elifkarl elifkarl

6853 posts   111504 followers   784 followings

Elif Karlı  Elif Karlı🎼🎶🎵🎤❤ Menajerlik&organizasyon Kemal Aslan Müzik Yapım:0 532 133 41 14 Snapchat:elifkrl1

Huzurun yerindeyse...Bahar da güzel..Kış'da💙İyi geceler🌓

3 kadın susuyoduu😂🙈🙉🙊şakkaa şakkaa😎Annem,yasseminnn'le günün yorgunlugu boyle atılır..yüzumdeki yorgunluk sahte gülüş😂😂😶🙄🙄🤔 @hilosgny @ysmnasnaz #bayramoğlu#balık#bahçe#bahar#temizhava

İnşaatla ilgilenirken🏡🔨🛠🔧🔩⛏anneyle kahve kaçamağı🤗
#bayramoğlu

Arkadaşim gökçen paprika'nın yegeni icin acil....#Repost @gokcenpaprika
・・・
Lütfen yayın arkadaşlar ameliyatta şuan 2 tane Neşe bulut var. Baba adı bahri arkadaşlar

Sizede gunaydınnnn❤🌹

Ben de özgürüm... Hiç doğada olmayı düşündün mü? Peki doğada yıldızların altında uyudun mu? Hiç evinin yanında olacağını düşündün mü? Eşsiz bir manzaraya karşı özgürce yemek yedin mi? Kaldığın yere yakın bir köye bisikletle gidip taze yumurta aldın mı? Dönerken yolda bahçelerden domates,biber, dalından meyve aldın mı? Hiç karşılıksız dostluklar edindin mi? Yürüyen evine binip plan yapmadan gezdin mi? Gezerken birçok dostluklar kurdun mu? Çoğu insanın milyonlar verip oturduğu yerlerde sen özgürce kaldın mı? Farklı kültürleri gördün mü? Çocuklarınla en güzel koylarda oldun mu? Çocuklarınla doğada oldun mu? Temiz havayı ciğerlerine çektin mi? Dışarıda kar yağarken en güzel manzarada sıcacık karavanında çayını yudumladın mı? Akşam yaktığın ufak bir ateş başında romantik dakikalar geçirdin mi? Sevgini özgürce yaşadın mı? Bir kamp alanına gittiğinde beş dakika içerisinde onlarca dostun oldu mu? Başın sıkıştığında sana koşan dostların oldu mu? Akşam yemeğinde masalar bir birine eklenerek uzun bir masada yemek yedin mi? Kendine hiç zaman ayırdın mı? Kuş seslerinin içinde kitap okudun mu? Karavanın arkasından çıkardığın şişme botla balık yakaladın mı? Eşine zaman ayırdın mı? Çocuklarına? Hiç doğada uzun yürüyüşler yaptın mı? Hiç derede yürüdün mü? Bunların hepsini yaparken çektiğin resimlerle anılar oluşturdun mu? Sağlıklı olmak için neler yaptın?
Hiç özgür olmayı düşündün mü?
Soner Ertuğrul

SEVİNCE ODAKLAN💖💖#Repost @gul_sahh_
・・・
👥NASIL bir bilgiçlik taslamaktır...
👉🏻Anlamıyorum
🌚”Korktuğum başıma gelir” diyerek..
🌝Övünmek..
👥Hep Korku odaklı kalmak
🌚KORKUYLA Yaşamak
🌝Halbuki...
🌚Korktuğun şeyi başına getirebiliyorsan !
🌝Sevineceğin herşeyi de başına getirebilirsin…!!!
🙏🏻ALLAH aşkına
🌚Bunu ÜRETEN sensin
🌝Yeter ki..
🌚Korkuya değil...
🌝SEVİNCE ODAKLAN...🙏🏻💖🌗🦋🐛☀️👤👼🏻

Kahve nerede..mutluluk orada arkadaşım😊😏☕#elifçe#kahvetesellisi

Benim cocukluk arkadaşım O.Ayrılik onları üzmüş olmalı ki tekrar evlenme kararı aldılar..Bu kez 2 pırlanta evlatları da şahitti asklarına..Uğuruna inaniyorum,şahidim olurmusun dedi.Çok sahitlik yaptim ama ilk kez 2. Kez ayni eşle nikâha sahitlik ettim bugün.Canlarım hep mutlu olun..Şans sizinlede olsun.Bir ömür mutluluklar❤🎶🎵💑👪 @aytekinatilganofficial Şarkılarını tekrar eşine söyle yeniden...yeniden..hep..

Günaydınn😉Lokum gibi olsun günümüz lokkuumm🍥🙋

Kimsenin ne gemisi olun..ne de limanı...
Siz deniz olun..Umut olun..Huzur olun..
Masmavi💙

Songülcüğümün yeni guzellik merkezinde bakımlardayız💆Çok şık yeni mekânları&uygulamalarda cabası❤yaza hazırlıklar

Most Popular Instagram Hashtags