dr.cemiltugay dr.cemiltugay

126 posts   2,119 followers   28 followings

Cemil Tugay  CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Plastik Cerrah Tıp doktoru Geçmiş 2 dönem CHP Karşıyaka İlçe Bşk. Yrd. Geçmiş 1 dönem Karşıyaka Kent Konseyi Yön.

Seçim çalışmalarımız arasında kısa bir mola verdik. Eşim ve kızım ile beraber Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi'ni ziyaret ettik. Türkiye’de bir benzeri olmayan bu müzeyi kentimize kazandıran Karşıyaka Belediye'mize ve şu anda görev yapan tüm çalışanlara yürekten teşekkür ediyorum. Bu müzeyi geliştirmek ve büyütmek önemli amaçlarımızdan birisi olacak. Tüm Karşıyaka’lı dostlarımızı çocuklarıyla birlikte bu güzel müzeyi ziyaret etmeye davet ediyorum.

Yıl 1912
Memlekette savaş günleri
Baş kaldırdı boyun eğmedi
Karşıyaka gençleri

Zühtü bey ve arkadaşları
Yaktılar bu meşaleyi
Rengimiz yeşil kan kırmızı
Adımız karşıyakalı

Övünürüz tarihimizle
Binlerce şehit dedemizle
Boyun eğmeyiz hiç kimseye
Ay-yıldız var göğsümüzde

Karşıyakalı doğulur
Karşıyakalı olunur
Karşıyaka aşk, bir kara sevda
Karşıyaka bir tutkudur

Karşıyaka Spor Kulübü kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün silah arkadaşı Zühtü Işıl'ın kabrini ziyaret ettim. Onların ışığıyla miraslarına sahip çıkacağıma söz veriyorum. Ruhları şâd olsun. Huzur içinde uyusunlar.

Sevginizi yüreğimizde hissederek, Teşekkürlerimizle, sevgimizle, saygımızla GÜNAYDIN 🌞 💐🙏

İnönü mahallesinde bulunan bazı sitelerin yönetim kurulu üyeleri ile birlikteydik.

Türk Anneler Derneği'nin değerli üyeleriyle birlikteydik.

Fedakarca görev yapan işçi ve emekçi kardeşlerimizin bağlı olduğu DİSK ve Tüm-Bel-Sen'in temsilcileriyle birlikteydik.

Emek varsa, umut var
Umut var, Karşıyaka var
İyi ki varsınız 💐

Tv 35 ve Ege postası'nın ortak düzenlediği canlı yayının konuğu olacağım.

İstanbul’da düzenlenen Troya Özel Ödülünü almaya hak kazanan Atatürk araştırmacısı sayın Ahmet Gürel’i kutluyorum. Ulusal kültürümüzü koruma ve yaşatma amacıyla kurulan Troya Folklor Araştırmaları Derneği, uğraşlarını ve başarılarını çeşitli alanlarda sergileyerek çağdaş, demokratik ve laik; bilim insanı, sanatçı ve kurumlara 26 yıldır ödül veriyor. Bu yıl ki özel ödülü Karşıyakamıza gönüllü emekleri sayısız olan , aynı zaman da Atatürk annesi ve kadın hakları müzesinin danışmanı,sayın Ahmet Gürel’in aldığını büyük mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayım. Sizler gibi Atatürk’ün izinde büyüklerimize her zaman ihtiyaç var kutluyorum.

Şemikler-Fikri Altay- Yalı mahalleleri koruma ve güzelleştirme derneği'nin konuğu olduk. Dernek başkanı Kenan Kahraman'a, yönetim kuruluna ve üyelerine ilgileri için teşekkür ederim.

Partimizin hukuk komisyonunun toplantısına katıldık. Seçim güvenliği konusunda görüş alışverişinde bulunduk.

Most Popular Instagram Hashtags