efsoski efsoski

245 posts   12,194 followers   4,297 followings

Osman Muzaffer Afyon  Gezgin:111 ülke İletişim: gezginmemur06@gmail.com www.showtv.com.tr/programlar/sahne/show-ana-haber-memur-maasiyla-7-kita-102-ulke-gezdi/54702

Ben daha denize bile giremeden ne demek yaz bitti ya? Pişt eylul.. ekim.. kendinize gelin lan! .

#yaz #bizbittidemedenbitmez #filipinler #boracay #gezi #gezgin #tatil #ankara #memur

Programın tamamını izleyemedim ağlamaktan.. Ankara'da sokak sokak yaşadığımız aşklar.. Birlikte kurduğumuz hayaller geldi aklıma kardeşim.. Uzun uzun yazdığımız kitaplar.. Benim iri bedenime bir türlü pandomim öğretemeyip çıldırmak üzere olduğun dakikalar aklıma geldi.. Küçüklüğümüzden beri birgün olacak diyerek hiç vazgeçmedik hayallerimizden ve ben sana bugün söz veriyorum.. yakın zamanda hepsini gerçekleştireceğiz.. Ferhat Kılıç.. eşi benzeri olmayan bir hayat süren gönlü çok güzel bir adamdır.. Ankara sokaklarında her akşam gösteriye çıkar.. Merak ederseniz hayatını Trt Haber - Sokak Güzeldir 1.Bölüm yazarak izleyebilirsiniz.. @dta.yapim elinize sağlık harika bir program olmuş..

Ben kör ama iyi kalpli satıcı.. Güzel ablama bir Iran halısı vereyim?
#iran #shiraz #gezi #gezgin #esnaf #fakiramagururlu

Duvarlar.. bazen siyasi.. bazen korkudan.. bazen acizlik.. en çok da kendi etrafımıza ördüğümüz duvarlar.. Duvarlar olmadan hayat çok daha güzel..

7. yılımızı da.. acısıyla.. tatlısıyla.. yeni arkadaşlarla.. dostlarla.. seveniyle.. sevmeyeniyle.. birbirinden güzel şehirler, caddeler, mekanlar keşfederek.. her seferinde başlarken aynı heyecanla.. biterken aynı hüzünle.. çok şükür kırmadan dökmeden.. kazasız belasız.. elimizden geldiği kadar kaliteli.. ve başarıyla bitirmenin haklı gururu pozudur bu.. .

Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar demiş Victor Hugo.. Evet kimseler nelerden fedakarlık ettiğinizi, bazı şeyleri gerçekleştirebilmek için ne aşamalardan geçtiğinizi bilmez.. bilemez.. ama biz çok şükür otobüsü varış noktasına yeniden yanaştırdık.. .

Başta can dostum, yol arkadaşım Ömer olmak üzere, koordinatörümüz canımız Sinopa ve tüm katılımcılarımıza bize bu yollarda yeni keşiflerde eşlik ettikleri için sonsuz teşekkür ederim.. Seneye görüşmek dileğiyle.. @genclergeziyor

Kimler eski zamanlarda yaşamak ister?
#charliechaplin #oldiesbutgoldies

Çok gezen mi? Çok okuyan mi?.. bence.. Gezerek okuyan..😁
#paris #kültür #sanat #cadde

Babasının oğlu..

Insan kendini tanıyamıyor bazen.. Hangi sen gerçek sensin? Hangisisin?
.

Hayat denen kumarhanede, her kartlar dağıtıldığında.. aslında kimseyle değil tamamen kendisi ve vicdanıyla bir yarış içerisine giriyor insan.. ve hiç tanımadığı.. aşina olmadığı.. bir yüzü daha ortaya çıkıyor..
Bazen aşk.. bazen para.. bazen de hiç değmeyecek bir mevzu.. yeni yeni senler oluşturuyor masada.. Bazen çok iyi saklıyorsun gerçek seni.. herkesi kandırdığın gibi en çok da kendini kandırıyorsun.. bazen utanıyorsun yaptıklarından ve kabuğuna çekilip boynunu büküyorsun vicdanına.. Bazen herşey mükemmel gidiyor eski saf temiz günlerindeki gibi oluyor insan.. bazen de bir çuval inciri köprüden aşağı atıveriyor.. .

Son kartlar dağıtılana.. masadan kalkana kadar halen daha zamanın var gerçek ve doğru seni bulabilmek için.. ama hangisi sensin? Yalancı? Dürüst? Temiz? Kirli? Olgun? Kibirli?...

Paris'de Selena Gomez'le birgün geçirdikten sonra her kapı insana açılıyor tabi.. Her yerde bir ünlü muamelesi.. bibişiyler..
#selenagomez #paris #redcarpet

Aslında kazanmak nedir ki?
En büyük zaferi kazandığında bir Antonious olduğunu düşün; Paris'e geldiğini ve o takın altında olduğunu ve bütün insanların senin altında olduğunu düşün ve gücün en üstünde olduğunu.. Yalnız kaldığın o anda "n'oldu be, şimdi n'olacak?" diyorsan kaybedensin sen, kaybetmişsin. Yani o anda en büyük zaferin içinde kaybetmişsin..
#paris #zafertakı #ark

Eveeett arkadaşlar.. Milano'dayız..😎
.

Ödüllü sorum:
📍Videodaki alişveriş merkezinin adı nedir?
.

Evet gittigim her ulkeden oraya has hediyeler dagitiyorum.. Kazananlar bilir benden ödül kapmak çok kolaydır, hediyelerim de güzeldir. Artik hediyelerime Özikizler  şahane tepsi tatlılar da eklendi.. Bundan sonra ödüllü sorularımın iki kazananı olacak.. Birisi benden diğeri @ozikizlerkunefe den.. . 📍Sizlere 30 Agustos'a kadar, farklı sehirlerden ödüllü sorular soracağım. Tüm bu soruların hepsine 3 Eylul 2018, 14.00'a kadar cevap verebilirsiniz.  Hepsinin kazananlarını (4 benim hediyem, 4 tepsi tatlı kazanan) 4 Eylul 2018 akşamı ilan edeceğim.
Yorum yapanlar arasından random.org ile belirleyeceğiz.
.

Öyle genelde herkesin yaptığı gibi, onu beğen şunu beğen, sülaleni etiketle, 2 şpagat bir salto at, bakkaldan 2 ekmek al, yan komşunun ziline bas kaç gibi milyon tane isteğim de olmayip 1 yıl süren bir cekiliş süreci de olmayacak..
. 📍Tek yapmanız gereken bu paylaşımın altına yorum şeklinde ödüllu sorumun doğru cevabıni yazmak ve yanina bir arkadaşınızı etiketlemek.. (Beni etiketleyeni kabul etmiyorum😃) Bir de bizlere destek veren @ozikizlerkunefe instagram sayfasını beğenmek.. Sadece bu kadar.
.

Dilediginiz kadar yeni yorum yapıp yeni birini etiketleyerek fazladan cekilis hakki kazanabilirsiniz.. Evet bir sonraki ülkede görüşmek üzere gençler.. Kimbilir belki Ohrid'de bir ağacın altından, belki Budapeşte'de tekne turundan, belki de Paris'de Eiffel'in altında mangal yaparken sorular sorabilirim her an size😃✌
.

#genclergeziyor #milano #italya #ödül #hediye #süpriz #gezi #gezgin #seyyah #seyahat #ankara #memur #özikizler #künefe

Most Popular Instagram Hashtags