[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ellagne ellagne

292 posts   274 followers   378 followings

Agnė 

Man atnešė pavasarį 🌷 #vårenioslo

Fashionist’a and James Bond! 💋

Galvojate, kodėl fotografuoju apleistą, pusiau sugriuvusį pastatą? Ne, aš nenoriu savęs vaizduoti hipsterės, ieškančios meninės foto.
Mieli draugai, ar žinote kas čia?
Tai yra VAIKO RAIDOS CENTRAS VILNIUJE.
Klausiate, kokia šio centro paskirtis? Atsakymas: suteikti specializuotą, kvalifikuotą antrinę ir tretinę (t.y. aukščiausio lygio) asmens sveikatos priežiūrą (ambulatorinę ir stacionarinę) vaikams su raidos, psichikos, elgesio sutrikimais, patyrusiems prievartą, smurtą, esantiems rizikos grupėse šiems sutrikimams atsirasti.
Šią savaitę studijuojame vaikų psichiatrijos ciklą. Per kelias dienas manyje sukilo lavina jausmų. Neigiamų, BET NE DĖL vaikų turimų sutrikimų, jų diagnozių ar klinikinių simptomų. Tie vaikai tikrai nuostabūs, puikūs ir įdomūs (priminsiu, kad vaikus mėgau ne per daugiausiai). Tai kuo aš nusivyliau? SISTEMA, VALDŽIOS APATIJA VISUOMENĖS PSICHIKOS SVEIKATOS GEROVEI, NETEISYBĖ, graudinančiai lėtu sistemos progresu (o gal stagnacija?). Kaip įkalti tiems patogiai sėdintiems dėdėms, kad šie vaikai (kurių, beje, LABAI DAUG) yra būsimos Lietuvos visuomenės dalis, kurių nemaža dalis galėtų gyventi pilnavertį gyvenimą? Kaip parodyti visuomenei, kad mes patys save naikiname, jei skiriame minimalią pagalbą šiems žmonėms?
Man labai nuoširdžiai pirmą kartą per 5 medicinos studijų metus taip stipriai, stipriai spaudžia širdį.
Koks mano post'o tikslas? Skleisti šią žinią, kad žmonės pradėtų domėtis šios srities simptomatika, kad visuomenėje būtų daugiau apie tai šnekama.
Tai yra mano asmeninė nuomonė ir Jūs turite pilną teisę nesutikti ar net piktintis. Bet naudojuosi žodžio laisve šimtmečio proga.

Mano nuostabiausios 2017m. Kalėdos 🎄svarbu visi brangiausi žmonės šalia, jaukumas, ramybė ❤️ #christmas

It's Chirstmas time!!! #christmastree

Manęs dažnai klausia, kokios mano tradicijos prieš šventes, kaip aš džiaugiuosi artėjančiu stebuklingu metų laiku.. Tai va šitaip 🎅🏻. #christmas #christmasspirit #holidays #chirstmastree #goodmorning #goodnight #happychristmas #feeltheburn #feelingfestive 🎄

Jauku
#koselig

Užsimaskavusi

Ketvirtadienio aktualijos #autumn #bestfriends 💁🏼💁🏼💁🏼

Mano auksas ir visas gyvenimas, mano džiaugsmas. Su tavim net ir lietuviškas ruduo nebaisus, ir 16 hercų koncerte šokti galiu, ir siaubo filmų nebijau žiūrėti #truelove @famosolt

Most Popular Instagram Hashtags