ephesusyayinlari ephesusyayinlari

6094 posts   152243 followers   47 followings

Ephesus Yayınları 

Kurtulamayacaksın.
…ve aslında asla kurtulmayı gerçekten istemeyeceksin.
…çünkü bize ihtiyacın var. Biraz daha nefes alabilmen için, biraz daha kendin olabilmen için…
…senin en çok bize ihtiyacın var.
SİYAHIN BURUK TEBESSÜMÜ
@zeynep.sey
@zeynep.seyhikayeleri
#fotoğraf; @oreolustudy
#karaktersiz #siyahinburuktebessumu #kitap #ephesusyayinlari #yeni #yenikitap #zeynepsey #instabook #instakitap #öykü

Zamanı geri almayı geçtim, birkaç saatliğine zaman dursa, biraz dinlensem güzel olmaz mıydı?
Zaman birkaç saatçik dursa, sonra da kaldığı yerden devam etse olmaz mıydı?
Tabii ki olmazdı.
DÜŞMAN OKULLAR | DİLARA KESKİN
#fotoğraf ; @cokokuyankkiz
#dusmanokullar #dilarakeskin #wattpad #post #bookstagram #kitap #kitapkolik #kitapkurdu #kitapaşkı #kitaplik #books #book #📚

#Repost @asudeninbusesi (@get_repost)
・・・
#kitapyorumu
"Gözlerimin içine bakıyordu. Gözlerinin içine bakıyordum. Orası benim cennetimdi. İçinde kaybolduğum bir cennet!"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Günler sonra bir yorum ile geldim 😂💪
Kötü Çocuk başladığım gün bitmişti fakat hasta olduğumdan dolayı yorumu giremedim 😪
Şimdi yorumu buraya bırakıp kaçıyorum.❤
tü çocuk benim için çok özel bir seri. Wattpadde ilk okuduğum kitaplardan birisi şimdi ellerimde tutuyor olmak😍harika bir duygu. Biz daha dün ilk kitabin heyecanını yaşıyorduk ne ara sona geldik de şimdi onlara veda ediyoruz?
Son demek istemiyorum ama her güzel şeyin bir sonu var. Biz bir gün onlara veda edeceğimizi unuttuk sanirim. Onlari cok ozleyecegim.
Kotu cocuk okuyup bitirdikten sonra rafa kaldirdigim bir seri olmadi hiç bir zaman. Her aklıma geldiklerinde alıp tekrar tekrar okurum. Bu sanırım hiç değişmeyecek.🙈
Neyse biraz kitaptan bahsedeyim.
Son kitap bekledigimden cok cok farklıydı. Ilk kitapta okuduğumuz karakterlerden eser yoktu. Her daim neşeli geveze ve sakar olan Kayla bile değişmişti. Ama ben bu hallerini çok sevdim.❤
Şimdi size kötü çocuğun konusundan bahsetmeyecegim bilmeyen yoktur herhalde.😂🙈
Üçüncü kitabin sonunu okuduktan sonra neler olacağını fazlasıyla merak ediyordum. Tahmin ettiğim gibi oldu diyebilirim. Kitap iki kısımdan oluşuyor. Ilk kısımda herşey çok guzelken ikinci kisima gectigimde neye uğradığımı şaşırdım diyebilirim.😌🙈 spoi vermemek için neler olduğundan bahsetmiyorum ama büyük bir şaşkınlık içerisinde okudum her bir sayfasını. Ikinci kısımda Meric'i biraz daha fazla görmek isterdim açıkçası. Ama her şeyi ile muhteşem bir kitapti.
Kitap hakkında söylemek istedigim çok şey var ama buraya yazamıyorum.
Her şeyi ile çok güzel bir sondu.
Hemen okuyun bu kitabi.
Elveda Meriç! Elveda Kayla!

Kabul ettiğim bir gerçek daha vardı, benim yaşımdaki bir gencin ölüme böylesine sıcak bakması olağan sayılamazdı, hele mutlu olmasına yetecek her türlü imkân ve şarta sahipken. Ama ben mutlu değildim… Hele son bir, bir buçuk senedir yaşamayı çok anlamsız buluyordum.
ÖLÜM MELEĞİ | OSMAN AYSU
#kitap #polisiye #roman #osmanaysu #ephesusyayinlari #yeni #yenikitap #instakitap #instabook

“Pekala,” dedim ama sesim artık kalbi kırık bir çocuğun sesinden farksız çıkıyordu. İç seslerim bana, zaten kalbi kırık bir çocuk olduğumu hatırlattı. Doğru ya, öyleydim. “Seni seviyorum.”
DİKTATÖR | TOLGA RA
@tolga.ra @isyankaruclemesi @adanmolinos @aleksandrawo
#isyankar #diktatör #tolgara #kitap #distopya #yeni #kapak #ephesusyayinlari #book #booking #adanmolinos #kitaptavsiyesi #kitabimiseviyorum #instabook #adanmolinos #aleksandrawo

8 numaralı oda harap olmuştu. Bakımsızlıktan değil, sanki içinde bir kasırga çıkmışçasına harap bir haldeydi. Her tarafta kıyafetler vardı. Çekmeceler açılmış, etrafa fırlatılmıştı. Kırık parfüm şişeleri, cin, konyak ve Colt 45 marka viski... Yatak yerdeydi, odadaki tek sandalye ise ters çevrilmişti. Reggie’nin düşündüğü ilk şey, buranın annesinin odası olamayacağıydı. Ancak tam da o anda gözüeşya yığınının arasında duran beyaz deri eldivene ilişti. Havadaki parfüm kokusu da unutulacak gibi değildi: Tabu.
“Taan-rım!” diye çığlık attı Tara. İçeri girip odanın ortasına geçerken derin bir nefes aldı. Ardından gözlerini kapadı. “Burada korkunç bir şey olmuş!” dedi.
“Tanrı aşkına,” dedi Charlie. “Ruhani antenini indirir misin lütfen?”
NEPTÜN CİNAYETLERİ | JENNIFER McMAHON
#fotoğraf; @torturetohersoul
#neptüncinayetleri #instabook #kitap #kitapaşkı #kitapkurdu #like4like #book #bookstagram

#Repost @alices._books (@get_repost)
・・・
Toz diyarlari serisi kesinlikle nefesimi kesen bir seriydi. Okurken heyacandan nasıl oturduğumu bile hatlamadığım kah oturduğum kah kalktığım heyecanlı ve nefes kesici bir seriydi favori serilerim arasına girdi diyebilirm. Aşk, intikam, hırs, ihanet ne ararsanız var bu seriyi okumayan varsa bence biran önce okumalı... Puanım:5/4
🌟 🌟 🌟 🌟

#tozdiyarlari #yenicennet #asiyurek #kankirmiziyol #moirayoung #ephesusyayinlari #ephesus #bookstagram #kitap #kitaplar #okudumbitti #bookish #bookloves #kitapkurdu #book #books #read #reading #ready #kitapyorumu #kimneokuyor

#Repost @_yildizin.kitaplari_ (@get_repost)
・・・
Selammm✈
Çok çok çok çok sevdiğim bir kitap. Eşsiz, çok iyi anlatımlı bir kitap😍 Devamının gelmesini dört gözle bekliyorummm💫

🎈...Bir boşluk bulup tıka basa dolu olan metrobüse bindim. On dört saat önce ekonomiden business tarafına yönelen imalı bakışlar, şimdi de valizim yüzünden iki kişilik yer kaplıyorum diye fazlalıkmışım gibi beni süzüyordu. Çaktırmadan valizin üzerindeki business etiketini sökerken içimden de "Business senin neyine? Biz ekonomi doğmuşuz" diyordum.
🎈"Bizim için gelecek bugündür."
🎈"...At ihtiyacın olduğunda yine aynı aileden alırsan senin buraya gelmenden bir tek o aile faydalanır. Şimdi komşu aileler de senden faydalanmış olacak. Böylesi daha iyidir."
🎈Belki milyonlarınız olabilir, lüks bir hayat sürebilirsiniz ama ne kadar iki büklüm yerden mısır topluyor olsa da bu teyzeninki gibi onurlu bir hayat, kolay kolay kimseye nasip olmaz.
🎈"İnsanları anlamıyorum. Daha çok şey satın almak için hayatlarını berbat ediyorlar."
🎈"Gülücük getirsinler yeter."
🎈Latin Amerika'da hiç sıkıntı yok mu? Var. Hem de tonlarca. Ama hiç acelesi olmayan, genelde tatil günlerinde çalışmayan, eğlenmeyi ve keyif almayı yaşamın önceliği sayan, parası olmasa da eğlenmek istediğinde en yakın parka gidip eğlenebileceğini bilen insanlar neden dünyanın en mutlu insanları olmasın ki?
🎈...Az ya da çok fark etmez, sen yeter ki ver. O sana bir şekilde geri dönüyor. Bazen de fazlasıyla dönüyor...
🎈...Kısacası yorulmak nedir bilmiyordu. Onun lügatında yorulmak ya da "ben yapamam" yoktu.
🎈Mutluluğu parayla satın alamıyorsun.
🎈Bu fakirliğin içinde yaşayan on bir yaşındaki bir çocuk ise açlığına tüm ısrarlarıma rağmen doymak nedir bilmeyen insanlara ders verircesine o gösterişli pastaneden 1 liralık yiyecekle çıkıyordu.
🎈...Dost biriktirmek çok başka bir şeymiş.
🎈"Aman oğlum sahil kenarında yürürken dikkat edin. Biri iple ayağınıza taş bağlayıp sizi denize atar."
🎈"Burada, evimde ailemle beraber yaşıyorum... Böyle hep beraber yaşayalım... Başka bir şey istemem."💬

NOT: Kitapla ilgili yorum yazılamaz. Çünkü mükemmel bir kitap bu yüzden kitapta sevdiğim yerlerin alıntılarını yaptım😄

ROTASIZ SEYYAH: 5/5 🎒🏕⛺🚗✈🛏

Koray Yersüren bugün Ümraniye Meydan Avm D&R'daydı. İmza etkinliğine ilgi gösteren tüm okurlarımıza teşekkür ederiz ❤️
İmza etkinliklerinin devam edeceği müjdesini de verelim.
Tarihler keskinleştikçe duyurular yapılacaktır. Takipte kalın ☺️ #korayyersüren #imzagünü #etkinlik #okur #yazar #buluşma #istanbul #ümraniye #dr #ephesusyayinlari #kitap

Antalyalı okurlarımıza bir müjde daha!
Büşra Küçük 24 Temmuz Pazartesi günü, saat 14.00'te Buğra Kitabevi'nde okurlarıyla buluşacak. (Antalya, Muratpaşa, Atatürk Caddesi, Starbucks Cafe karşısı)
Bekliyoruz ❤️
#antalya #imza #etkinlik #buluşma #okur #yazar #büşraküçük #ephesusyayinlari #kötücocukserisi #yenikitap

Yazarımız Büşra Küçük Antalyalı okurlarıyla bir araya geliyor.
23 Temmuz Pazar günü, saat 15.00'te Antalya, Manavgat Çetin Kitabevi'nde görüşmek dileğiyle ❤️
#antalya #imza #etkinlik #buluşma #okur #yazar #büşraküçük #ephesusyayinlari #kötücocukserisi #yenikitap

İhtimaller zehirli bir sarmaşık gibi sarmıştı çoktan ruhumu. Attığım her adımda çöl sıcağıyla yanıyordu ayağım ve aniden soğuyup bir insan bedenini aciz düşürecek soğuklukta bir zemine dönüşüyordu sanki. Kalbimin atışı tüm sesleri bastırıyordu. Kulağımdaki sesler uğuldarken, cesaretim çoktan terk etmişti bedenimi. Küçük bir çocuk kadar korkuyordum şimdi. Göğüs kafesimin seri hareketlerle inip kalkması bile yoruyordu şuan. Zihnim sinsi bir düşman gibi fırsatını bulduğu tam şuanda türlü kurgular canlandırıyor, oynadığı her sahnede ellerimden çekip alıyordu Balın’ı. Balın’ı kaybediyordum. Balın’ı kaybedecek olmanın düşüncesi bile dehşete düşürürken, bana biçilen zaman diliminde bulamayacak olma ihtimali, indiriyordu darbeyi şimdi.
NAR | EMRE GÜL
#fotoğraf ; @thunderofbooks
#kitap #book #bookstagram #yusufpilic #emregul #ephesusyayinlari

Most Popular Instagram Hashtags