egzonahalabaku egzonahalabaku

181 posts   1149 followers   510 followings

Egzona B. Halabaku  -Fashion Designer ❤ C O N F I D E N C E & S I M P L I C I T Y ♥ FAMILY ❤️

😍

Njëra nga skicat e mija kur kam qenë fëmijë, më kujtohet dashuria që kisha ndaj artit edhe atëherë edhe pse njohuritë e mija për teknikat e vizatimit e njohuritë për botën e modës ishin më pak të vogla sepse isha më e vogël sigurisht, shumë e shumë herë isha kritikuar se kaloja më shumë kohë duke vizatuar sesa kushtuar rëndësi lëndëve shkollore, por arti ishe ai që më flente në zemër dhe e dija që tërë atë kohë po bëja atë që unë doja dhe jo qfar tjerët dëshironin për mua.Kjo shkon për të gjithë fëmijët që kanë ëndrra, shkoni pas tyre dhe mos lejoni askënd t'iu thot se ju nuk mundeni ta bëni apo nuk është e duhur për ju, ju jeni ai që vendosni për ëndërrat tuaja dhe askush tjetër.Me shumë dashuri E.H 💕

Urime ditëlindjen vllau im bukurosh, falë teje gëzoj privilegjin të jem motra më e lumtur në botë, qofsh gjithmonë kaq pozitiv dhe njeri që i bën të lumtur njerëzit përreth teje...Pa marr parasysh se ku na qon jeta ti do mbetesh gjithmonë në zemrën time, të dua shumë ❤️

🌸

Dress by: @dreniamra_ 🌸

Teta ma e mire n'boteee 💕

😘

💛

Me as a parent 😂

Most Popular Instagram Hashtags