edauzunulger edauzunulger

158 posts   261 followers   142 followings

Eda ÜLGER  🐰EFERK❤️

Bize bahar soğuk bi kış gününde geldi 🌸💮🍀🌼🌷🌺
Babasıyla beraber annesinin odaya gelmesini bekleyen, dünyaya geleli 30 dk olmuş bi - 🐰-
Böyle güzel yenidoğan mı olunur 🍼😍

Agucuk 🐰
Bu aralar en sevdiğimiz ve tek söyleyebildiğimiz kelime bol bol agu📢 🍼
#çokaşk #75günlükerk

Oldu da bitti maşallah ❗🐰
Miniğimiz bugün sünnet oldu 🍼💉
Konu Erk olunca hemşire olmama rağmen sağlığıyla ilgili her konuyu en ufak uygulamada olsa A dan Z ye araştırıp öyle karar veriyorum.Mesleki deformasyon sanırım.Ne kadar vaka görürsek görelim hiç biri yavrumuzun parmağından alınan kan kadar içimize işlemiyor.😢@acitmayandoktoramca yı da bu sebeple detaylı araştırma sonucu buldum ve gerek tecrübesi, bize ve oğlumuza yaklaşımı, operasyon sırasında sevgisi, sıcaklığı, yakınlığı, bebeğimizin sakinleşmesi için olan ninniye, operasyona başlamadan önce olan duasına, minik hediyesine kadar düşünceli oluşuyla gönlümüzü fethetti. İyi ki tanımışız sizi, her şey için çok teşekkür ederiz 🌼 #şiddetletavsiye

🌼
#manisatbtsi 🌄

Ne demek bu cuma @acitmayandoktoramca ya gidicez ❓❗😂

Çok aşk annecim 🐰 #70günlükerk

Dünyanın en güzel vesikalığı 🧚🏻‍♂️🐰

Anne fotisi 🐈

55 günlük Erk Tardu 🐰.
Oğlum 💙
Sesini ilk duyduğum an, seni ilk gördüğüm an kalbim yerinden çıkıcak gibiydi..Kucağıma biraz sonra toplantıya giricekmiş gibi uzun saçları yana taranmış, minik papyonlu bi tulum giydirilmiş minnakcık seni verdiler. Görülebilecek en minik jöndün. Öyle güzeldin ki, öyle güzelsin ki. Nazar değdirmekten korkup, gözlerim buğulanarak, dilimden şükürler dökülerek seviyorum seni öyle tertemiz öyle saf.
Hayatta edindiğim hiç bir başarı, kazandığım ya da elde edince en mutlu olduğumu sandığım her şey birer sanrıymış sadece.. Hiç bi tarifi yokmuş o anın. Bu hayattaki gelinebilecek en yüksek mertebe anne olmakmış meğer.
#maşallahoğluma
#mybaby #myson #purelove

Allah Allah Allah Allah bu nasıl sevmek 🤤😍

🐰

Uzanmışım mamaroo'ma, güneş damlar içime ☀️ 🎵
#dvitzamanı #keyifbebesi 👶🏻

Most Popular Instagram Hashtags