[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

drilonjahdauti drilonjahdauti

192 posts   12736 followers   170 followings

DRILL  ● Singer🎤 snap:👻drill_drilon.

@leonorajakupi | "Pa asnje dyshim"
.
.
Shpresoj t'ju pelqej🙏🏼❤️
#live #cover #pianocover

@yllkakuqi Yllka Kuqi - Ofendimi | .
.
Nje keng qe un e dua shum vendosa me sjell ne cover.Shpresoj krejt juve t'ju pelqej 🙏🏼❤️ #loveuall❤️ #cover #piano #instrumental Tag dikon qe i pelqen kjo kang

Me fat ju qoft Fiter Bajrami.Paqit shendet e lumturi ne te gjithe familjet e juaja.Festofshi gjithmone🍷

"Kënga ime" @hekuranbyheki & Agimi & Fisniket.
Keng mjaft e pelqyer kohve te fundit,un me shoku tem @lirjonzenelaj vendosem me e bo cover per krejt juve.Faleminderit gjithve per mbeshtetjen qe na jepni.Shpresoj qe tju pelqej🙏🏼❤️. #cover #piano #këngaime

A e ngoni hala? #BABYBOO @lirjonzenelaj

Out now... @lirjonzenelaj e ke myt💪❤️ linkin e keni nbio te Lirjoni
@dardanosmanollaj tlumt edhe ty bro😘❤️

😁 or 🤔 ?

Premier: @shpetimhaj - Bebestyle OUT NOW Suksese bro
@dardanosmanollaj 💪❤️ e ke myt
Ky eshte veq fillimi i grupes tone.😊❤️

Bruda @lirjonzenelaj ❤️

@truekapo Pse po ma lun lojen 🤔
Pershendetje per krejt ju shoke shoqe, kunata kuneq, baxhanak baxhaneq, tezaka tezeq 😂 Un dhe shoku @lirjonzenelaj kemi sjell nje prej hiteve me te medha t kohes se fundit cover per ju, ne versionin tone kuptohet 🙌 Shpresojme qe do tju pelqej 🙏 Degjim te kendshem ❤️ Tag @truekapo

Me njerin ma IN per momentin 😗 @shpetimhaj

Most Popular Instagram Hashtags