enitaibrahimi enitaibrahimi

612 posts   2,270 followers   303 followings

🦋Enita Ibrahimi  👩‍🎓Graduated Master Public administration,Diplomacy. 👩‍💼Work at the University of Economics. 🎀Mommy to Elaiya 💍Wifey to ILir

Elaiya🌸 #mybabygirl 🦋👃🏻👈🏻 #cutebabygirl

Vendosshmeria ne jetë sado qe e pershkruan karakterin e njeriut, ajo e tregon edhe friken, Une vendosshmerin ma te madhe ne jete e bera kur ta fala zemren,veten dhe do ta fal jeten, fillimi ishte i frikshem mirepo ja dola sepse e dija qe ti do jesh Ai qe ki mem dhuru dashuri tpafundme, dhe jom femra ma e lumtur ne bote qe jom gruaja jote.
Ky vit na solli ne jetë Bebin e vogel Elaiyan, sikur une edhe ti nga ky vit do marresh urime te dyfishta.
Une dhe beba jeme urojm ma te mirat per ty zemer, te kesh shendet,harmoni,fat e te jesh i lumtur gjithmon.
Jom e lumtur dhe mezi pres diten kur Elaiya do e kuptoj per SuperBabin qe ka.
Te duam une dhe Elaiya ❤️ @iliirtahiri

Elaiya 2months 🦋

ELAIYA 🍼🎀

With our beautiful daughter ❤️🍼 #anexbaby

My little princess 👑💖

Elaiya ma ndryshoj jeten,ma zbukuroi 💖

Ne hapjen e restaurantit Luxury.

Most Popular Instagram Hashtags