[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ebccosmetics ebccosmetics

1055 posts   5875 followers   480 followings

EBC Cosmetics  Cosmetics Leader in Kosova / since 1993. Luxury cosmetics, world's most popular brand names handled with professional costumer care.

http://www.ebc-company.net/

Trajnimi i Clinique për shitëset e EBC. @clinique
Sepse këshillueset tona të bukurisë të trajnuara mirë dhe dhënia e informacionit të duhur të lëkurës për klientët tanë është tejet e rëndësishme për ne.
.
.
Clinique Training in EBC Cosmetics, Because having well trained beauty advicors and giving the right skin information to our costumers is crucial for us.

Our Clinique Event -
In EBC Cosmetics we love giving advanced beauty advices, we love to make women beautiful and and happy !!! .
.
Ngjarja jonë e Clinique -
Në EBC Cosmetics ne me dashuri japim këshilla të avancuara të bukurisë dhe kujdesit ndaj fytyrës, qellimi ynë është ti bëjmë femrat të ndihen të bukura dhe të lumtura! .
#ebccosmetics #clinique #makeup #skincare #kosova #prishtina #beauty

For the first time in Kosova ; Fragrances, Make up, Cosmetics, and Skin Care by Christian Dior, at EBC Cosmetics. .

Për herë të parë në Kosovë; Parfumat, Make Up, Kozmetika dhe Kujdesi për lëkurën nga Christian Dior në EBC Cosmetics.

For the first time in Kosova ; Fragrances, Make up, Cosmetics, and Skin Care by Christian Dior, at EBC Cosmetics. .

Për herë të parë në Kosovë; Parfumat, Make Up, Kozmetika dhe Kujdesi për lëkurën nga Christian Dior në EBC Cosmetics.

#Repost @sellmakasumoviq ・・・
Thank you @ebccosmetics and Orbico Beauty Kosova for sending these quality Shiseido products 🌹
Shiseido - Cleansing Foam
Future Solution LX- Concentrated Balancing Softener
@jeffreestar @jeffreestarcosmetics Androgyny Palette “Charm”
@hudabeauty @shophudabeauty lashes Scarlett
Shiseido Inkstroke eyeliner “Kuromitsu Brown”
Shiseido Stick Foundation “I 40”
@saniasbrowbar Brow Pencil “Dark”
@anastasiabeverlyhills Sugar Glow Kit “Marshmallow”
Shiseido Laquer Gloss BR 301
Model: @modelmng 🍬
Song: @butrint_official - Xhanem
#makeupbystudiosellma#wakeupandmakeup#vegas_nay#makegirlz#makeuptutorialsx0x#peachyqueenblog#shimycatsmua#allmodernmakeup#makeupfanatic1#makeupforbarbies#universodamaquiagem_oficial#undiscovered_muas#maquillaje#slave2beauty#marryhadalittleglam

Kudo që jeni në të gjithë botën, ne shpresojmë që të keni një të ri të mirë, sa më të ndritshëm, Urime 2018✨! .
.
Wherever you are around the world, we hope you had a great 2018 and wish you an even more sparkly 2018✨!
.
#ebccosmetics #prishtina #kosova #dior #love #beauty #nye #2018 #makeup #diormakeup #happynewyear #Newyear #Newyearseve #Newyears #Newyearsresolution #Newyears2018 #2018 #Goodbye2017 #Hello2018 #Happynewyear #Celebrate #Happynewyears #Cold #Happynewyearseve #Fireworks #Family #Holidays #Snow #Winter #Party

Break the rules and seize the night this #NYE! Be ready for the countdown and with BLACK OPIUM EAU DE PARFUM, MASCARA VINYL COUTURE N˚1 I’M THE CLASH and COUTURE MONO EYESHADOW N°15 Frasque! .

#prishtina #kosova #ebccosmetics #yslbeauty #makeup #beauty #fragrance #eyes #blackopium #mascaravinylcouture #couturemonoeyeshadow #NYELOOK

💪🏼

NYE Sale !! Estee Lauder - Double Wear foundation

Most Popular Instagram Hashtags