dincer_layik dincer_layik

246 posts   2,509 followers   5,575 followings

Dinçer Layık  Avukat

UR 2440.Bölge Hukuk komitesi toplantısı

Bir yastıkta 28 yıl bitti 😃

Sevgili kardeşlerim Lütfü ile Rabia ‘yı nişanladık bir ömür kucak dolusu mutluluklar diliyoruz

2017/2018 dönemi Uluslararası Rotary başkanlık özel takdirnamemiz geldi

Oğullarımın Doğum günü 🎂

Bugün ne yapsam da yaşadığım topluma faydam olsun diye düşünüyorsanız yapacağınız ufak yardımlar ile üniversitelerin Hukuk fakültesi Eğitim Fakültesi ve Tıp Fakültesinde okuyan öğrencilerimize burs sağlamamıza katkı verebilirsiniz 🏃‍♂🏃‍♂

Antandros Antik Kentine ilk keşif gezimizi tamamladık ;
Roma imparatorluğunun başlangıç noktası olan Antandros'a yaptığımız gezi ile tarih Kültür ve sanat ile içiçe olduğumuz,ve bizimle olan dostlarımızla çok büyük keyif aldığımız bir geziydi
Bu henüz bir başlangıç ve keşif gezisi.
Hedefimiz ; Roma imparatorluğunun başlangıç noktası Antandros'u tüm tünyaya tanıtmak ve Antandros'tan Roma'ya uzanan Aeneas rotasını 4.000 yıl öncesinin şartlarında takip ederek Roma'ya varacağımız uzun bir yolculuk.
İlk Antandros gezimizde bizimle birlikte olan Sevgili Salih Güney'e ,Antandros derneği başkanı Gülçin Cömert'e Kazı başkanı Prof.Dr. Gürcan Polat'a Bostanlı Rotary Kulübünden Süleyman Yılmaz ve Eşi Bahar Yılmaz'a,Urla Rotary Kulübünden Tevfik Turna ve eşi Esin Turna'ya, Çeşme Rotary Kulübünden Suzan Çırağ'a , Manisa Rotary Kulübünden Levent Özkuşçu'ya,Efes Rotary kulübünden Eşim Bahar Tura Layik'a Verda Sipahi'ye,Mustafa Kemal Karaca ve eşi Aysegul Karaca'ya ,Selahattin Salt'a ,Metin Hepyükselen ve eşi Nursev Gürsoy Hepyükselen 'e, İlknur kavcıoğlu ve güzel kızları Elif ve Zeynep Kavcıoğlu'na, Sinem Beşir ve Rotaractörümüz Ayşe Vatansever'e , Utku Turan ve Oznur Ecemis Turan'a gezimizin maskotu olan muhteşem katılımcımız, ÇINAR bebeğe, Edremit belediye başkanı Sn.Kamil Saka'ya, Belediye Başkan vekili Ahmet Özkoca'ya, Belediye Başkan yardımcısı Tamer Acar'a ve tüm Antandros derneğine bu arada Antandros projesine sahip çıkan ama işleri nedeniyle aramızda bulunamayan tüm dostlarımıza sonsuz sevgilerimiz ve teşekkürlerimizle
bu tadı damağımızda kalan gezinin tekrarı olacak tabii ki:
Dinçer Layık

SALİH GÜNEY İLE ANTANDROS ANTİK KENTİ GEZİSİ Herkese açık
Roma impratorluğunun başlangıç noktası olan Antandros antik kentine yapacağımız gezi ile tarih Kültür ve sanat ile içiçe olacağımız ve Ülkemiz turizmine büyük katkısı olacak, arkeoloji projeleri çıkartacağımız bir geziye çıkıyoruz.

27 EKİM 2018 CUMARTESİ GÜNÜ
09.00 Atatürk Lisesi önünden servis aracımız ile hareket ediyoruz
13.00 Otele yerleşim (Hattuşa Otel-Kaz dağları)
13.30-14.00 Otelde öğle yemeği
14.00 Nekropolis - Antandros Antik Kenti, Roma Villası ve Abdullah Efendi Konağı Kazı Başkanı Prof. Dr. Gürcan Polat ve Dernek Başkanı Zekiye Gülçin Cömert eşliğinde gezilerek katılımcılara sunum yapılacaktır.
19.00 Katılmak isteyenlerle sahilde akşam yemeği (ekstra)
24.00 Hattuşa Otelde konaklama

28 EKİM PAZAR GÜNÜ
07-09.00 Kahvaltı
09.00 günün hava koşullarına göre seçeceğimiz 2 rotamız var ;
Şahindere Kanyonu ,Sarıkız veya Hasan Boğuldu, Zeus Atları,Adatepe,Yeşilyurt köyü
Zeytin Yağı fabrikası gezisi
İzmire dönüş için yola çıkıyoruz.

Gezimizde; Ünü sanatçı-Aktör Mehmet Salih Güney, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Edremit Ticaret Odası Başkanı Mehmet Semerci de Edremit’te bize katılacak. Ayrıca Edremit Rotary Kulübünden Mustafa Erçelik in zeytinyağ Fabrikasında yeni sıkım zeytinyağı tadımına davetliyiz.

Bilgi ve Kayıt İçin
İzmir Efes Rotary Kulübü
Dinçer Layık-.Verda Sipahi (Kayıtlarınızı ne kadar erken bildirirseniz organizayonda yer ayırtma imkanımız o kadar rahat olur)

Most Popular Instagram Hashtags