[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

engellilericinelele engellilericinelele

2369 posts   31974 followers   31 followings

ENGELLİLER İÇİN EL ELE VERELİM  • Her İnsan Bir Engelli Adayıdır🙋 • Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz🤗 • Dernek değil Toplumsal hareketiz ♿️ • Hep birlikte daha çok insana ulaşalım 💁‍♂️

20 yıldır girmediğim ameliyat kalmadı. Ama buna rağmen hala hastanelere, ameliyathanelere, doktorlara, hemşirelere aşık biriyimdir. Geçirdiğim zorluklar beni bunların hiçbirinden uzaklaştırmadı. Ve gülmek, Gülümsemek hemde ne olursa olsun kocaman Gülümsemek 😇 hep yapın bunu, hep gülümseyin. Çünkü en iyi ilaç gülümsemekten ibaret. Allah hepimize şifa versin inşallah

Sevgili Anneler,Babalar,Dedeler,Anneanneler&Babaanneler..
Burada sizlerle bir aile olduk.Sizlerin yaninda olmak;dertlerinizi,sıkıntılarınızı,mutluluklarinizi paylaşmak amaciyla oluşturulan bu platformda sizlere yarar bir kurum paylasmak istiyorum.

Paylasmis oldugum BİZİM EV ÖZEL EGİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİNDE manevi duygulara dair ne ararsaniz size onun 2 katıyla karsilik veriyorlar..Destek egitimler icin ellerinden ne geliyorsa sizleri ona gore yonlendiriyorlar..Kisacasi size iyi gelecek bir kurum oldugunu soyleyebilirim.

Özel egitim ve rehabilitasyona ihtiyac duydugunuz kisiler icin acilmis bu kurum, FİZYOTERAPİ,ÖZEL ÖGRENME GUCLUGU,DİKKAT EKSİKLİGİ VE HİPERAKTİVİTE,DUYU BUTUNLUME,UZAY TERAPİ,ZİHİNSEL YETERSİZLİK,YAYGİN GELİSİMSEL BOZUKLUK,OKUMA-YAZMADA GECİKME,AİLE EGİTİMİ,PSİKOLOJİK DANİSMANLİK,ZEKA VE GELİSİM TESTLERİ,MONTESSORİ EGİTİMİ VE HAYVANLA TERAPİ DESTEK EGİTİM PROGRAMLARİ verilmektedir.Saydigim bu programlar tamamen UCRETSİZDİR. “Bu kurum size iyi gelecek.” İLETİSİM: 0216 470 56 06
0505 052 56 06
Bence kendilerini @bizimevozelegitmrehabilitasyon takip & ziyaret edin..

19 yıldır bu hayati yaşıyorum sonsuz hamdolsun yinede. Çektiğim acılarım bana biraz daha güçlü olmayı öğretti Allah bana öyle güzel gösterdi ki herşeyin çok daha beteri var durumunu her gün biraz daha şükrettim. 19 yaşımdayım bazı şeylerim geç olabilir hayatımda ama kendimden daha değerli değil her zaman sonsuz hamd etmeyi öğrendim annemden öyle de olucak ebediyen. Rabbim benim icimdeki neşeyi enerjiyi tüm kaderdaşlarıma versin. :) Hepiniz de bir engelli adayısınız unutmadan :) Allahim yaşatmasın lakin. Aramizda hicbir engel yok unutmayalım :)))

"İnsanlar kötü olsa da, ben iyi olurum" de kendine. Bırak insanlar seni kötü değil, kaybettikleri için pişmanlıkla hatırlasın.
"Arkadaşım çok, dostum az olsun" de kendine. Bırak 2 dostun olsun ama o iki kişi, senin kendinden parçan, ne olursa olsun orda olacaklarını bildiğin iki ayrı dünyan olsun.
"Çok sevmiştim" de kendine. Çok sevmiş olduğun biri olsun. İçince ağladığın. Rezil olmuş olduğun bir sevdiğin olsun! Çok sevmenin, sevdikçe rezilleşmenin güzelliğini yaşat kendine. Duygularınla barış, şükret kalbine girdikleri için. Birini sevebilmiş olmanın huzurunu tat. Bırak onu unutmayı, her gün hatırla hatta. Güzel hatırladıkça, tekrar birini sevmeye bahanen olsun. Başkasını da öyle seveceksin çünkü!
Geç aynanın karşısına, "Bugün de çok güzelim!" de kendine. Herkesten önce, kendin sana en büyük dostun olsun. Aynaya bakınca, sevindiğin bir gülümsemen olsun. Unutma, sen kendini sevdikçe başkası seni daha kolay sevecek.
"Onlar inanmasın, ben yapacağım" de kendine. Bir hayalin olsun, en imkansızından. Her gece kur onu. O hayal seni insanlara değil, hayata bağlasın.
"Bu filmi yaşayacağım" de kendine. Bir sahne seç bir filmden. En güzelinden değil, en istediğinden olsun. Zihninde her gün seyret onu. O sahne, hayalin değil, gerçeğin olsun.
Son olarak...
Seni kötülük yapmaya zorlasalar da, kötülüğü kendinden uzak tuttuğun bir kalbin olsun.
Çünkü unutma ki, kötülük kalbinden ne kadar uzak kalırsa, iyi olanlar sana o kadar yakınlaşır.
(Belki de bu yüzden bazıları istemesen de gidiyordur hayatından...)
İyi'liğinle buluşman dileğiyle.
@rcpbngl

Onurlu insanların, güzel yürekli insanların memleketidir benim memleketim...
#zonguldak

Bu hayatta hiç birşey engel değildir. Asla pes etmeyin.🏋

23 yaşındayım kas hastasıyım 6 yaşında ateşli havale geçirdim bu nedenden dolayı yuruyemedim fitness yapıyorum Yüzüyorum en büyük hayalim çağrı merkezı temsilcisi olarak çalışmak siz kader arkadaşlarıma rabbimden şafi ismiyle şifa dilerim 😇

Bize mutluluk nedir diye sordunuz bizde fotoğrafını çektik ☺️🙏

bu gün kayvaya giderken arabam Akülü Tekerlekli Sandalye, bozuldu yolun ortasında kaldım önümden gelen şöferler bana kızgın baktı heralde keyfimden kalmadım.

Bu arada bir şey söylüycem Kimsenin kimseye üstünlüğü yok, bazılarının duaları çok güzel, o kadar...

Sağlıklı bir kardeş özel bakıma muhtaç bir çocuğa iyi gelir haklısınız, onu sever, rol model olur, yardımcı olur, anne babanın özel bakıma muhtaç çocuğuyla yaşayamadıklarını yaşatır tatmin eder bu da doğru. Peki Anne sinemaya gidelim hadi piknik yapalım, uçurtma uçuralım, parka gidelim dediğinde ya babanla git diyeceksin ya yalnız götüreceksin. Kardeşiyle hastaneye yatacaksın orada burada büyüyecek. Okul müsameresi, mezuniyet töreni olacak gidemeyeceksin belki. Bir de kardeşinin neden böyle hasta olduğunu anlatmaya çalışacaksın, gardolabındaki kutu kutu ilaçları şırıngaları görecek hasta olmaktan korkacak. Yap ikinci çocuğu diyorsunuz iyi gelir. Peki ikinci çocuğa da iyi gelecek mi? Belki ben yetemeyeceğim, belki ben çözemeyeceğim karşıma çıkan sorunları. Pişman olmayacak mıyım sonra yaşıtları gibi yaşayamadığı, çabuk büyümek zorunda kaldığı için? Bir de neden? Sırf bize iyi gelsin diye. Çocuk bir bireydir ilaç değil. İyi gelsin, moral olsun, evliliği düzeltsin diye yapılmaz... hazır olmak gerekir... @cigdemozavcii

Silah tutmaya komandom asker osmancan elleri ellerim ayakları ayağım olur dilim kabim düşmana yakahhar ismi ile vede düşmana, Allahuekber diyerek, silahımı tutmaya vatanım milletim bayrağım analarımız, atatürkün bize emaneti Türkiye Cumhuriyetim için kanımın son damlasına komando annesi olarak sule bozoglan bende varım değerli devlet büyüklerim ve Turk silahli Kuvvetlerimize duyurulur..

Most Popular Instagram Hashtags