[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ebrahimramshini20 ebrahimramshini20

255 posts   11176 followers   69 followings

ebrahimramshini 20  با سلام، به استحضار می رساند این یوزر های قبلی من مسدود شده است. Ebrahim ramshini و ebrahimramshini 18 و ebrahimramshini 3387. فعالیت من در اینجا است.

بسمه تعالی
همکاران ارجمند، فرهیخته و گرانمایه
سلام علیکم
از ارسال پیام تبریک و ابراز محبت به اینجانب، کمال تشکر را داشته و امید است در فرصت ایجاد شده بتوانیم با همکاری همه کارکنان ارجمند و خدوم شهرداری تهران، انتظارات به حق کارکنان را برآورده ساخته و تلاش نماییم به شهروندان کلانشهر تهران خدمت صادقانه ارائه نماییم. توسعه و تعالی منابع انسانی شهرداری تهران آرزوی اینجانب می‌باشد.
با عنایت به وصول بیش از هزار پیام، نکاتی را لازم دیدم به اطلاع برسانم:
1- خانواده محترم شهدا و ایثارگران، با ارزش‌ترین دارایی مجموعه بزرگ شهرداری هستند و خدمت به آنان از الویت‌های کاری بنده خواهد بود.
2- پیام‌های محبت‌آمیز شما همکاران، شخصا توسط اینجانب مطالعه می‌شود و عنداللزوم دستورات پیگیری در این خصوص داده خواهد شد، لیکن بهبود فرآیندهای کاری به منظور تعالی منابع انسانی و همچنین یکپارچگی قوانین و مقررات، هدف اصلی و الویت کاری اینجانب بود و قطعا با تحقق آن، مشکلات شخصی و انتظارات به حق کارکنان مرتفع خواهد شد.
3- از همه همکاران عزیز و زحمتکش شهرداری تهران میخواهم در سایه مشارکت و همدلی و پرهیز از خرده فرهنگ‌های سازمانی با تمرکز بر حسن انجام وظیفه، کارها را سرعت بخشند. انشاءالله به درخواست‌های اداری شما نیز به سرعت و در کارگروه‌های مربوطه رسیدگی خواهد شد.
4- انشاءالله به زودی از طریق امکانات موجود در فضای مجازی به صورت مستقیم با شما همکاران عزیز گفتگو خواهم نمود اعتقاد راسخ دارم شأن نیروی انسانی شهرداری تهران نه بر اساس سلسله مراتب اداری و مدیریتی که با توجه به کرامت و منزلت انسانی همکاران و نیز توجهی که نسبت به خدمت به مردم دارند، می‌باشد و بر همین اساس تمامی کارکنان این حق را دارند که بتوانند با بالاترین مقام مسئول در حوزه منابع انسانی، مشکلات و مسائل خود را بدون واسطه در میان گذارند.
5- همانگونه که در جمع مدیران حوزه معاونت مطرح نمود‌ه‌ام اینجانب به شهرداری تهران نیامده‌ام که اعتبار، منافع و امکاناتی را برای خود یا جریانی فراهم کنم، این حضور صرفا برای خدمت به همکاران عزیزی است که موتور تحول سازمان بزرگ شهرداری تهران می‌باشند و از صبح قبل از طلوع آفتاب تا پاسی از شب در حال ارائه خدمات به شهروندان فرهیخته پایتخت ایران اسلامی هستند.
امیدوارم همه با هم در جهت تغییر و تحولی جدی در حوزه منابع انسانی پیش رفته که این مستلزم خواست و تلاش همه کارکنان فرهیخته و ارجمند شهرداری تهران می‌باشد.

#ابراهیم_شیخ_
#معاون_توسعه_منابع_انسانی
_شهرداری_تهران

کمتر از یک هفته بعد از قول #دکتر_نجفی برای به کارگیری #زنان در پست های مدیریتی #شهرداری_تهران این قول عملی شد

#صداقت
#شفافیت
#وفای_به_عهد
#تهران_شهر_امید
#زنان

#دكتر_ابراهم_شیخ
معاون_ توسعه_ منابع_ انساني_ شهرداري_ تهران_
شهردار محترم تهران جناب آقاي دكتر نجفي مديري برجسته و شايسته است كه از دولت شهيد رجايي تا كنون در مسئوليت هاي عالي نظام در وزارتخانه ها و معاونت رياست جمهور حضور داشته اند واز اعتماد ايشان و اعضای محترم شورای اسلامي شهر تهران كه با راي قاطع مردم انتخاب شده اند تشکر و سپاسگزارم و اعتماد آنها را پاس می‌دارم و انشاءالله در این آزمون موفق شوم.

امیدوارم اصالت و گوهر منابع انسانی را حفظ کنیم و سیاست‌های منابع انسانی با استراتژی سازمان یکسان به ثمر رسانيم.

تلاش خواهیم کرد از منظر تعالی منابع انسانی، شهرداری از سطح فرآیندها به توجه به شایستگی‌های منابع انسانی برسد.

از مديران معاونت انتظار پاكدستي و اصالت ، اجراي با كيفيت سياست ها و برنامه ها و بهره گيري از همه ظرفيت هاي موجود را دارم.

تلاش خواهیم کرد با همفکری، همراهی و کار تیمی همه کارکنان عزیز و خدوم شهرداری تهران، برنامه‌ها را با کیفیت اجرایی نماییم.

گزارشی از اتاق عملیاتی ضد شهردار تهران؛
روایت آنهایی که نجفی را با یک انتخاب به رگبار می بندند

این روزها انتخاب مدیران ارشد شهرداری تهران وارد مرحله حساسی شده است به نحوی که #محمد_علی_نجفی_شهردار_تهران ، هر حکم انتصابی صادر می کند، با سیل انتقادات جریانی مواجه می شود که به دنبال این است که نجفی را در بن بست مدیریتی قرار دهد.
به عبارت دیگر، گویا اتاق عملیاتی ضد شهردار تهران تشکیل شده است تا شهرداری تهران را در انتخاب مدیران ارشد به خصوص معاونين شهردار و شهرداران مناطق با اما و اگرهای گسترده ای مواجه کند.
امید است شهرداری تهران به دور از فشارها، به روند امید بخش تغییرات مدیریتی با رویکرد تخصصی گرایی و کارآمدی ادامه یابد.

نشست خبری سومین جشنواره «جعبه کفش» صبح سه شنبه ۲۱ شهریور با حضور #محمود #صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران، حجت الاسلام حسن ناصریپور معاون فرهنگی، مهدی محمدی مدیرکل روابط عمومی و امور بینالملل در سازمان فرهنگی هنری برگزار شد. جشنواره «جعبه کفش» برای سومین سال متوالی به همت معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت نهادهایی چون کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان دانشآموزی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایرانی و با هدف الگوسازی برای اجرای طرح «جعبه کفش» برای تمام نقاط کشور برگزار میشود.

۱۵ هزار جعبه کفش برای دانشآموزان نیازمند
در ابتدا محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری ضمن خیر مقدم گفت: طرح «جعبه کفش» در سال ۹۴با ابتکار سازمان فرهنگی هنری ابداع شد و در سال ۹۵ با کمک دکتر ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان تهران اجرا شد.
وی افزود: قبل از ورود به بحث طرح جعبه کفش میخواهم خبر موفقیت طرح سواد آموزی بچههای کار را اعلام کنم. در طرح سواد آموزی بچههای کار و مدرسه صبح رویش، تعداد ۵۳۴ دانشآموزی که به سن تحصیل رسیده بودند اما به مدرسه نمیرفتند، موفق شدند به مدرسه بروند و تحصیل کنند. ۱۲۸ نفر از این بچهها متعلق به روستایی به نام ابراهیمآباد هستند که در ۴۸ کیلومتری تهران قرار دارد.
صلاحی بیان کرد: به همت سازمان فرهنگی هنری، برنامه خندوانه و کمک مردم کلاسی برای بچههای روستای ابراهیم آباد دایر و معلمی به روستای آنها فرستاده شد. از برکت این موضوع روستای ابراهیم آباد, آباد شد. مهمترین نکته این است که به خود طرح پرداخته شود و نه اینکه کدام نهاد یا سازمانی آن را انجام دادهاست. طرح«جعبه کفش» باید به عنوان یک الگو برای تمام کشور باشد و خبرنگاران شهرستانی به عنوان یک مطالبه برای مناطق خود به آن بپردازند.
درحقیقت باید قدمی در راه فرهنگسازی برداریم. اتفاق مثبت دیگری که سال گذشته آن را انجام دادیم جمع آوری سر رسیدهای سفید بود که به عنوان سررسیدهای مهربانی نام گرفت. در این طرح سر رسیدهای سفید را جمع آوری و به شهرستانها ارسال میکنیم.
صلاحی در خصوص انتخاب نام جعبه کفش گفت: کفش یک نماد و عنوان کلی است و در ضمن داخل جعبه مشخص نیست و همین باعث میشود هر فردی در حد بضاعت خود وسیلهای را داخل جعبه بگذارد. هدف از انتخاب جعبه این بود که بچهها جعبه ها را کادو کنند و روی آن یک بیت شعر یا دلنوشته بنویسند و کاری هنری بکنند.
وی بیان کرد: پدر و مادرها باید اجازه بدهند این جعبههای کفش را خود

یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با حضور معصومه #ابتکار، محمدعلی #نجفی و علی #ربیعی در بوستان گفت‌وگو افتتاح شد.

♦️حضور وزير ورزش و جوانان و شهردار تهران در ورزشگاه آزادي ♦️بازی تیم ملی ایران و سوریه

شهردار تهران طي احکام جداگانه اي ، چهار معاون خود را منصوب کرد.

نجفي به ترتيب محمد مهدي حجت را به عنوان معاون شهرسازي و معماري، سميع الله حسيني مکارم را به عنوان معاون مالي و اقتصاد شهري، حجت الله ميرزايي را به عنوان معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شورا و حسن پورسيدآقايي را به عنوان معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران منصوب کرد.

نوبخت سخنگوي دولت :
#دکتر_محمد_علی_نجفی_شهردار_تهران_ از فردا چهارشنبه در جلسات هیات دولت شرکت خواهد کرد

#دكتر_نجفی_: کسی از جانب من اجازه انتخاب مدیران شهرداری و اعلام آن را ندارد

محمدعلی نجفی،شهردار تهران در صحن شورای اسلامی تهران، ری و تجریش:
🔹در اولین روز که حکم خود را تحویل گرفتم با وجدان خودم سوگند یاد کردم تا با تمام وجودم برای شهر تهران تلاش کنم.
🔹اولین اقدام اینجانب تدابیری که باید برای سرآغاز سال تحصیلی صورت بگیرد خواهد بود.
🔹جلساتی در خصوص منابع مالی با فرماندار و استاندار جلسات ویژه ای داشتیم.
🔹به دنبال درآمدهای پایدار هستیم.
🔹جلسات زیادی برای انتخاب همکاران جدید داشتم که کار بسیار سختی است.
🔹برای انتخاب مدیران جز توجه به شایستگی ها و اولویت شهرها به چیز دیگری پایبند نخواهم بود.
🔹دوستانی که از من انتظاراتی در انتخاب داشتند از من گله خواهند کرد اما گفته‌ام که با دقت بر تخصص انتخاب خواهم کرد.
🔹هیچ کسی از جانب من اجازه انتخاب مدیران شهرداری و اعلام آن را ندارد.
🔹فردی از جانب من انتصابی را در شهرداری اعلام کرده بود که شخص این دوست عزیز را از لیست انتخابم خط زدم.
🔹این مسئولیت خطیر و سنگین بر عهده اینجانب بوده و من نیز ریز بینی لازم را خواهم داشت.
🔹مشارکت مردم را در یک ضلع و شورای شهر و شهرداری و دانش آموختگان دانشگاهی را ضلع های دیگر مدیریت شهری می‌دانم.

https://t.me/

Most Popular Instagram Hashtags