eceozdikici eceozdikici

1,314 posts   85,405 followers   708 followings

Ece Özdikici  Menajer: Nimet Atasoy

Haydi bu da gelsin o zaman:)
Fotoğrafları ceken, videoyu hazırlayan @oktaybingol ün de ellerine saglik. Aslında daha uzun bu video ama instagram cok kuralci:)
#anniversary #tbt @kocapita

Arkadaslar; bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Böylece bazı sorularınızın bitecegini, ama şaşıranların artacağını düşünüyorum. 😂 Ben evliyim arkadaslar😍Zamanında biz de evlendik. "Aaaa evli misiniiiiizzz?" Evet!🍀 Bu konuya açıklık getirdikten sonra, geleyim evliliğin faydalarına.
Evlilik falan şekil arkadaslar. Sevgili olmak, beraber olmak, evli olmak..adı her ne ise, ici dolu olsun. Yoksa nice evlilikler var ki, vitrin çok güzel ama içeri giriyorsun alacak bir sey yok. BERABER OLMAK kelimesini sevdim ben. @kocapita ile BERABER OLMAK neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz. Dayanışıyoruz, yardımlaşıyoruz, destek oluyoruz..Böyle seyler soyleyecegimi düşünüyorsunuz.. kelebekler böcekler, cicekler...Yok boyle bir sey arkadaslar.😂 Kimseden duymaya alışık olmadığınız şeyleri soyleyeyim size. Kime sorsaniz herkesin tuhaf masal gibi iliskisi var. Bizimki bir iliski nasilsa oyle. iliski gibi iliski. Yani ne demek istiyorum?Tabii ki dayanışıyoruz, tabii ki yardımlaşıyoruz, seviyoruz, geziyoruz, yaninda da kavga ediyoruz, küsüyoruz, konusuyoruz, anlamaya çalışıyoruz, anlamıyoruz, fikir ayrılığı yaşıyoruz, çözmeye çalışıyoruz, sonra yine seviyoruz. En cok bu "sonra yine seviyoruz" bölümünü seviyorum. Böyle güzel! Bugün de evlilik yıldönümümüz. #tbt❤️ uğruna anlattım bunları. @kocapita yı tanimak isterseniz bugün koyduğu hikayesine bakın. 😉 Bugüne uygun gördüğü fotoyu hep beraber alkıslayalim. 🎈🎈😂KUTLU OLSUN.
Seviyorum sevgilimi!

🍀🌿🍂🍃🌲🌳🌴

#Repost @fazilsay (@get_repost)
・・・
Öncelikle, yazacaklarım tamamen şahsi konular değildir. Önümüzdeki aylarda tepeden tırnağa görüşmeler gerçekleştireceğim, Önümdeki engelleri, önyargıları, yanlış algıları yok etmek istiyorum. Memleketimi çok seven bir insanım, ve sanatımı tüm dünyada olduğu gibi kendi ülkemde de icra etmek istiyorum. Benim konserlerimin sadece bir kaçı Belediyeler ile, önce bu sayının artmasını bu ilişkinin doğmasını, halkla buluşmalarımızda, Belediyelerin desteğinin artmasına çalışacağım... Bu sayı artmalıdır..Bu önyargı kırılmalıdır. Fazıl Say da bir Türk vatandaşıdır, Benimle bir konser için çalışan bir belediye suç mu işlemiş olur, lütfen, bu yanlışlardan dönelim. Sonra Üniversitelerde tekrar konserler vereyim istiyorum, yıllardır davet edilmiyorum, gençlerle buluşamıyorum, bu kapıların da ardına kadar açılması için gayret edeceğim. Şansımı tekrar ve tekrar deneyeceğim.
Önümde zor bir süreç var, ve bakın, neredeyse tüm kapılar kapalı. Devletin kurumlarını zaten geçtim, yıllardır yasaklı gibi bir durumdayım, hem yorumcu hem de besteci olarak... Dünyanın en önde gelen kurumlarıyla yılda 100 kere çalışıyorum, ülkemde bu olamıyor, acı bu...
bu durum kime ne kazandırdı ki?
En üstten en alt kademelere yayılmış “Fazıl Say defolsun gitsin” algısına karşı mücadele vereceğim. Çünkü “Fazıl Say defolsun” zihniyetinin kimseye bir faydası yoktur, 81 milyon insanın bir tanesine bile faydası yoktur, Bu sadece utanç yaratır, tğm dünyada tepki görür ve hep de tepki gördü, her seferinde.Bakın; bir sanatçının hiç bir suçu yokken kovulma aşamasına gelmesi, işlerinin engellenmesi de bu ülkedeki sanat camiasının kötü etkilenmesine sebebiyet verir, diğer tüm sanatsal faaliyetlerin amacını da anlamsızlaştırır.Bu yanlıştır. Bu hatalardan dönelim istiyorum. Tekrar diyalog ve uzlaşı elimi uzatıyorum. Memleketimde sanatımı pürüzsüz icra etmek istiyorum. Burada herkesten de destek bekliyorum. Sonuna kadar Atatürkçüyüm Gurur duyuyorum bununla...Düşünceler, duruşlar, kültürler farklı olabilir.Ama dost olunmayacak diye bir şey yoktur. Gelin bu hatalardan dönelim.. yazımı paylaşalım..
İçtenlikle
#fazilsay

Bu haftanın #tbt si masal şehir #cashais den.. 2016💕

🐍🐛🐜🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐉

🙏

🌞 📷: @kocapita

#tbt Bayram kafası bir baska 💕💕

"Kızımız" ı camdaki delikten besleyebilirsiniz diye yazmışlar. Siz kızınızı camdan incecik bir koridor kafese koyup, üzerinden para mi kazaniyorsunuz? "Kızımız" deyince şirin mi oldunuz?! Vahşi hayatta yasaması gereken bir hayvanın acı çekmesine nasıl sebep oluyorsunuz??? Oraya giden insanlar bunu nasıl izleyebiliyor??? Kimse bu hayvanın korkunc bir hayata mahkum edildigini anlamiyor mu? Hic mi düşünemiyorsunuz??? ANLAYAMIYORUM. @mevzoo BU NASIL BİR CANİLİK??? #mevzookapatılsın

#Repost @batukaya_ (@get_repost)
・・ sen de Eylül ve Leyla için instagramını bir gün olsa karart #leyla #eylül

Önce çocukları ve hayvanları, sonra tüm halkı koruyamiyorsan... Bana yaptigin sey olarak "Sizi korudum, sizin guvenliginizi sagladım" de. Kadınları evlere kapatmak yerine, erkekleri eğit. Kadınların giysilerine karışma, erkeleri egit. Insanların cinselligine karısma, insanları egit. ARTIK ŞU YASALARI CIKART.

Evet hayat bana güzel. Başka türlüsünü iddia etmedim zaten😉

Most Popular Instagram Hashtags