dilbagtokay dilbagtokay

577 posts   1342 followers   1443 followings

Dilbag Tokay 

http://www.cellopianoduo.com/

Duramıyorum, kan çekiyor:)

Men's Club in Italy.

Onlar ülkemizi İtalya'da harika temsil eden ve ödüllerle yurda dönecek olan Ankara'lı cellistlerimiz. Sevgili Sonat ve Arda sizleri tanımış olduğuma çok sevindim. Aileleriniz ve hocalarınızla birlikte sizleri tekrar kutluyorum. Daha nice güzel günlerinize... 👏👏👏 #sonatugun #ardabuyukgural #italy #youngmusician #competition #cello #viyolonsel #yarisma @pinomino @barisugun

Sevgili Duru Önhon, İtalya'daki Young Musician International Competition Citta di Barletta yarışmasında 1.lik ödülüne ek olarak "Special Virtuoso" ödülünü kazandı. Özel ödülünü içeren eseriyle yarışmanın Gala Konseri'nde yer alan Duru'yu, ailesini ve hocalarını, bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için tebrik ediyorum. 👏🇹🇷👏 #duruonhon #italy #youngmusician #competiton #violin #keman #yarisma @duruonhon @lkynhn

İtalya'daki Young Musician International Competition yarışmasının jurisinde birlikte yer aldığımız meslektaşlarımla, bir kere daha müziğin ortak bir dil olduğuna inandım. Yarışmanın dünkü yaylı kısmında ülkemizden değişik yaş kategorilerinde ödül alan İstanbul, Eskişehir ve Ankara'lı gençlerimizi, aileleri ve hocalarının kutluyorum. Sevgili Sonat, Arda, Duru, Ece ve Azra bu deneyimin ve kazandığınız ödüllerin sizleri geleceğe umutla taşıması dileğimle.

Bugün ise yarışmanın duo ve oda müziği kısmındayız. Akşam Absolute 1.ler ve özel ödül kazanmış olanların  konseri olacak Teatro Curci'de. Bu konserde Türkiye’den özel ödülü ile Duru Önhol yer alacak.

İtalya'daki yarışmanın dünkü gitar ve nefesli kısmından sonra, bugün sıra yaylılarda. Rusya, Litvanya, İtalya, Özbekistan, Polonya, Macaristan, Finlandiya, Filipinler, Tayvan, Lüksemburg, Moldovya, Kıbrıs, Arnavutluk ve Türkiye'den değişik yaş kategorilerinde toplam 34 genç yaylı ile devam ediyor Young Musician International Competition Citta di Barletta Competition bugün.
Dünkü Absolute 1.lik ödülü alanlardan genç saksafoncu ve gitarcı ise hala aklımdan çıkmıyor. Absolute 1.lik ödülü alanlar 26 Nisan akşamı Teatro Curci'de sahne alacaklar.

Today is the strings day for the Young Musician International Competition Citta di Barletta Competition in Italy. We are going to listen 14 different countries young talented musician. Good luck for everyone.

Mauro Giuliani, büyüdüğü şehirde dinliyoruz besteciyi.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mauro_Giuliani

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags