enxhi_nails7 enxhi_nails7

627 posts   2,723 followers   547 followings

Enxhi Nails  ➡️ 0697315428 📣E diela pushim 📣Oraret lihen me telefonate 🔺Pedikyr 800L 🔺Manikyr xhel 800L 🔺Mbushje 1000 L 🔺Rimbushje 1200L 🔺Zgjatim me tipsa 1500L

Manikyr xhel

Ada dhe nudi i perjetshem 😂😂 @ada_avdullaj ti gezosh o njeriu me pozitiv qe njof 🥰🥰

23 Shkurt -13 Prill

😂😂😂

My fav colour 😊😊
Ti gezosh e dashur 🥰 @myrtaj.1989

Most Popular Instagram Hashtags