати мене Саша, моя особиста сторінка @_alexharchenko .
Тепер трішки про себе.

Розпочну з того, що завжди прагну займатися всім на світі. Насправді, багато речей, які цікавлять, проте завжди чогось не вистачає: відповідного моменту, або людей, які зможуть допомогти мені спробувати щось нове. Все ж таки, я обов'язково пройду всі пункти, які є в цьому списку.

Завжди шукаю в людях тільки краще. До останньої спроби. Якщо знайду позитивні якості в людини, то після цього буду списувати проколи на зовнішні фактори. Паршива звичка, переконався неодноразово.

Нетерпимий до високомірних людей. Коли людина вважає себе кращою за інших, вона виглядає жалюгідно, притримуюсь того, що немає кращого, або гіршого, а є той хто попереду і той хто відстає. Думаю, моя думка є відносною, бо в кожній сфері може бути по-різному. Людина котра стверджує, що вона краща, дійсно являється такою? Як думаєте?

Припинив покладатися на когось іншого, дякую за це університету. Попрошу допомоги тільки в крайньому випадку. Мені не приносить задоволення в когось, щось просити, думаю як і більшості людей. Проте подобається допомагати, навіть в шкоду власному часу, ресурсів.

В одній з попередніх частин, писав, що я добрий по своїй натурі. Готовий віддати останнє близьким людям, навіть тоді коли мені більш потрібно ніж тому кому віддаю. Жодного разу не пожалкую про це,можливо, інколи це не добре, проте я вважаю за правильним.

Нетерпимий до лукавих, нещирих людей. Якщо комусь я не подобаюся зі своїм світобаченням, простіше за все зі мною не спілкуватися. Бо бувають випадки, коли людям не подобаються в мені певні якості, вони починають це активного обговорювати за спиною. Огидно від таких.

Шкідливі звички. Куди ж без них? Інколи випиваю, і звісно курю. Не буду казати, що на шляху до здорового способу життя, бо то не так. Проте, через певний час обов'язково з цим завяжу, тому що, розумію, що так довго тривати не може.

P.S. Ідея для фото не нова і моє виконання на мінімальних.

Фото @_alexharchenko

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

А, ну, які у вас асоціації з цим фото?😊 Моя в тому, що це дійсно справжні друзі і які не розуміють як це по іншому. Банально, проте це чудово ☺

Фото @reagandoodle

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Ну, що ж, ось така підбірка ☺

Дякую за фото:
@__podi__
@the_shelter_of_dead_souls
@pavlo.saloo
@ivan_belenkov_
@vlr_valeo

#erasereality
Add #erasereality for happiness 😘

Краще все, що задумалось робити як найшвидше і не бути розчарованим через те, що раніше цього не зробив.

Фото @dccitygirl

#erasereality
Add #erasereality for happiness😘

Most Popular Instagram Hashtags