[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

dilhansesen dilhansesen

22 posts   26499 followers   517 followings

Dilhan Şeşen  iletişim için Engin Akıncı : enginakinci@zoomkurumsal.com

https://youtu.be/F3jYv2guW2g

Kendisinden ceplediğim tuğla rengi far için @umayhanim 'a sevgiler. Kullandığınız farlar var ise onları da ceplerim.

Prova aralarında yan evdeki komşu kızı Nalanın gıybeti dönerdi.

Gök Mavi'yi, ilk bestemi paylaştım. Kanala da attım linki de bioma bıraktım. Çok acayip bi duygu. En azından benim için. Herhalde o'nun için de. Güzel insanlarla geçen güzel zamanlar, sonrasında üst üste binen yorgunluklar, yarım kalmalar. Yorgun olan bendim, o ise çokça yarım kalmıştı. Zamanında elimden bir şey gelmeyince bende bi zaman sonra onu besteyle tamamlamaya çalıştım. Bazen durumlar istediğimiz gibi gelişmiyor, kendimizi ''o durumun'' cuk diye içinde buluyoruz. Hiç fark etmeden. Edemeden. Neyin ne ara olup bittiğini anlayamadan. Zaten hep istemsizce gelişir durumlar. Kumsala uzanıp, muhabbet edip, gökyüzünü izleyebileceğiniz insanlar koyun kalbinizin tam ortasına. Herkesle paylaşmayın gökyüzünüzü. Hangi bulutu neye benzettiğinizi ve ya en sevdiğiniz yıldızınızı paylaşmayın herkesle.
Hayatında ne olup ne bitti bilemem. Zaten sen de benimkini çok bilmiyorsun. Boşver bilme. Bilmeyeyim bende. Tek bir şey olsun ortakça bildiğimiz. Ne olursa olsun gök mavi ve ben şu an tam üstümüzdeki bulutu boynuzlu bi balinaya benzettim. Sizi seviyorum. Çokça.

Beste : Dilhan Şeşen
Düzenleme : Burak Berker ( @berkerburak )

Yarın akşam 22:00'da @ifbesiktas sahnesindeyiz. Biletleri biletixten ve ya gişelerden temin edebilirsiniz. Görüşelim sonra da gecenin bi saati midyeye çökelim.

Kafamı kağıda kusmuştum. Sanırım sizde timeline'ınızı darladığımdan benim üstüme kusuyorsunuz.

@berkerburak ile @kalbenben 'in "Sadece" parçasını coverlamıştık. Yutub kanalımda da mevcut efendiler. Sevgiler, güzellikler, öpücükler.
#dilhansesen #burakberker #dilhanşeşen

@killjoy.mag ile #50peopletomeetbeforeyoudie konu başlığı altında ufacık tefecik, tatlı mı tatlı bi röportaj yaptık. Link kendi sayfalarında var ve ya cuk diye buradan da okuyabilirsiniz. Öperiz.

NORMAL NE ?

Most Popular Instagram Hashtags