edilek843 edilek843

649 posts   1079 followers   3775 followings

🌟🌟🌟Dilek Eren🌟🌟🌟  FE İNNE MEAL USRI YUSRA.... İNNE MEAL USRI YUSRA...Evli 💍💍💍💍MUTLU 👫🤗🤗

@maximileskart özgurce Türkiyem icin ayakta dimdik durmak #enözgüranım

#Repost @heliocareturkiye (@get_repost)
・・・
🎁 @HeliocareTurkiye ‘de #çekiliş Başlıyor! 🎉
Çekilişe Katılmak İçin:
👉🏼❕ @HeliocareTurkiye Instagram sayfasını takip edin.
👉🏼❕ En az 3 Arkadaşınızı “AYRI-AYRI” yorumlarda etiketleyin. (1 Yorumda, 1 Kişi!)
👉🏼❗ Etiketlediğiniz her ekstra bir arkadaşınız size +1 Çekiliş Hakkı Kazandırır!
👉🏼 ‼️ Bu postu bizi etiketleyerek re-post ettiğinizde ise +5 Çekiliş hakkı kazanırsınız! 🗣 Son katılım 30 Ağustos 00:00’dır. 🗣Tanımadığınız kişileri ve/veya fenomenleri/ünlüleri etiketleyen arkadaşlar eğer 3kişiden az etiket yaptılar ise yarışma dışı kalacaklardır. 🗣Çekiliş sırasında 2 Ödül için toplam 2 Asil 2 Yedek talihli belirlenecektir.
#HeliocareTurkiye

#Repost @well_groomed.ladies (@get_repost)
・・・
Merhaba sevgili takipçilerim ve benim blog aileme yeni katılanlar. Takipçilerime söz verdiğim üzere M.A.C Mineralize Rich Lipstick serisinden kendinizin seçeceği 2 adet ruj cekilisimi başlatıyorum. Kazanan takipçimin istediği renkler alacak olduğum M.A.C rujlarından dilerseniz başka lipstick serisinden de isteyebilirsiniz fakat limitiniz 200 TL'dir.
Katılım Koşulları; .
♥ Beni @well_groomed.ladies hesabını takip etmek
♥ Bu postu beğenip altına arkadaşlarınızı etiketlemek. Her Etiket +1 hak. !! Etiketlediginiz kişi de çekilişe katılırsa o etiketiniz +2 hak olarak kabul edilecektir.
!!!! Tanımadığınız ya da ünlü kişileri etiketleyenlerin katılımı geçersiz sayılacaktır.
. ♥Bu postu hikayenizde paylaşıp beni etiketlemek +3 hak
♥ Bu postu #cekilis #çekiliş #kimister #cekilisvar #wellgroomedladiesilecekilis hashtagslari ile paylaşıp beni etiketlemek +5 hak
♥ Sadık takipçilerim ve beni yeni destekleyen takipçilerimin bana sağladıkları desteği karşılıksız bırakmamak için çekiliş süreci de dahil olmak üzere tüm postlarımı beğenenlere benden ekstra +10 hak.
**Unutmayın herkes birçok arkadaşını etiketlecek üstelik aynı zamanda tüm postaları beğenen sayısı da hiçe sayilmayacak kadar var. Bu çekilişte şansınızı kendiniz belirliyorsunuz!!
Ben elimden geldiğince sizin şansınızı arttırmak için birçok alternatif sunmaya çalıştım. Çekilişimin bitmesine bir aylık süre başlamıştır. Katılım sayısına göre daha erken açıklanması ya da ufacık geç açıklanması olasıdır. .
.
.
.
.
.
.

Çok teşekkurler @madamecocotr 👍👍👍

#Repost @iste_ucuz_ayakkabi (@get_repost)
・・・
📣📣Merhababalar🤗
Merakla beklenen ve cok istenen haftalik cekilisimizi baslatiyoruz😇
Peki dilediginiz ayakkabiya sahip olmak icin yapmaniz gerekenler neler ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 👉 @iste_ucuz_ayakkabi ve @melody__butik sayfalarimizi takip etmek⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇👉Gorseli begenmek ve altina 5 arkadasinizi etiketlemek.. (gercek kisiler olmasi ve arkadasinizin olmasi zorunludur ticari sayfalar unlu kisiler gecersizdir. Ayrica her etiketlediginiz 5 kiside isminiz 1 kere daha yazilir sansiniz artar..) ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 👉Yorumlariniz da #iste_ucuz_ayakkabi hastagiyle arkadaslarinizi etiketlemeniz⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ ⬇⬇👉cekilis fotografini repost edip kendi profilinizde resmin uzerine @iste_ucuz_ayakkabi etiketiyle paylasmak...
.. 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣Cekilisimiz 18 agustos cuma gunu saat 19.00 da canli yayinda yapilacaktir. Kazanan arkadasimiz diledigi ayakkabiyi secme hakkina sahiptir. O sure zarfinda takipten cikan arkadaslarimiz kazansa da gecersiz sayilacaktir.. 📣Bana cikmaz diye dusunmeyin sadece 5 dakikanizi ayirip sansinizi deneyin😇 HERKESE BOL SANS😇

#Repost @tablosso (@get_repost)
・・・
@tablosso dan 5 parçalı mdf tablo kazanmak ister misiniz ?
Yapmanız gerekenler ;
@tablosso hesabını takibe alın, yorum kısmına 5 arkadaşınızı ekleyin ve resmi beğenin
Bu resmi Sayfanızda 'Repost' yada hesabınızda #tablosso hastagıyla paylaşın
29 Ağustos da kampanyamız sona erecektir.
Çekiliş sonuçları 30 Ağustos Zafer Bayramın da açıklanacaktır. #cekilis #cekilisvar

Most Popular Instagram Hashtags