derinbirumut derinbirumut

1,758 posts   3,964 followers   1,838 followings

Emine Güler Çevik 🎀  EngelSizsiniz 👊🏻 Reklam Ajansı Koordinatr💌 Masallrla Dans🐣 #kortikaldisplazi#beyinlobektomiameliyati #epilepsicerrahisi @drnmutlugunn @pendikanneleri

5 yıl oldu bu fotoğrafları çekileli.. Derin’e hamile olduğumu yeni öğrenmiştik.. Köyde Hıdırellez şenlikleri vardı.. O gün ne zorla çekmiştik bu fotoğrafları.. Hiç sevmezsin ki fotoğraf çekilmeyi.. Bunları çektikten yaklaşık 4ay sonra öğrendik Lenfoma olduğunu.. Doktorlar çok uzun bir yol olduğunu söylerken sen onları hayrete düşürecek şekilde hızla iyileştin babam.. Biz çok daha güzel günleri birlikte yaşamak için hep umut ettik.. Derin yürüyecek el ele dolaşıcaktınız.. Ben gururla izleyecektim.. Savaşçı adamın savaşçı torunu diye.. Bu sefer kanser öyle hızlı tüketti ki seni.. Senin her günü nü görmek bizi de öyle tüketti.. Konuşamıyorum.. Boğazımda öyle büyük bir düğüm var ki.. Çözülmüyor.. Nasıl bu kadar hızla yayıldı.. Nasıl böyle çaresiz kaldık.. Beynimi sustamıyorum baba.. Çocuklar için annem için ayakta durmaya çalışırken.. Yansıtmamaya çalışırken ben beynimi susturamıyorum.. .

Derin’i hiç öpmezdin hep koklardın.. İyiki baba hepimiz öpüyoruz lütfen bir kez öp diye ısrar etmişim.. İyiki Mehmet Asaf’ın ilk kelimesi “dede” oldu ve iyiki onu ilk sen duydun.. İyiki son bayram sabahında hep birlikte doyasıya gülmüşüz.. İyiki son kez hastane yatmadan önceki gün Derin birkaç adım olsun o kapıdan sana doğru geldi.. İyiki o minik elleriyle masaj yaptı ellerine.. İyiki beklemediğiniz anlarda köye gelip sürpriz yapmışız.. Yüzündeki o mutluluğu görmüşüm 🙏 .

İyiki ler bitmez babam.. Sadece en büyük keşkem tüm kızmalarına rağmen daha fazla çekseymişim fotoğraf her aklıma geldiğinde kızsanda çekseymişim.. .

En büyük kalp sızım sana Derin’in yürüdüğünü gösteremedim babam.. Sana söz veriyorum yürüdüğünde o günü gördüğümüzde yapacağım ilk şey köye gelip Derin’i harman yerinde yürütmek.. İçim sızlıyor baba.. Kalbim sıkışıyor.. Öyle zor ki düşünmek.. Sanki köydesin ve geliceksin gibi.. Seni çok seviyorum baba hemde çok..

Söz bitti.. 2 Kasım Cuma öğlen namazına müteakip Bilecik Kasım’lar köyünde defnedilecektir.. .

Dualarla..

Bugün ablasını terapi seansına götüren minik kuş 😍
#masafbuyuyor #masafbüyüyor

Cumartesi’ye yakışır şen kahkahalarınız olsun 💜 .

Bizim pijamalı beybiler günaydın der 💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️ #gunaydın #günaydın

Minik hanımefendinin bugün @empatikakisiselgelisim merkezinde ilk Psikoterapi ve Bioenerji seansı vardı. .

Aslına bakarsanız beklediğimden iyi geçti. Henüz ilk seansta böyle uysal olabileceğini düşünmemiştim küçük hanımın 🤗 Gerçekten Derin’e çok faydası olacağına inanıyorum. 🙏 .

Ve yine bugün ilk defa gerçek bir piyanonun başına oturup tuşlarına dokundu.. 🙏 Son fotoğraf karesinde oyuncağıyla oynadığı piyanonun gerçeği ile de tanışmış oldu. .

Teşekkür ederiz Derin ile tanışmak istediğiniz ve böyle güzel bir yolda Derin’in elini tuttuğunuz için @caginmertogut 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 #derininterapileri

En büyük sığınağım 🙏
Eğer ben bu denli güçlü durabiliyorsam tüm yaşadıklarımıza rağmen sen yanımda olduğundan.. İyiki’m.. 🙏 Öyle büyük korkularla gittim ki ameliyathaneye o nasıl anlatılır.. Nasıl kelimelere dökülür inanın bilmiyorum.. 😢 . 📸 @eylemozmenfoto
#derinbirumuthamile

Haftabaşı Mehmet Asaf’ı günaydın diler 💜 #masafbuyuyor #masafbüyüyor

Ellerine sağlık Kuzum 💜

Minik adam mutlu haftasonu diler 💜💜 .

Mehmet Asaf’ın doğumunda hastanenin fotoğrafçısı ile anlaşmıştık. Derin aniden doğduğu için hiç fotoğraf yoktu.. O yüzden de çok istemiştim. 🙈 Fakat minik adam odaya gelmeden yoğun bakıma gidince ertesi gün fotoğraf çekimi yapamamıştık. Sağolsunlar sonrasında aile çekimi yaparız diyerek ayrıldık.. Ve sonuç bu şeker fotoğraflar oldu 😍 ve hatta o gün ilk defa tamamen desteksiz oturdu 🤗 .

Malum benim çocuklar hastaneden direk eve gelmeyi tercih etmiyorlar 😂 anne sen 2 hafta dinlen sonda gelip canına okuyacağız diyorlar 💁🏼‍♀️ Yoğun bakım tecrübemizin sonucu bu güzel kareler oldu. Ha ama şunu anladım ki sen ne kadar plan yaparsan yap herşey olacağına varıyor.💁🏼‍♀️ .
#masafbuyuyor #masafbüyüyor
Kocaman kahkahalarla dolsun hafta sonunuz ✨✨✨ . 📸 @eylemozmenfoto

Derin minicikken fotoğraf çekimleri yapıyordum.. Nerelere gittik beraber.. O kenarda beni izlerken ben çekim yapıyordum. .

Hamile kaldığımda bir daha yapamam diye düşündüm. Ve o faslı kapattım.. Çünkü kendimi tamamen çocuklara adapte etmem gerekiyor.. Evet çok yoruluyorum.. Bazen hiç oturmadan günü sonlandırıyorum.. Ha son zamanlarda olan biten.. Mehmet Asaf’ın yoğun bakım da kalması.. Babamın yeniden kansere yakalanması ve hastaneye yatışı.. Geçen ay minik adamın ameliyat olması.. Derin’in durumu derken.. Son dönemlerde hem beden hem gönül yorgunluğu oldu. Kendime minicik bile zaman ayıramadığım günler geçiriyorum.. Ama herşey bir kenara bırakıp en azından bi işe de odaklandığım anlar olması gerektiğine karar verdim.. Yeniden başlıyorum fotoğraf çekmeye.. Evet bu konuda kendimi gerçekten geliştirmem çok şey katmam gerek.. Tecrübe kazandıkça çok daha fazla oturur herşey.. Ama biliyorum ki ruhen kendimi iyileştirebilmem ve kendimi şifalandırabilmem için sevdiğim bi işe odaklanmam lazım.. Ben çocuklarla iyiyim ben mutlu anlarla iyiyim.. Fotoğraf çekerken öyle mutlu oluyorum ki bunun bana şifa olacağına inanıyorum.. Ben çekerken dinlenen biriyim 💜 Böyle de kendimi motive edebiliyor olmanın yolunu bulmuş olurum hem 🤗 Bana iyi gelen birşey daha var ki bunun daha önce eğitimini alıp tamamladım.. Sadece üzerine çalışmam gerekiyor.. Ve başvurmam yardım almam gereken kişileri biliyorum. Demem o ki 2 çocuklu olmam yada Derin’in durumu bunları başarmama engel olmamalı dimi 🙈 Yaparım değil mi? 🙈 .

Çocuklarım içi... .

Eğer sonuna kadar okuduysan söyler misin bir annenin üstesinden gelemeyeceği bir şey var mı.?

Günaydın 🎈🎈 . ✨✨✨ #minicevikler

Most Popular Instagram Hashtags