ebruelverofficial ebruelverofficial

932 posts   50059 followers   536 followings

ebru elver Official  www.ebruelver.com.tr/ Menajer: Murat Zor 05322541901/ Özledim klibini izlemek için 👇🏼

https://youtu.be/FncZMmYNl6s

#Repost @ardaerel (@get_repost)
・・・
Anormallikle, normallik birbirine karıştı.
Birini salt şekilde sadece "sevmek" unutuldu. Cümleler değişti, açık açık "seni çok seviyorum, benimle beraber ol" cümleleri gitti; yerine "ad koymayalım ilişkimize" eklendi, "sadece cinsellik aramızdaki, başka şey bekleme" eklendi. "Öpüştük sadece, neyini büyütüyorsun? eklendi.
Duygudan uzak, sevgiden uzak, romantizmden uzak bambaşka bir dünya yarattılar ve bize bunu empoze edip, bunu normalleştirdiler!
Sonra bunlarla kalmadılar, başka şeyler yarattılar.
Eğer biriyle berabersen ve ilk 1 ay hiçbir cinsel bir şey yaşamıyorsan, bunun adını "anormallik" koydular. Halbuki normalde, biriyle bir şeyler yaşayacaksan, bunu planlamazsın. Bir şey yaşanacaksa yaşanır. Kimine göre 1. ayda, kimine göre 1. günde, kimine göre 1. yılda yaşanır bu şey. Her şeye zaman koydular! YAŞA VE TÜKET HEMEN MANTIĞI.
Bunu da geçtiler. Eğer sevgilin yoksa seni garip yaptılar, çirkin yaptılar, beceriksiz yaptılar. Halbuki sevgisiz olan her şeye karşıydın sadece! Seni anormalleştirdiler.
Birini unutamıyor musun? Başkalarıyla cinsel ilişkiler yaşamanı önerdiler, sevgisiz birlikteliklerde sevgi aramanı normalleştirdiler.
Bırak istediğin kadar anormal ol onlar'ın gözünde.
Hayatı sevgi'yle yaşayan herkes normaldir. Sevgi'siz yaşayan her kimse, GERÇEK anormal olanlar onlar.
#anormal #normal #ardaerel

🌞🏊🏽✌🏼#dukandiyetiseyirevresi

Doğru tercih 💇🏽👏 @ayskuaforsuadiye #ombre #saçrenklendirme

💁🏻

Doktorum, dostum @opdrresataktas öyle güzel dokundu ki bugün cildime, vitamin iğnesi yani #prp uyguladık ve sonuç ışıl ışıl sağlıklı, pürüzsüz ve renkli bir cilt 🤓💃🏻✌🏼 tavsiye ederim 👏 #prpfacial #cilt #dolgu #botox #ataşehir

📸🌞

Neden şaşırıyoruz? En sonunda doğanın da dengesini bozduk. Bitmeyen kentsel dönüşüm, inşaatlar, kesilen ağaçlar, koruyamadığımız doğa can çekişiyor elbet. Kısacası yıllardır kirletilen ve katledilen bir dünyanın içinde yaşamaya çalışıyoruz!! Ne doğaya ne hayvana saygı sevgi.. Bitmeyen güç ve para hırsımız.. ellerimize sağlık herbirimizin 🙏 #istanbulsağnak

#tbt #2006 📸🙋🏻

🌞✌🏼

Most Popular Instagram Hashtags