[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

egemen_bagis egemen_bagis

282 posts   2370 followers   7 followings

Egemen Bağış  T.C. Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı 22, 23 ve 24. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili resmî hesabıdır.

http://www.egemenbagis.com/

Bugün iki ayrı ulusal gazetede iki ayrı makalem yayınlandı.
Konukyazar olarak kaleme aldığım makalelerden;
Star Gazetesi Açık Görüş ekinde yayınlanan yazımda Türkiye-Almanya ilişkilerini değerlendirirken Almanya ile seçimleri sonrası ikili ilişkilerin karşılıklı iyi niyet adımlarıyla toparlanması gerektiğini savunduk: http://m.star.com.tr/acik-gorus/almanya--ile-iliskilerimizi--nasil-yonetmeliyiz-haber-1257918/

Türkiye Gazetesinde yayınlanan makalemde ise Kuzey Kore'nin yarattığı küresel tehditin küresel bir yıkıma dönüşebileceğine dikkat çekmeye çalıştım:

http://m.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/egemen-bagis/598568.aspx

Okumak isterseniz Twitter hesabımdan ulaşabilirsiniz;
www.twitter.com/EgemenBagis

#egemenbagis #egemenbağış #türkiyegazetesi #kuzeyırak #kore #köşeyazısı #konukyazar

Bugün Şehit Prof.Dr. İlhan Varank Sancaktepe Hastanesi Bünyesindeki Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi açılışına katıldık. Ünite, son 14 yıldaki sağlıkta yapılan reformun özeti niteliğinde.

Emeği geçenlere teşekkürler.

#hastane #sağlık #ünite #açılış #ilhanvarank #15temmuz #egemenbagis #egemenbağış

Sn @drmustafaaydin ‪hocam ile İstanbul Aydın Üniversitesi yeni eğitim dönemi etkinliklerine katıldık. Gençlerimizin heyecanı geleceğe yönelik hedeflerimizin habercisi niteliğinde.
@iaukampus
#iaü #kampüs #istanbulaydınüniversitesi #öğrenci #egemenbagis #egemenbağış

Tüm Gazilerimize Minnettarız!

Bugün başlayan eğitim öğretim döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilere ve eğitim camiamıza başarılar getirmesini dilerim.
#eğitim #öğretim #başarı #okul #öğretmen #öğrenci #egemenbagis #egemenbağış

Sevgili Sevda & Fuad yepyeni bir aile kurdu. Allah onları ve tüm çiftleri hep mutlu etsin. Muazzam bir anne ve gerçek bir dost olan @selmaturkes Fuad'ını @fuadbezmen evlendirdi. Eşim @beyhanbagis ile mutluluklarına şahit olmaktan onur duyduk.

#sevdafuad #wedding #beachwedding #love #marriage #matrimony Hep mutlu olun, hep mutlu kalın... Çok keyifli bir organizasyondu @cherieflowersandevents Bravo @aslikuseyrioglu @mandarinorientalbodrum
@sevanbicakcijewellery @oya.basar @sinancetinofficial @pelakat @sabatumer @songulhatisaru @ozlemdenizmen @cananbarlas @elabarlas @monikipekel @reyhanipekel @endermermerci @bpointbybilgundereli #canpaker #vedataşcı

‪Kalleşler idam etmeseydi belki adını her duyduğumuzda duygulanmaz, Fatiha okumazdık‬. Astılar ama unutturamadılar asla unutmayacağız. ‪İdam yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz‬. Demokrasi şehidimiz nur içinde yatsın. ‪#Menderes#vatan #millet #demokrasi #huzur #türk #türkiye #hak #hukuk #adalet #egemenbağış #egemenbagis #adnanmenderes

‪Darülaceze Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Yeşilçam Yazlık Sineması açılış gecesine katılıp büyüklerimize hitapta bulunduk.

Eskimeyen dostumuz #İspanya Dışişleri eski Bakanı Sn Miguel Moratinos ile beraber Dışişleri Bakanımız Sn @mevlutcavusoglu 'nun misafiriydik.

Istanbul, Istanbul

Most Popular Instagram Hashtags