dilhansesen dilhansesen

170 posts   25,011 followers   331 followings

Dilhan Şeşen  “ Acıtır Yara “ bestem için linke bas🚀 iletişim için Engin Akıncı : enginakinci@zoomkurumsal.com

En çıplak halimleyim. Yarım beste, telefon kaydı. Atmalı mıydım atmamalı mıydım? Atmış bulundum. Videonun linki biomda. Çünkü neden olmasın. En saf haliyle böyle başlıyor sonrasında sizlerle güzelleşiyor. Dilerim ki güzelleşir. Ağızdan çıkan, kalemden dökülen birkaç cümle birilerinin boğazına yapışıp bazı hisler uyandırıyorsa kişilere, yaşanan onca olumsuzluk cana can katar. Canıma can kattığınız için bin teşekkür.

2 Haziran Cumartesi günü saat 17:00’da Zorlu Center Açıkhava sahnesindeyiz. O gün sevgili @aysegulnazcan ve canım babacım @burhansesen de orada olacak. Etkinlik ücretsizdir. Görüşelim!

Ağızdan çıkan, kalemden dökülen birkaç cümle birilerinin boğazına yapışıp bazı hisler uyandırıyorsa kişilere, yaşanan onca olumsuzluk cana can katar. Canıma can kattığın için teşekkür ederim @sut.tasarim. Sanırım hem hüzünlenip hem mutlu olmak en güzeli. Ellerine sağlık.

Hey bella

Bence seni sert gösteriyor.

Zzz

Günlerim burada sakin ve huzurlu geçsin. Bize bir şey olmasın.

Bütün annelerin anneler gününü kutlar ellerinden öperim. Benim için en çok sizin anneler gününüz kutlu olsun. Emeklerinize ve varlığınıza minnettarım sizi öyle çok seviyorum ki.

Most Popular Instagram Hashtags