drini.zeqo drini.zeqo

704 posts   57263 followers   412 followings

Journalist/Opinion TV Klan.  Snapchat: drini.zeqo ๐Ÿ‘ป

Sot ishte nje udhetim special ne kanionet e Erzenit dhe ne shpellen e Pรซllumbasit. 25 minuta larg nga Tirana me makine dhe me pas Hiking (ecje ne kembe) per gati 1 ore. Special thnx to @fation_plaku i cili eshte #highlyrecommended per tu ndjekur per cilindo qe ka pasion udhetimet dhe dashuron Shqiperine. Udhetimin do e ndiqni se shpejti ne emisionin OPINION @rtvklan

Shpella e Pรซllumbasit!

๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ˜Ž

@caronparisofficiel @maisondeparfum_tirana
POUR UN HOMME DE CARON, CLASIC apo SPORT i mora te dyja meqe veren e kemi perpara!! ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ๐Ÿ–

Duhet me pedalu' me shume per nje qytet me ajer me te paster ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜œ

#summersun #todaysmood ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž

Congrats @alketavejsiu @rezarta_skifteri and thank you @valdrinsahitiofficial qe me veshe jo per 24 ore por per 8 ore ...๐Ÿ˜Ž

Most Popular Instagram Hashtags