diyetebasliyorumcom diyetebasliyorumcom

1,159 posts   181,819 followers   121 followings

Diyete Başlıyorum  Emziren anne detoks listesi için aşağıdaki linke tıklayınız 👇 #diyet

Rabbime şükürler olsun, bugün taburcu olduk. Tüm hastalara şifa, yakınlarına kuvvet diliyorum. Dualarınız, yardım teklifleriniz için çok çok teşekkür ederim. Biz, burada gerçekten kocaman bir aileyiz. Maşallah bize 💕 Güzel günler gibi zor günlerde de beraber olmak muhteşem bir hediye.

Ayrıca, pek kıymetli sağlık sektörü çalışanları 💕 Numune Hastanesi'nde doktorundan hemşiresine, sekreterinden mutfak görevlisine kadar hepsi harika. Binlerce hasta bakıyor, hasta yakınlarına anlatıyor, nöbet tutuyor, her şeye rağmen güler yüzle devam ediyorsunuz. 🌸 Allah, her iki cihanda mükafatını versin. 🌸 Arzu

Yeğenim Didem, hastane ziyaretine gelirken bana iki kitap, bir paket taze çekilmiş Türk kahvesi getirdi. Çok mutlu oldum. Bir tatlı söz, zor zamanda yanında olmak, anlaşılmak ne büyük lütuf insana.

Oda arkadaşımız Nursel Abla, hastanenin sessiz ve huzurlu arka bahçesine çıkan yolu öğretti bana. Babamın uyuduğundan emin olunca, kitabımı ve kahvemi alıp çıkıyorum. On dakikalık mola, ruhuma çok iyi geliyor.

Burada, her insanın ayrı bir hayat hikayesine şahit oluyorum. İnsanlar birbirine destek veriyor, bir bardak su içecek olsa, yanındakine ikram ediyor.

Diyeceğim şudur ki, derdi veren Allah, dermanını beraber veriyor. Bazen bir fincan kahve, bazen bir kalbe duayla düşmek insana umut veriyor.

İsyan etmek, karalar bağlamak, "neden benim başıma geldi?" demek, küsmek çok kolay... Ama insana bir faydası yok. Elinden gelenin en iyisini yapmak, sabretmek, olandaki hayrı görmek ilk başta zor gelse bile, sonrası kolay. Hem kendine hem çevrene faydası var.

Kendinizi sevin, Allah'a güvenin, bir çiçeğin açışında Allah'ın tecellisini görüp kuvvet toplayın. Mevlam, neylerse güzel eyler. 🌸 Arzu

Kenzül Arş duasını daha önce paylaşmıştım, hatırlar mısınız? Zorlu bir imtihana tutulursam kurtuluş için, mutlu bir haber alırsam şükür için Kenzül Arş duasını okur, dinlerim.

İçimden geldi, nacizane sizlere hatırlatmak istedim. Rabbimiz öylesine yüce ki maddi sıkıntı, evlat hasreti, kilo problemi, irade zayıflığı, evlilik, üniversiteye giriş gibi aklımıza hangi konu gelirse, dua edip dilememiz için bizleri bekler. Dileğimiz gerçekleşince, şükredersek huzurumuz artar.

YouTube'da "Kenzül Arş" duası Türkçe anlamı var. Lütfen, Arapça bilmiyorsanız, Rabbimizin kelamını anlamak için öncelikle ana dilimizde okuyalım. Ben evde, arabada, hastanede, yolda yürürken dinliyorum, her defasında kalbime derin bir huzur yerleşiyor.

Unutmayalım ki, beden beslenmesi tek başına yetmez. Ruh ve zihni tertemiz beslenmek gerekir ki bütün olalım, huzur bulalım. 🌸 Arzu

İki cümleyle "durmanın" özeti. 🌸

Evden fincan getirdim, su ısıtıcısı aldım. Kahvemi, çayımı burada yapıyorum 😊 İkinci fotoğrafa su ısıtıcısını koydum. Bakalım, aranızda hatırlayan var mı?

Üniversitede okurken devlet yurdunda kalmıştım. Elektrikli alet kullanmak yasaktı. Ama gizli gizli bu su ısıtıcıda makarna yapar, yumurta haşlar, çay ve kahve için su ısıtırdım. 14 yıl sonra yine buluştuk :) Hastanede rekafatçi kalıyorum. Düzenli suyumu içmeye çalışıyorum. Susuz kalırsa vücudum yorgunluk ve baş ağrısı yapabilir. Oysaki, her zamankinden daha dinç olmalıyım.

Başımıza ne gelirse, hepsinde bir hayır var. Öğrenilecek dersler var. Hem kendimiz hem sevdiklerimiz için kendimize iyi bakalım.

Su içmek, yürüyüş yapmak, düzenli uyumak, tertemiz beslenmek, ibadet etmek... Hele bir de kendi evimizde isek, ihmal etmeyelim.

Uçaklarda bir anons vardır: "Oksijen maskesini önce kendinize takın" der. Biz iyi olalım ki çevremize hayrımız olsun 💕 Arzu

Bu bir haftada üç kilo kaybetmişim, üzüldüm. Ancak, her zamankinden daha fazla umut ve inanç kazandım. Karanlığın içindeki küçücük ışığı, asıl şimdi görmeliyim.

Babamın beyninde pıhtı attı. Günlerdir hastanedeyiz. Bazı geceler hiç uyumuyorum. Kalbimde hep dua var. Allah, öyle bir kuvvet veriyor ki gündüzleri ayakta kalabiliyorum.

Sizlerden, dostlarımdan dualar, yardım teklifleri alıyorum. Bu beni mutlu ediyor. Yalnız olmadığımı bilmek, gücümü artırıyor.

Babama moral olması için, yanındayken hep gülümsüyorum. Onu mutlu edecek olaylar anlatıyorum. Kıyafetime, saçıma özen gösteriyorum. Öylesine hassas biri ki, perişan olduğumu görürse kendini sorumlu hissedip üzülebilir. "En iyi ne yapabilirim?" diye sorup Rabbimden gelen işaretleri takip ediyorum. Bir anlamda "Hayat Güzeldir" filminin gerçeğini yaşıyorum.

İnşallah her şey iyi olacak. Öğrendiğim hayat derslerinin ödevlerini hem ben yapacağım hem sizlere anlatacağım.

Ne zaman bir sağlık sorunumuz olsa, dualarınızla yanımda oldunuz. Çok teşekkür ederim her birinize. İyi ki varsınız 🌸 Arzu

Yeniden merhaba, nasılsınız?

Sağlığınızın kıymetini biliyor musunuz? Detoks suyunuzu içip, kahvaltı yapıp, her gün yarım saat yürüyor musunuz? Tatlı yerine meyve yiyor musunuz? Bir gün fazla yerseniz, ertesi gün telafi ediyor musunuz? Her gece uyumadan ve sabah uyanınca şükredip dua ediyor musunuz?

Beni soracak olursanız, zor zamanlardan geçiyorum. Annemin sağlığı iyi oldu derken, babam önemli bir hastalık geçirdi. Günlerdir hastanedeyiz. Tüm bunlara rağmen dağ gibi duruyorum. Umudum var, inancım var.

Hayatımın, ailemin, işimin, dostlarımın, sağlığımın kıymetini çok daha iyi anladım. Bana zarar veren her neyse, hayatımdan gönderdim. Faydalı olan her neyse, daha sıkı sarıldım.

Yolculuk dediğim, içsel bir yolculuktu... Çok öğrendim, çok fark ettim.

Kalpten sevgiler, Arzu

Hediye çekilişine gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz. Plantus ödem söktürücü besin takviyesi kazanan takipçilerimiz belli oldu. İhtiyacınız olan besin takviyesini @plantusturkiye sayfasında bulabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz 💐 İşte kazananlar:

@citak_sultannn
@basariyorumkiben
@leylaokumuss

Hediyenizin ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmesi için isim, soy isim, adres ve telefon bilginizi @plantusturkiye sayfasına özel mesajla gönderiniz.
.
.
.
.
#hediye #çekiliş #çekilişvar #hediyemvar #plantustürkiye #ödemsöktürücü #diyet #besintakviyesi

Ben uzun bir yolculuğa çıkıyorum, bir süre burada olmayacağım. Gitmeden, sizlere birkaç önemli bilgi vereyim.

Emziren anneler için ücretsiz detoks programı hazırladım. Yedi gün boyunca, tok tutan, yağ yakan ve anne sütünü artıran besinlerden liste tasarladım. Kurucusu olduğum "Yüksek Topuklar" web sitemden görebilirsiniz. En kolay yoldan ulaşmak için Google Arama motoruna "emziren anne detoksu yüksek topuklar" diye yazıp sitemize girerseniz görebilirsiniz.

Genel olarak ise kesin kilo verdiren diyet listesi hazırladım. Aynı şekilde Google'a "kesin kilo verdiren diyet listesi yüksek topuklar" diye yazıp sitemize girerseniz bu konuda bilgi görebilirsiniz.

Çok sayıda zayıflama tarifleri ve spor bilgileri var. Yüksek Topuklar web sitemize girip arama bölümüne öğrenmek istediğiniz konuyu yazın ve okuyun.

Kalın sağlıcakla, 💙 Arzu
.
.
.
.
#diyetteyiz #diyetyapanlar #diyetisyen #diyet #diyetönerileri #kiloverme #kiloverenler #kiloveriyorum #diyetkardeşliği #detoks #diyettarifler

Emziren anne detoksumuzun son gününe geldik, her güzel şeyin bir sonu var 😌 Ücretsiz detoks programının son ve tüm günleri her zamanki gibi kadınlara özel bilgiler sunan YÜKSEK TOPUKLAR web sitemizde yayındadır 🌟 Yaz boyunca istediğiniz zaman, ayda bir kez emziren anne detoksu yapabilirsiniz. 🌸 Google'a YÜKSEK TOPUKLAR yazıp sitemize girerseniz ana sayfada göreceksiniz. 🍃 Arzu
.
.
.
.
#diyetteyiz #emzirenanne #anneolmak #detoks #emzirenannedetoksu #anneyim #kiloverme #kiloverenler #kiloveriyorum #diyetkardeşliği

Takipçim Emine Hanım, emziren anne detoksu yapıyor. Buyrun mesajı 💕 Hep dediğim gibi "Su gidiyor, kas gidiyor" kavgasına girmeyin.

1. Ben zaten bu listeleri New York Üniversitesi'nde beslenme ve spor eğitimlerinden aldığım bilgilere göre matematiksel hesaplayıp hazırlıyorum.

2. Herkesin vücut yapısı ve diyete başlangıç kilosu farklı. Dolayısıyla sonuçlar da herkes için farklı olur. Parmak izi gibi tekil yani.

3. Tam içim rahat etsin derseniz, evinize vücut analizi yapan tartı alın. Başlarken ve biterken ölçün, sonuçları karşılaştırın. Eve alamazsanız, spor salonu, eczane veya hastanede ölçüm yaptırın.

4. Tabii ki önce ödem gidecek, vücuttaki toksin ve atık su temizlenecek ki sonra yağ yansın. Kas kaybı ancak çok şeker tüketimi, şok diyet, tek tip beslenme ve aç kalıp ağır spor yapınca olur. Böyle benim hazırladığım programlarda faydalı yağ, protein, karbonhidrat, vitamin, mineral dengesi var. Hem sağlıklı bitki çayıyla sıvı alınıyor hem günlük ortalama 2 litre su içiliyor. Canınıza kastım yok ayrıca 😊 Sağlık için çalışan insanların ilk yemini "İnsana, herhangi bir canlıya zarar vermeyeceğim" şeklindedir.

5. Google'a YÜKSEK TOPUKLAR YAZIP SİTEMİZE GİRERSENİZ BU KONUDA BİLGİ GÖREBİLİRSİNİZ. 7 günlük ücretsiz detoks programıdır. Para vs istemiyorum, siz iyi ve sağlıklı olun, bana bir teşekkür edin yeter 😊 Oh, her şeyi yazdım rahatladım 🍃 Arzu

Emziren anne detoksu altıncı gün detoksu gecikmeli olarak yayında. Hoş görün, annemin sağlık durumunda bir kötüleşme hayatımın her alanını etkiliyor. Fırsat bulursam bugün içinde yedinci günü yayınlayacağım. Altıncı gün listesine ulaşmak için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz 👇
🍒 Google'a YÜKSEK TOPUKLAR yazıp sitemize girerseniz ana sayfada göreceksiniz.
🍒 Instagram hikaye bölümünde paylaştım, oradan bakabilirsiniz.
🍒 Profilimdeki linke tıklayıp detoks listesine ulaşabilirsiniz.
.
.
.
#diyetteyiz #emzirenanne #anneolmak #detoks #emzirenannedetoksu #anneyim #diyetlistesi

Most Popular Instagram Hashtags