ebrahimramshini20 ebrahimramshini20

214 posts   10808 followers   62 followings

ebrahimramshini 20  با سلام، به استحضار می رساند این یوزر های قبلی من مسدود شده است. Ebrahim ramshini و ebrahimramshini 18 و ebrahimramshini 3387. فعالیت من در اینجا است.

برادر بزرگوارم جناب آقای# علیزاده_ درگذشت پدر بزرگوارتان اینجانب را سخت اندوهگین ساخت
از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته
و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانم.

#کسانی_ که دلسوز #انقلاب_ هستند با هر گرایشی؛ میهن پرست، حزب‌اللهی، چپ یا راست، مهمترین وظیفه‌شان تحقق ظرفیت‌های بر زمین مانده قانون در سایه نظام اسلامی و با محوریت ولایت‌فقیه برای پیشرفت کشور است

#آیین_افتتاح_پارک_کتاب_کودک
با حضور جناب آقای دکتر #صلاحی
رئیس هیات مدیره ورئیس محترم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
و هیات همراه
سه شنبه 20 تیر ماه
خانه فرهنگ امام علی(ع)

🔻یادداشت دکتر قالیباف برای شهید #ابوالفضل_رفیعی 🔹ابوالفضل یک طلبه رزمنده و عملیاتی بود. چندین بار مجروح شده بود، در جبهه‌های کردستان تا جنوب. در یکی از مجروحیت‌ها پشت ابوالفضل پر شده بود از ترکش‌های ریز که در سطح پوست متوقف شده بودند. گفتم ابوالفضل شانس آوردی که ترکش‌های عمیق نیست وگرنه آبکش شده بودی. برگشت و گفت من اینطور شهید نمی‌شوم. من «ابوالفضل» هستم و قراری با خدا دارم. من باید برسم به فرات و علقمه.
گذشت تا شب عملیات خیبر. دم غروب در آب‌راه «شط علی» آماده حرکت شده بودیم که صدایم کرد و گفت ببین باقر، امشب شب رفتن من است. من امشب به فرات می‌رسم و موعد قرارم با خدا امشب است. گفتم شوخی نکن. گفت مطمئنم که ما دیگر همدیگر را در این دنیا نخواهیم دید. همدیگر را محکم در آغوش گرفتیم. با لبخند گفت من بچه دارم اما خیلی دوست داشتم پسر دیگری می‌داشتم و نامش را الیاس می‌گذاشتم. به من قول بده که اگر بچه اولت پسر بود، نامش را الیاس بگذاری. قول دادم و رفت.
🔸ابوالفضل درست می گفت. آن شب آخرین دیدار ما در این دنیا بود. تا فرات رفت و برنگشت. من به قولم عمل کردم و نام پسر اولم را الیاس گذاشتم.
سالها گذشت تا دوباره پیدایش کردیم. شهید « #ابوالفضل_رفیعی» معاون فرمانده لشگر ۵ نصر، که پیکرش به عنوان شهید گمنام در دانشگاه فردوسی مشهد به خاک سپرده شده بود، حالا شناسایی شده. خوشا به سعادت او که مجاهدت، شهادت، گمنامی و غربت را چشید و در قرب الهی متنعم است.
خوشا بحال شهیدان‌مان که با خدای خود گفتگو‌ می‌کردند و با او وعده می‌گذاشتند و به وعده خدای‌شان ذره‌ای تردید نمی‌کردند.

#خط ‌حزب‌الله ۸۹ منتشر شد
# الزامات اتحاد ملی و ایجاد فضای جدید از کار و همکاری چیست؛ دوستان و دشمنان اتحاد
⁉️ چرا آمریکایی‌ها اینقدر گستاخ شده‌اند؟

🔵 معاون شهردار تهران در مراسم افتتاحيه دوره عالي منابع انساني شهرداري تهران: 🔴 نيروي انساني منابع پايدار موفقيت مديريت شهري محسوب مي شوند

معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران از نيروي انساني به عنوان بزرگ ترين اندوخته و مهم ترين سرمايه هر سازمان نام برد و گفت: نيروي انساني شهرداري تهران، منابع پايدار موفقيت مديريت شهري محسوب مي شوند.

#سيد_جعفر_تشكري_هاشمي در مراسم افتتاحيه "دومين دوره عالي منابع انساني شهرداري تهران" با اشاره به اينكه بايد در سايه ارتقاي سطح توانمندي علمي و نگرش حرفه ای مدیران، ظرفيت ايجاد تغيير نگاه نسبت به مسئله بسيار مهم منابع انساني را فراهم كنيم، تصريح كرد: اداره و مديريت پايتخت، نيازمند مديراني دانا، آگاه، مبتكر، خلاق و تصميم ساز است و اصل آموزش در تحقق اين فرآيند، نقش بسيار مهمي را ايفاء مي نمايد.
وي با اشاره به اينكه رسيدن به اهداف هر سازمان، بستگي به توانايي كاركنان آن سازمان در انجام وظايف محوله و انطباق آنها با شرايط محيط كار دارد، اظهار كرد: آموزش هاي سازماني و اجراي دوره هاي آموزشي، سبب بازسازي و بهسازي توان و دانش نيروي انساني مي شود.

تشكري هاشمي با بيان اين كه كاركنان از طريق فراگيري اين آموزش ها مي توانند فعاليت خود را متناسب با تغييرات سازماني و محيطي به طور مؤثر ادامه و ارتقاء داده و بر كارآيي خود و عملكرد سازمان متبوع خويش بيفزايند، تصريح كرد: آموزش هاي سازماني، نوعي تلاش مداوم و مستمر و كوشش برنامه ريزي شده به وسيله مديريت براي بهبود عملكرد سازمان از طريق ارتقاي شايستگي هاي علمي و توانمندي هاي حرفه اي كاركنان است.

وي با اشاره به برگزاري دوره عالی منابع انسانی در سطح مباحث پيشرفته رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی با اهداف سه گانه "ارتقاي سطح توانمندی هاي علمی"، "بهبود دانش و نگرش حرفه ای" و "انتقال مهارت های مورد نیاز مدیران" در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، اظهار كرد: اهميت و اثربخشي اين دوره آموزشي به برگزاري منظم، فراگير و علمي آن بر مي گردد و لذا همكاران بايد اين فرصت را قدر بدانند و با حضور موثر در اين دوره و به كارگيري توانايي و دانش خود، اثرگذاري عملكرد خويش را در حوزه منابع انساني ارتقاء دهند.

معاون شهردار تهران در پايان با تأكيد بر اين كه در جهان کنونی، "سرمايه انسانی و فکری"، "توانايي نرم‌افزاری"، "کارآفرینی" و "خلاقیت" به چهار شاخص اصلی مدیریت تبديل شده‌ اند، خاطرنشان كرد: حرفه‌اي کردن حوزه منابع انساني باعث مي‌شود که جايگاه واقعي اين حوزه در سازمان ارتقاء يابد و از اين طريق،

#️رهبرانقلاب: مسئله #اشتغال_جوانان بايد با جديت دنبال شود.

رئيس هيات مديره و رئيس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران جناب آقای محمود صلاحي در آستانه افتتاح «باغ کتاب تهران» ميهمان برنامه «فرمول يک» بود و مردم و گردشگران را به سفر يک روزه به اين مرکز، دعوت کرد.

برنامه عصرگاهي «فرمول يک» که با اجراي «علي ضيا» روي آنتن شبکه يک تلوزيون مي‌رود، عصر ديروز هفتم تيرماه ميزبان محمود صلاحي رييس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران بود.
بهانه اين دعوت، افتتاح رسمي «باغ کتاب تهران» بود. صلاحي در ابتداي گفت‌وگوي خود با علي‌ضيا مجري اين برنامه گفت: من مردم تهران، مردم ايران و گردشگران خارجي را به اين مجموعه دعوت مي‌کنم و اميدوارم تورگردان‌ها هم يک مکان ويژه را به مجموعه نقاط گردشگري تهران اضافه کنند. اميدوارم با استقبال مردم از اين مرکز تاثير قابل توجهي بر افزايش فرهنگ کتابخواني و به تبع آن افزايش سرانه مطالعه مردم ايران بگذاريم.
وي در پاسخ به اين پرسش که چه امکاناتي براي استفاده مردم در اين مرکز وجود دارد گفت: هر کشوري معمولا يک باغ کتاب يا يک فروشگاه دائمي کتاب دارد. بزرگترين باغ کتاب دنيا تا پيش از افتتاح باغ کتاب تهران متعلق به کشور آمريکا با مساحت 14 هزار متر مربع است. به همت شهرداري تهران در 10 سال گذشته در اراضي عباس آباد بزرگترين باغ کتاب جهان با ابعاد 110 هزار متر مربع ساخته شد و در هفته آينده به بهره ‌برداري مي‌رسد.
رييس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران ادامه داد: 65 هزار مترمربع از اين مجموعه مسقف است و مابقي را فضاي باز و يک درياچه مصنوعي در بر مي‌گيرد که به جز فروشگاه کتاب امکاناتي فراهم شده که يک سفر تفريحي يک روزه را براي کودکان و نوجوانان همراه با خانواده‌هايشان فراهم کند. اين مرکز با هشت سالن سينما، يک سالن تئاتر، رستوران و کافه کتاب پذيراي مردم باشد.
صلاحي با تاکيد بر بخش نمايشگاه و فروشگاه کتاب در اين مجموعه گفت: فروشگاه‌هاي کتاب در سراسر کشور، تفکيک شده است. تفکيک‌هاي از جمله سني، موضوعي و يا بخشي و فروشگاه‌هايي که تفکيک شده نيستند نيز، فضاي کافي براي ارائه به مخاطب خود دارند. در باغ کتاب تهران تا به امروز 400هزار جلد کتاب جانمايي شده و اين مرکز توان ارائه 800هزار جلد کتاب را دارد.
رييس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران اضافه کرد: مهم‌ترين قشر براي آموزش و پرورش فرهنگ «کتاب‌خواني» کودکان و نوجوانان هستند و در اين مرکز مجموعه‌اي ويژه براي آنها تدارک ديده‌ايم. «ساينس هال» يکي از ويژه‌ترين بخش‌هاي باغ کتاب تهران است. يک کودک مي‌تواند با تکنولوژي روز، با بازي و سرگرمي علم آموزي کند.

#رهبرانقلاب: اگر زن ها با #قرآن مأنوس شوند، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.
چون زنِ آشنای با قرآن میتواند در #تربیت_فرزند تأثیرات زیادی داشته باشد.

به نام خداوند قادر متعال

سلامي دوباره به شهيدان جاودان انفجار دفتر حزب جمهوري اسلامي

هفتم تيرماه ١٣٦٠ يادآور خشم و كينه توزي دشمنان و منافقان كوردلي است كه چاره خود را در بيچارگي محض خويش ديدند و تعدادي از بهترين ياران امام و ملت را به شهادت رساندند.

آرمانهاي بلند اين شهيدان والامقام و شهيد مظلوم آيت الله بهشتي در گوش تاريخ و بر قلب همه ملت عزتمند ايران اسلامي همانند چشمه ساري زلال حيات بخش است كه مسير ما همان راه سعادتمند و غرورآفرين شهيدان اسلام است.

جهاد ادامه دارد و كلام ناب حضرت روح الله (ره) كه بهشتي مجاهد را يك ملت خواند، نصب العين امروز و فردايمان قرار داديم تا گامهايمان در صعود به قله هاي ايثار، جهاد و شهادت محكم تر حركت كند و آن ياران وفادار شهيد نيز از گفتار و رفتارمان خوشنود و راضي باشند.

به روان پاك و آسماني شهيد مظلوم دكتر بهشتي و هفتاد و دو يار شهيد انقلاب و ميهن عزيز، سلام و درود هديه مي كنيم و پيام جاودان آنان را در نداي شكوهمند" من انقلابي ام" با تمام ايمان و باورهاي عميق خود به پيروزي اسلام عزيز و نابودي استكبار جهاني و مزدوران آن در تمام جهان فرياد مي زنيم.

سيدجعفر تشكري هاشمي
معاون توسعه منابع انساني
شهرداري تهران
هفتم تيرماه ١٣٩٦

🔻رهبر انقلاب، صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر:
🔹ملت عزیز ایران سرافراز باشند که کارهای بزرگی انجام دادند؛ دل شاد کنید، امید در دل بپرورانید، کارهای بزرگی انجام دادید؛ اندکی پیش از ماه مبارک، اولاً آن #انتخابات پرشور و باعظمت را توانستید به دنیا نشان بدهید؛ ثانیاً همین #راه‌پیمایی روز قدس، کار باعظمتی است.
🔹این تهاجم قدرتمندانه‌ی #سپاه به دشمنان هم کار بزرگی بود. ۹۶/۴/۵

بازدید دکتر #قالیباف از مراحل پایانی پروژه "باغ کتاب" و فاز دوم "باغ پرندگان تهران" ۹۶/۳/۴

Most Popular Instagram Hashtags