[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

doll.anastasia doll.anastasia

448 posts   512 followers   201 followings

Anastasia Pshenichnaya  •Wife💍 •Mommy of Taisiya🎀 •Ukraine. •Master of ornament of handmade📿

Це найсоковитіший та найефектніший букет, який в НЕ конкуренції будь яким квітам) І ця краса готова для замовлення. Ґоу в дірект або до @svituliadenisiuk 🍉 Всім добра)

Білий агат, лунне каміння та фурнітура в кольорі срібла)
Люблю коли на ручках гарні дівочі штучки) Рідко коли одягаю лише 1 браслетик, а годинник в самотності взагалі не ношу. Бусинки поряд його так гарно доповнюють)
Всім краси і добра🖤

🙈

Як важливо цінувати усе, що маєш) І не обов'язково чекати сьогоднішньої дати, аби попросити прощення у близьких та важливих для тебе людей)
Всім добра🙏🏼

🙈

Я ніколи не роблю того, чого б не одягнула сама. Цього разу дуже хотіла виконати щось стильне, жіночне і вишукане, і обов'язково щоб одягнути це можна було саме вночі. Вийшли ось такі смарагдові вечірні китиці. В мене цей колір асоціюється виключно з фільмом "Величне століття". Завжди рада чути і критику і похвалу стосовно моїх робіт📿Будьте чарівними дівчатка👑

🙈

Синулька МЕрлін🖤

Після бурі завжди сонце☝🏻

🙈

Улюблені іграшки Таї, це сухі серветки і резинки-пружинки для волосся. Все, більше їй нічого не показуй, дитячі брязкальця її цікавлять лише 20 секунд і то інколи. Моя маленька доросла доня✨

Ну от як його не любити?!🖤

Most Popular Instagram Hashtags