[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

dogan_kitap dogan_kitap

5897 posts   82421 followers   179 followings

Doğan Kitap 

https://youtu.be/AGqhUFZhGm8

Nobel Ödüllü Elizabeth Blackburn ve Elissa Epel'in kaleme aldığı Telomer Etkisi, günlük hayatınızı yeniden değerlendirmenizi sağlayacak. Hücresel seviyede nasıl yaşlandığımızı, kromozomlarımızı ve hücrelerimizi sağlıklı tutacak basit değişiklikler sayesinde nasıl daha uzun süre hastalıklara yakalanmadan, yaşam dolu ve anlamlı hayatlar süreceğimizi açıklayan öncü bir kitap.

#kitap #sağlık #telomeretkisi #yenicikankitaplar

‪Nilüfer Açıkalın ve Mine Söğüt'ün Salon İKSV'de gerçekleştirdiği "Melodik Öyküler" söyleşisine profilimizdeki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
@niluferacikalin @minesogut#melodiköyküler #söyleşi @saloniksv

Özgürlüğün Elli Tonu sinemalarda, kitabı ise raflarda!

Dünyada 100 milyondan çok satan seri

Toy ve masum Anastasia Steele, ne istediğini bilen, göz kamaştırıcı genç girişimci Christian Grey"le tanıştığında her ikisinin de hayatını geri dönülmez biçimde değiştirecek şehvet dolu bir ilişkinin fitili ateşlenmiş olur. Christian’ın kendine has erotik zevkleri karşısında şoke olan Ana, ona duyduğu çekime engel olamaz, bir yandan da korku duymaya başlar. Ana daha derin bir bağlılık istemektedir. Onu yanında tutmaya kesin kararlı olan Christian, Ana’nın isteğini kabul eder.
Şimdi Christian ve Ana her şeye sahiptir – aşk, tutku, yakınlık, zenginlik ve sonsuz olasılıklarla dolu bir gelecek. Yine de Ana, Elli Ton’u sevmenin kolay olmayacağının, birlikte olmalarının ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar yaratacağının farkındadır. Kendi kimliğini kaybetmeden Christian’ın gösterişli hayatını paylaşmayı bir şekilde öğrenmesi gerekmektedir. Christian’ın ise yaralı geçmişinden gelen canavarlarla boğuşurken kontrol etme saplantısını alt etmesi.
Birlikte olmalarının yarattığı güçle, tam her türlü zorluğu, talihsizliği ve kötülüğü yenebileceklerini düşündükleri anda kader Ana’nın en derin korkularını gerçeğe dönüştürmek için çarklarını döndürmeye başlar.
#kitap #özgürlüğünellitonu

Fatih Erol ve Elif Cemre Yardımcı'nın çarpıcı tasarımıyla yeniden okurlarla buluşan Hakan Günday'ın Kinyas ve Kayra romanının özel baskısı, "Genç Kırmızı Ödülleri"nde Yılın Kitap Kapağı Tasarımı ödülü kazandı.
#kinyasvekayra #özelbaskı #genckirmizi

Günaydın😊
Hadi görselimizin altına herkese tavsiye ettiğiniz bir kitabın adını yazın ve bu kitabı mutlaka okumalı dediğiniz arkadaşlarınızı etiketleyin.📚

Kitaplar sevgiyi söyler...
#mahrem #elifsafak @shafakelif

Söz Uçar öykücü, romancı, deneme yazarı Nedim Gürsel'in Jorge Semprun, Juan Goytisolo, Nathalie Sarraute, Etiemble, Alain Bosquet, Lawrence Ferlinghetti, Yaşar Kemal, Mahmut Derviş, Abidin Dino, Pertev Naili Boratav ve Peter Schneider'la çeşitli zamanlarda yaptığı söyleşilerden oluşuyor.
Nedim Gürsel, çağına tanık aydın ve sanatçılarla yüz yüze gelişini, söyleşi yapma amacını, ortak duygu ve düşüncelerin buluşma noktaları olarak açıklıyor ve şöyle diyor: "Bu söyleşilerin ayrıntılara yönelen, yazın-toplum-siyaset-kültür arasındaki ilişkileri irdelerken dünyamızın sorunlarına da açılan niteliği, sanıyorum günümüzde de geçerliliğini koruyor. Konuştuğum kişilere yalnızca soru sormakla yetinmediğimi, yapıtlarını çözümleyici bir yaklaşımla ele alarak onları okurların gözünde daha anlaşılır ve görünür kılmaya çabaladığımı özellikle belirtmek isterim." Gürsel, kitapta yer alan ve farklı kültür coğrafyalarından gelen bu yazar ve sanatçıların renkli dünyalarının kapılarını okurlara açıyor. @nedimgurselofficial #sözuçar #kitap #yeniçıkanlar

Cemre Birand "Memoş'lu Yıllar" kitabını oğlu Umur Birand'la yaptığı söyleşide anlattı. Söyleşinin tamamına profilimizdeki linkten ulşaabilirsiniz...
@cemrebirand #memoşluyıllar #kitap

Armağan Portakal'ın kaleminden kalbinize dokunacak öyküler...
Doğma Yavrum Dünya Çok Kalabalık raflarda...
#doğmayavrumdünyaçokkalabalık @armaganportakal #kitap #öykü

"Seheryeli çık dağlara,
Güneş topla benim için...
Haber ilet dört diyara,
Güneş topla benim için..." İyi ki doğdun Ülkü Tamer...
Şair #ÜlküTamer 1937 yılında doğdu. #tarihtebugün

İyi hissetmek için bir kitap yeter...
#harukimurakami #sınırıngüneyindegüneşinbatısında

Hem güzelliğin, hem çirkinliğin tarihini anlatan, sanatın belleği, romanın bilgesi Umberto Eco'yu ölümünün 2. yılında saygıyla anıyoruz... #umbertoeco

Most Popular Instagram Hashtags