empati_official empati_official

6,237 posts   20,878 followers   1,044 followings

EM/PATİ  YAŞAM HAKKINA SAYGI PLATFORMU bilgi@empatiplatformu.org

Günaydın ❤️

İyi geceler 💫

Anadoluda Bitlis Ahlat'da bir öğretmenin isyanı.
Bir çuval içinde kuytu bir köşeye atılan bir anne ve altı yavrusu..Hayatın ve insanoğlunun acı yüzüyle daha doğar doğmaz karşılaştılar. Anne için yetişkin kuru mamaya ve yavrular için konservelere ihtiyaçları var. Ayrıca baktığı yüzlerce çocuk için mama desteklerinizi bekliyorlar.Desteğinizi esirgemeyin bu bebekleri birlikte büyütelim..
www.ormanamama.com adresınde Arama bölümüne Ahlat Canları yazarak veya Kumbaralarda Ahlat canları olan bölümden üyeliksiz misafir olarak bile dünyanın her yerinden destek olabilirsiniz.

Acil Mama..
Çöplük,doğanlar,büyüyenler ve sefalet..
Şebinkarahisar ve yüreği güzel insan Eda.
Eda yıllarca tek başına hem insanlara hemde belediyeye karşı durup çocukları gücünün yettiğince besleyerek tedavi ve yuvalanmasını yapıyor. Bölge soğuk ve aç. Bu video gibi hergün bir dünya olaya şahit.Baktığı yüzlerce çocuk için kargoların bile 1 haftadan önce gitmediği Şebinkarahisar'da mama desteğine ihtiyacı var.
www.ormanamama.com adresinde arama bölümüne Eda Menzilci veya Kumbaralar bölümünde Eda Menzilci adına olan destek bölümünden Dünyanın her yerinden 1 kilo mama bile gönderebilirsiniz.

Olta balıkçılığı yapma‼️
Yelkovan kuşlarını öldürme‼️
Tüm canlıların yaşam hakkı eşittir‼️
#yaşamhakkınasaygı

📌John Hopkins Üniversitesi'nden yüksek lisansını alan sahibinin her dersine katıldığı için onursal diploma 🎓 alan köpek Kirsch‼️ #tbt #2017

LAPATTA CAFE
Balıkları nargile içinde sergilediğiniz ve sunumunuzun dikkat çekmesi için bir görsel olarak masalara getirdiğiniz doğru mudur ? @lapattacafe #yasamhakkinasaygi

Günaydın ❤️

İyi geceler 🌙🌙

Most Popular Instagram Hashtags